Opinie o MAX Computers w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MAX Computers. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MAX Computers o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAX Computers w Wrocław

Wiecie, czy MAX Computers udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

@aaa Nowy wpis

W MAX COMPUTERS, MX SOLUTION jesli jest taka potrzeba to pracodawca zapewnia te narzędzia pracy. Jest to kwestią odrębnych ustaleń.

Pracodawca Nowy wpis

W Max Computers pracuje się głównie w siedzibie firmy. Praca zdalna odbywa się w ramach odrębnych ustaleń. Firma zapewnia narzędzia pracy gdy jest to niezbędne do wykonywania obowiązków.

Jak pracuje się w firmie? Czy panuje "wyścig szczurów" w dziale handlowym? Ciężko zrealizować targety?

Pracodawca Nowy wpis
@ja

W MAX COMPUTERS pracuje się zdrowo, z szacunkiem dla innych, współpracuje się a nie rywalizuje między działami. W przypadku kluczowych ofert bywa głośno na naszym Open Space i takie pozytywne emocje są odczuwalne.

Czy w MAX Computers odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

awp

W Max Computers pracownik jest kluczowym ogniwem działania Firmy. Wobec tego zwracamy uwagę na istotę samorealizacji się osób na danych stanowiskach. w miarę potrzeb rozmawiamy o możliwościach przesunięć między działami tak aby każdy był usatysfakcjonowany i wykonywał swoją pracę najbardziej efektywnie.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.

Czy w MAX Computers panuje luźna atmosfera?

Klient

I to jeszcze jaka... widać że ludzie pracują tam z przyjemnością i satysfakcja

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy MAX Computers?

RB

Tak, rozmowa odbywa się w siedzibie w Długołęce. Sama praca także jest w siedzibie.

Tak, w Długołęce.

Izabela
@RB

A jak przebiega w firmie cały proces rekrutacyjny, składa się tylko z rozmowy kwalifikacyjnej? Po jakim czasie w ogóle można się spodziewać odpowiedzi o wyniku rekrutacji?

AWP

Max Computers zmieniło się całkowicie od czasu przewrotu, kiedy ówczesny Prezes ogłosił bankructwo firmy w 2017r, nie mając żadnych do tego przesłanek. Po wielu tygodniach dowództwo objął właściwy człowiek, będący założycielem Maxa. Zmieniło się całkowicie wszystko. Filozofia handlowa - firma jest klasycznym subdystrybutorem sprzedając towary oryginalne z Dystrybucji ze wsparciem producenta Relacje w firmie - sam prezes zajmuje miejsce na open space razem z innymi pracownikami firmy System sprzedażowy - wyjątkowe systemy premiowania nie bazujące na planach sprzedaży rozwój - każdy zaangażowany pracownik ma szansę rozwoju, jest szkolony, każdy ma może liczyć na wsparcie zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym Atmosfera - zdecydowanie nie korpo, raczej rodzinnie, różnie kwestie problematyczne i inne są poruszane na cotygodniowych spotkaniach wobec wszystkich pracowników. Nie ma gry, jest uczciwie prowadzony biznes, wszystko według podstawowych zasad zdrowej współpracy, gdzie szacunek do drugiego człowieka jest kluczem do sukcesu.

Halina
@AWP

To świetnie, że sytuacja w MAX Computers zmieniła się na lepsze. Napisałeś, że pracujecie na open space'ach. Podoba Ci się taka forma pracy? Lepiej niż w standardowym biurze?

@Halina

Praca na Open space jest ciekawa, słyszysz więcej, dociera do Ciebie więcej informacji, emocji, ale przy odpowiednim skupieniu na pracy może to mieć głównie zalety. Ludzie z różnych działów są połączeni, nakręcają się pracą i widzą innych zaangażowanie. to dobrze motywuje. Prezes na Open to jest nietypowe zjawisko ale całkowicie nie daje się nam we znaki, bardziej musi postarać się funkcjonować ze swoim stadkiem.

Bartek

Taki spokój na forum to z pewnością wynik dobrej pracy i ogólnego zadowolenia.

Ppr

;)

Konrad

Ale to forum pracownicze więc uwagi dla firmy lepiej kierować na właściwy adres.

Klient

Obecnie średnio jestem zadowolony z usług jakie świadczy mi Max. Dużo się tam pozmieniało, co chwilę zmieniają kadrę pracownicza i myślę że niestety ale odbija się to na nas -klientach. kiedyś byli tam naprawdę fajni pracownicy którzy sprawili że tu wróciłem. Pani Edyta, pan Marek, pani Magda, pani Gabrysia. naprawdę szkoda, do tych ludzi chciało wracać. Coraz rzadziej kupuje i myślę że niebawem przestanę.

Witold

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś podpowie czy rekrutują aktualnie?

mm

cześć, zastanawiam się czy aplikować do Maxa o pracę. Po ostatnich zawirowaniach jaka obecnie panuje atmosfera w firmie ? dzięki za odp.

Barbara

@Lalunia, pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w MAX Computers, czy po prostu z czystej ciekawości? Brałaś już udział w procesie rekrutacyjnym? Jeśli tak, to napisz proszę coś o jego przebiegu. Czy ktoś z Was także chciałby się wypowiedzieć na temat aktualnej sytuacji pracowników w MAX Computers we Wrocławiu? Zachęcam do wyrażania swoich opinii!

Cezary

Czy tak dobrze się pracuje i nie piszecie ni na forum?

AmorPhinioModestoGenerali
@Cezary

W końcu jest tak jak powinno być! Można nic nie robić, bo co robić jak nie ma co robić. O wszystkich sie dba i po (usunięte przez administratora) sie głaszcze bo "inaczej sie zwolnię.." dobra zmiana !

Lalunia
@AmorPhinioModestoGenerali

a czy można coś więcej? wiesz ta odpowiedź jest zagadkowa, nie znam pracy lżejszej od snu a wychodzi na to ze tam tak jest - podejrzane...?

Barbara

@AmorPhinioModestoGenerali, możesz napisać coś więcej na temat pracy w MAX Computers? jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy firma nie ma żadnych nowych projektów, skoro piszesz, że "nie ma co robić"? Od czego to zależy? Dziwne, bo firma poszukuje aktualnie wielu nowych pracowników, na przykład handlowców, specjalistów do spraw księgowości czy account managera. Szczegóły tutaj: https://maxcomputers.pl/career/offers Czy warto aplikować na którąś z tych ofert?

Były-szczęśliwy

Max - firma w której rządzi Pani Z. Co chwilę statystyki rozmów telefonicznych, kliknięć klientów w banery reklamowe, nieudane i nieprzemyślane akcje marketingowe. Na stanowiskach kierowniczych ludzie którzy potrafią tylko chlać, a jak masz problem to rozwiąż go sam. Kasy na zakupy brak, a na magazynie leży towar teraz sprzedawany mocno pod wodą. Szefowa działu rozliczeń z ciągłym fochem ucina limity tym, którzy sporadycznie mają opóźnienia w płatnościach, a o terminie jak w konkurencji na poziomie 28 dni nie ma mowy. Przez okres mojej pracy (2 lata) zmienił się zespół handlowy prawie w całości. Zostały tylko 2 osoby z zespołu który zastałem przyjmując się do pracy. Najlepsi zostali zwerbowani przez wywalonego z pracy szefa Product Menagerów i z nim współpracują, Ci co przyszli to znajomi znajomych zatrudnieni od razu na stanowiska Key Account, a nie potrafią zrobić 30 % obrotów, które robili na tych firmach poprzedni handlowcy. Firma obniżyła plany o połowę przez ostatnie miesiące a i tak nie była w stanie ich realizować. Ukłony dla Michała i Mariusza. Jednym słowem mydlenie oczu pracownikom i klientom, tak jak dzisiejszy tekst Prezesa na stronie. A jeszcze kilka miesięcy temu, jak była fala zwolnień najlepszych pracowników słyszeliśmy, że nie ma obaw, przecież w zeszłym roku firma przyniosła milion zysku. Wszystkim pozostałym życzę powodzenia w pracy a jak wam się trafi lepsze miejsce nie miejcie wątpliwości żeby skorzystać.

Maciej J
@Były-szczęśliwy

W odpowiedzi na liczne Wasze telefony chciałbym zdementować plotkę - nie jestem autorem powyższego postu. Jako pracownik DH nie miałem dostępu między innymi do raportów dziennych telefonów itp.

r2d2

handlowalem z MAXEM 10 lat - nigdy nie bylo problemow. fakt cos ostatnio sie pozmienialo handlowcy sie zmieniali ...szkoda ze firma padla ... dziekuje za lata wspolpracy.

X

Wiecie czy ogłosili sanację czy upadłość ? Ciekawe kto następny ? A***, K***? ***OM ? Wiecie co pogrążyło MAX ? Chyba co do MAX są dwie opcje, mógł umoczył na ACTION ... lub wyszło coś z US, co wypłynie niebawem ... Niestety w tym biznes przy upadku jednego dalej jest jak w domino ! Upadał pierwszy, a zanim lecą następni ! Branża IT upada od dawana, wszystko zaczęło się z chwilą gdy Vendorzy zapomnieli o małych Resellerach i pompują kasę tylko w Retail i dużych graczy ! Oby działania Producentów odbiły się i na nich negatywnie ! Trzymam kciuki za odbicie MAX i pozostałych ! Niech wreszcie coś się zmieni na lepsze !

Cyryl

Szanowni Państwo, którzy tak negowali tych odchodzących z firmy i bronili MAXa jako taką świetną firmę, która nagle była bezpodstawnie stawiana w złym świetle. Otwórzcie oczy. Niestety, ale każdy mądry wiedział, że to nastąpi i wybierał lepszą ścieżkę rozwoju. Bez wstydu są Ci, którzy odchodzących żegnali "MAX za szybko się rozwija, a Ci co nas opuszczają nie nadążają za tym tempem". Wtajemniczeni wiedzą czyje to słowa.. Przykry jest fakt, że tylu pracowników było zapewnianych, że mogą czuć się bezpiecznie.. a tu niespodzianka! No cóż, nawet najlepszym się zdarza.. Trzymajcie się MAXowicze:)

Zostaw merytoryczną opinię o MAX Computers - Wrocław

• Jak się pracuje w MAX Computers?

Zobacz opinie na temat firmy MAX Computers tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MAX Computers?

Kandydaci do pracy w MAX Computers napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MAX Computers
2.4/5 Na podstawie 87 ocen.
  • Al. Poprzeczna 82
    51-167 Wrocław