MAX Computers

Wrocław

Opinie o MAX Computers

Niezadowolony 2016-10-31 20:59:20
Płaca beznadziejna. Benefity to śmiech na sali. Ogólnie firma na chwilę, góra rok. Zero możliwości rozwoju, wręcz mam wrażenie że kadra zarządzająca specjalnie nie pozwala się rozwijać pracownikom aby przypadkiem nie odeszli, mimo to co chwilę ktoś odchodzi. Osoby nie wygodne są zwalniane w niejasnych okolicznościach. Jeśli chcesz być traktowany jak niewolnik to MaxComputers jest miejscem dla Ciebie! Nie polecam.
Angry 2016-11-09 12:30:28
Napisane powyżej potwierdzam w 100%. Tak było, tak jest i tak będzie w Max. Trzeba uważać kto co komu mówi. NIgdy bym nie poleciła nikomu tej firmy. Chyba, że był by zmuszony tam pracować gdyż gdzie indziej nie może.
Niezadowolony 2016-12-03 13:09:02
Dwie nowe informacje z MaxComputers:
-W ostatnich paru tygodniach z Maxa zniknęło bardzo wiele twarzy. Pewnie postanowili odejść bo było im za dobrze w firmie. Dodatkowo kolejne już są na wypowiedzeniu i z niecierpliwością tupią nóżką na koniec tych męczarni.
-Nowa marka komputerów Xede (związana ściśle z Maxem) ponosi zasłużoną klęskę. Miała być marka premium a okazała się wielka klapa. Na jednym z portali branżowych ukazał się sponsorowany artykuł o Xede. Pod artykułem komentarze mocno nie przychylne. Zarząd po jednnym dniu nakazał usunięcie artykułu aby uciąć krytykę. W Maxie tak jest zawsze. Krytyka (w tym ta konstruktywna) jest traktowana w ten sam sposób, czyli: "Jak się nie podoba to wypad, my (zarząd) jesteśmy cudowni i mamy zawszę rację".
Zostaw swoją opinię o MAX Computers - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MAX Computers