TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K

Nie polecam tej firmy...
Bla 2014-08-07 03:09:40
Aż tak zle jest?
ANWI 2014-11-25 09:25:13
PRACOWAŁAM W TEJ FIRMIE DWA LATA. NIE MAM ŻADNYCH ZASTRZEŻEŃ DO SZEFOSTWA ANI DO WSPÓŁPRACOWNIKÓW. FIRMA DAJE DUŻE MOŻLIWOŚCI ROZWOJU. POLECAM
IZA 2014-11-25 09:43:00
Nie zgadzam się z tą opinią. Firma jest ok.
INTER 2014-11-28 16:43:34
FIRMA OK. PRACA I PŁACA SPOKO. POLECAM
BYŁY PRACOWNIK 2014-12-15 22:21:38
Byłem pracownikiem w tej firmie kilka lat. Bardzo dobra firma dająca szansę młodym i ambitnym ludziom którzy chcą się rozwijać w dziedzinie spedycji .
ruda 2015-01-19 11:42:49
Praca w TSL Intermodal jest dla tych którzy chcą pracować i chcą zarobić a nie dla leni. Przeczytałam to przypadkiem i absolutnie się nie zgadzam.Nie jestem w żaden sposób spokrewniona z właścicielami firmy i nie mam w tym żadnego interesu aby nie zgadzać się z powyższą opinią!!!!!Szczerze polecam pracę w TSL Intermodal chociażby przez fakt, że spedytor nie musi szukać nowych klientów i bawić się w handlowca, ponieważ mają dużą bazę swoich klientów. Ten kto chce zarobić i pracować będzie zadowolony bo w tej firmie dużo się dzieje, natomiast jak ktoś chce przyjść i posiedzieć na faceeboku to nie ten adres!!!Byly miesiące że razem z premią zarabiałam 8tys.pln na stanowisku spedytor. Nie rezygnowałabym z pracy w Intermodal gdyby nie fakt, że obecnie mieszkam w NL wraz z moim mężem który otrzymał propozycję awansu, co się wiązało ze zmianą miejsca zamieszkania. Ludzie weźcie się do roboty i przestańcie bisac BZDURYYY!
szubi 2015-06-10 21:21:56
poważnie wydaje Ci się , że w TSI Intermodal szefostwo nie ma nic lepszego do roboty niż pisać dla siebie komentarze :) to zabawne. W końcu firma ma siedzibę w Warszawie, ma ogromne obłożenie prac , a w dodatku zajmuje się logistyką , a więc dziedziną która właśnie od kierownictwa wymaga wiele zachodu
anonim 2015-06-22 08:48:18
Bardzo nie polecam !!!!
witek 2015-08-18 17:48:06
@pracuj, ok biorę pod uwagę Twój komentarz, ale praktycznie nic z niego nie wyniosłem. Wiem, że nie polecasz, ale nie mam pojęcia dlaczego, nie wiem nawet, czy tutaj pracowałeś, czy robiłeś coś innego. Zasłaniasz się tylko niechęcią prania brudów w Internecie, ale jednak przydałoby się napisać o co chodzi, nie musi być tego dużo, jakiekolwiek argumenty.
adam 2016-05-05 20:49:22
Spedycja ostatnio mocno się w firmie rozwija, według mnie mają mocną bazę pracowników. I stąd brak aktualnych ofert :)
Zostaw swoją opinię o TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TSL Intermodal Sp.z o.o Sp.K