Opinie o MANDS w Wrocław

MANDS to niezależny polski instytut badawczy z siedzibą we Wrocławiu, specjalizujący się w prowadzeniu badań marketingowych i społecznych na terenie całego kraju. Firma działa na polskim rynku od 1998 roku, w tym od 2005 roku jako niezależny instytut, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia badań jakościowych oraz ilościowych na próbach ogólnopolskich, a także wsparcia klienta na każdym etapie realizacji procesu badawczego.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MANDS w Wrocław

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu MANDS?

Robert Nowy wpis

Witam i o zdrowie pytam ;-) W związku z urodzinami dziecka wróciłem z Niemiec i szukam pracy, dlatego prześwietlam oceny firm. Liczę, że dowiem się więcej o firmach z Wrocławia. Pomóżcie mi i opiszcie jaka jest atmosfera w firmie MANDS? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy jest kantyna z tanimi obiadami? A może firma załatwia posiłki z dofinansowaniem pracodawcy? Nie mam dzieci więc nie gotuje w domu. Pozdrawiam Robert

Anna Nowy wpis
@Robert

Witaj Robercie. Zarobki są dobre a atmosfera jeszcze lepsza. Jeśli idzie o jedzenie w pracy to zwracam uwagę na firmę Bombardier z Wrocławia. Pracownicy (wiem to od kuzyna, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. W sumie to w porównaniu z jakąś kantyną lub Żabką trochę lepsza opcja. Bo jesz to co lubisz a nie to co jest. Pozdrawiam serdecznie. Anna.

Zygi26

Ta firma to porażka. Umowa naszpikowana jest karami, a zlecenie realizować trzeba tak, by na siłę znaleźć błędy w kolportażu gazetek. Jak gazetki są widoczne i wynik jest wysoki, dają pod wątpilość, czy dobrze się sprawiło. Tylko zera ich interesują, a nie stan faktyczny. Nie polecam!

@Zygi26

Pozdrawiamy Pana dystrybutora :) na szczęście tak to u nas nie działa. Życzymy miłego dnia :)

@Zygi26

Co to są za kary? Masz na myśli finansowe i potrącane z wynagrodzenia? Na jakiej zasadzie to działa, bo nie bardzo zrozumiałem.

młody
@Bronisław

Finansowe. Kase ci potrącą.

Łukasz Nowy wpis
@młody

Ale za co, na jakiej zasadzie? :o Dużo potrafią zabrać?

On

Jakiej. Firmy gazetki są kontrolowane???, wiecie może

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie MANDS? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ryszard

Jakie zadania musi wykonywać kontroler dystrybucji materiałów reklamowych w MANDS? To bardzo odpowiedzialna praca? Jak jest płatna? Czy trzeba mieć doświadczenie?

Kamilek

Pracowałem w MANDS ponad rok. Stawka 1,5 zł za ankietę. W miesiącu z ankiet wychodzi od 600-1000 zł plus oczywiście zwrot za kilometry śmieszne 0,50 zł za kilometr (nie liczy się przemieszczanie po mieście, tylko dojazd do danego miasta). Praca nie jest wcale taka łatwa jak się wydaje mróz, deszcz, upał musisz robić bo straszą karą 1000 zł. Zepsuł Ci się w trasie samochód nie masz jak dojechać, kombinuj człowieku bo wstrzymają Ci przelew za ostatni miesiąc. Rozchorowałeś się, nie ma zmiłuj idź w teren z zapaleniem płuc. Przelewy niby terminowe, ale kilka razy się upominałem o pieniądze.

Joanna

Napiszcie jak wygląda praca ankietera w firmie MANDS? W jaki sposób rozliczne są projekty?

Półpasiec

Zastanawiam się nad współpracą, ale chciałbym wiedzieć czy uczciwie wypłacają kasę i czy to prawda, że są jakieś kary w umowie na kontrolera dystrybucji materiałów, bo jeśli tak to ja podziękuję?

Mirosław
@Półpasiec

Skąd słyszałeś o rzekomych karach? Nie wiedziałem, że firma stosuje system kar, dlatego również chciałbym dowiedzieć się czegoś w tym zakresie.

Półpasiec
@Mirosław

Ktoś znajomy chciał kiedyś nawiązać z nimi współpracę, kontrola reklamy, ale zrezygnował, bo umowa zlecenie była naszpikowana karami, że za każdy nieprawidłowość tysiak kary. Ja też aplikowałem kilka lat później, ale kary nadal były, więc podziekowałem i nie podpisałem umowy.

Mirosław

Przeczytałem komentarze i wiele z nich negatywnie ocenia współpracę z MANDS, głównie ze względu na warunki i wynagrodzenie. Pracuje lub ubiegał się ktoś o stanowisko teleankietera studia CATI lub kontrolera dystrybucji materiałów reklamowych, bo takie oferty są aktualnie dostępne? https://mands.pl/index.php/oferty-pracy/

Stella

Firma ma bardzo dobre opinie w internecie. A na jakie zarobki można liczyć mając doświadczenie w takiej pracy?

Maciej B
@Stella

Firma nie ma najlepszych opinii przecież

sanderka

Ktoś pracuje jako teleankieter? Chcę wiedzieć czy fajna praca?

@sanderka

Jesteś zainteresowany pracą na tym stanowisku? Obecnie firma MANDS szuka tele-ankieterów. Jeżeli jesteś dyspozycyjny, komunikatywny i kreatywny to praca dla Ciebie. Możesz aplikować bezpośrednio na stronie firmy https://mands.pl/index.php/teleankieter-studia-cati-wroclaw/ Pracodawca szuka także kontrolera dystrybucji materiałów reklamowych. Czy kogoś z Was interesuje to stanowisko i będzie składał CV?

Bronisław

Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia. Czy możesz liczyć na premie lub inne dodatki, które mogłyby podnieść wysokość wynagrodzenia, a także Twoją motywację do pracy? Sprawy rozliczeniowe zawsze można wyjaśnić, próbowałeś to zrobić? Napisz proszę więcej o umowach zawieranych przez pracodawcę z nowymi pracownikami.

Ela
@sanderka

Kiepska sprawa, ankieterzy są traktowani jako 'gorszy sort' pracowników. Nieustanne problemy i patrzenie na ręce. Do tego nastawienie innych pracowników sprawia, że do pracy chodzi się jak za karę. Nie ważne czy przykładasz się do pracy czy olewasz wszystkie zasady ankietowania (szkolenie to pomyłka, odpowiedzi do egzaminu są dyktowane)

Paulina
@Ela

Ela, a możesz bardziej przybliżyć tu na forum to jak wyglądają szkolenia na ankieterów firmy MANDS? Chodzi mi o informacje między innymi: czas trwania szkolenia, ogólne treści na niej przedstawiane i czy są to szkolenia płatne, wchodzące w zakres pracy? Będę wdzięczna za Twoje odpowiedzi.

Ela
@Paulina

Szkolenie nie jest płatne, ponieważ każda chwila czasu spędzona poza komputerem nie jest wliczana do czasu pracy. Prawdopodobnie koordynatorzy zaniżają dodatkowo przepracowany czas, ponieważ skrupulatnie liczyłam przepracowany czas i wybitnie nie przekładał się na pensję. Szkolenie polega na tym, że dostaje się kartkę z egzaminem, a koordynator dyktuje odpowiedzi, które należy przepisać, trwa to około 5 minut. Proszę nie traktować słowa "szkolenie" dosłownie, bo nie ma to NIC wspólnego z jakimkolwiek szkoleniem, a do tego odbywa się ono po kilkudziesięciu dniach pracy. Można za to posłuchać sobie jak beztrosko plotkują sobie panie koordynatorki ankieterów terenowych kiedy nie wykonują do nich poganiających telefonów.

lager

W Jeleniej Górze i miescowościach okolicznych ulotki Jysk są roznoszone już od NIEDZIELI!!! Czy ktoś nad tym panuje?

Ros
@lager

Ta firma robi audyty z kolportażu gazetek Rossmann?

Alicja

Dawno nie wypowiadaliście się na temat pracy w MANDS. Obecnie pracuje wam się dobrze? Na swojej stronie, w zakładce "kariera" (https://mands.pl/index.php/kariera/), firma prowadzi otwartą rekrutację. Myślicie o tym żeby się zgłaszać? Praca badacza albo tajemniczego klienta brzmi ciekawie. Jest na forum ktoś obecnie zatrudniony na tych stanowiskach i może wypowiedzieć się na temat warunków pracy?

Jon

jak wyglądaj te audyty ? mieszkam pod Jysk a nie dostałem gazetki chyba z rok, w tym czasie nie było żadnego audytu ?

Karol

Czasami takie bzdury piszecie! Sądzę, że konkurencja inspiruje niektóre osoby!!!

sagar
@Karol

Pani Małgorzata czy Pani Joanna występuje jako Karol? ????????????

sagar

Widać, pozytywne opinie są pisane przez pracowników biurowych z Wrocławia. Kto miał do czynienia, ten ma swoje zdanie na ten temat. Nikomu nie polecam.

kandi

pracuję tu jako kontroler ale wiem że teleankieterów też przyjmują, nie spotkałam się aby ktoś był niezadowolony, plusem są elastyczne godziny i terminowe wypłaty

kinga
@kandi

Czy mogłabyś się do mnie odezwać mam pare pytań odnośnie pracy jako kontroler

Alicja

@justi piszesz, że firma MANDS nie wypłaciła Ci jeszcze należnego wynagrodzenia. Czy takie sytuacje pojawiały się już wcześniej, czy spotykasz się z tym po raz pierwszy?

Alicja

@chcesz wyleczyć trądzik??? pracujesz nadal w MANDS?

chcesz wyleczyć trądzik???
@Alicja

nie a dlaczego pytasz. Nie polecam straszny bałagan i wyzyskiwacze, znam przypadki ,że kogoś pogryzły psy podczas kontroli i nawet złotówki nie zwrócili za leczenie i straty moralne bo to ich nie obchodzi. ZERO człowieczeństwa jakiegoś. Młodzi chcą się dorobić i wykorzystują ludzi.

bum

no to na stronie internetowej masz zakładkę kariera u nich i formularz kontaktowy odnośnie pracy, natomiast wiadomo że na teleankietera to nie będzie jakichś wielkich wymagań więc spokojnieie powinnas się dostać, pozostaje tylko kwestia elastycznego grafiku

Zostaw merytoryczną opinię o MANDS - Wrocław

• Jak się pracuje w MANDS?

Zobacz opinie na temat firmy MANDS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MANDS?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042