Opinie o Patryk Barełkowski Iron House w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Patryk Barełkowski Iron House. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Patryk Barełkowski Iron House o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patryk Barełkowski Iron House w Poznań

Czy Patryk Barełkowski Iron House zapewnia kartę multisportu?

mała mi Nowy wpis

Przedsiębiorstwo nie istnieje od marca 2016. Sprawdzenie w CEIDG to duży wysiłek, prawda?

ron Nowy wpis

podstawa jest ale mozesz wybrac tez system wynagradzania bez podstawy ( sa 2 systemy ) na poczatku latwiej z bo jak nie zrobisz zadnej transakcji to zawsze masz podstawe. Pozniej jednak lepiej bez bo z biegiem czasu coraz wiecej masz transakcji a w systemie bez podstawy masz wiekszy % od przychodu

ron

Pracuje w tej firmie juz dlugi okres czasu. Pracuje sie dobrze. Mila atmosefera, elastyczne godziny. Pieniadze sa i sa na czas ( sa miesiace gdzie naprade mozna niezle zarobic ). Na poczatku nie bylo latwo ale jak juz sprzedaz ruszyla to zaczelo mi sie mocno podobac.

aaa

Mi sie podobalo. Nie pracowalam zbyt dlugo ( kilka miesiecy ) prace zmienilam bo znalazlam cos zwiazanego z moim kierunkiem studiow. Fajne, elastyczne godziny kasa byla na czas ( 1-2 dni opoznienia juz nie pamietam) . Szkolenie przeprowadzone i wiele sie nauczylam podczas niego i od kolegow i kolezanek z pracy. Mili ludzie fajna atmosfera a przy odbrobinie ciezszej pracy mozna zarobic niezle pieniadze.

mała mi
@aaa

Omówienie jak wprowadzać oferty do Galactici i parę słów o Wenecjańskiej to nie jest szkolenie, no i może jeszcze coś o domach hybrydowych - TO WSZYSTKO. Nie ściemniaj, bo innych szkoleń ta firma nigdy nie robiła! Sens Twojej wypowiedzi "kasa byla na czas ( 1-2 dni opoznienia juz nie pamietam)" - to w końcu ta kasa była na czas czy z opóźnieniem??? Zaprzeczasz sama sobie, kompletny brak logiki! I jaka wiarygodność "już nie pamietam" - Bilobil sobie kup! (http://www.bilobil.pl/pl/)

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
X

- Biuro z dużym potencjałem ale brakiem pomysłu na walkę z konkurencją i działaniami wspomagającymi agentów. Brak szkoleń, nieefektywna kopiarka HB, prowizje nie godne pracy. + BARDZO sympatyczny zespół w którym każdy myśli jw.

mała mi

Plusy - bardzo sympatyczny zespół i z każdym dniem go coraz mniej. I to by było na tyle... Model biznesowy Iron House opiera (albo raczej próbuje się opierać) na modelu Home Broker, którym zafascynowany jest CEO i jego przydoopas J.(były współpracownik HB). Niestety próba wdrożenia metod HB jest bardzo, bardzo nieudolna. Egzemplarza podpisanej przez CEO umowy faktycznie nie otrzymasz, ale z punktu widzenia Kodeksu Cywilnego nie jest to problem - umowa i tak jest ważna. Stawki bandyckie - w innych biurach zyskasz od 15-35% więcej, tu przy każdej transakcji utrzymujesz 5 osób, w tym 2 szefów obiboków - mieszkańców "akwarium". Kwestia zalegających płatności jest łatwa do rozwiązania - przy każdej transakcji pobieraj od klienta tylko i wyłącznie gotówkę i od razu rozliczaj swoją fakturą z CEO. Ogólnie małe biuro ze zbyt mocno rozbudowaną strukturą i szefami obibokami, którym nawet nie chce się zrobić porządnego szkolenia. Iron House mógłby być niezłym biurem, gdyby nie było zabawką bogatego dzieciaka - tak to już jest, że niektórzy do zabawy dostają resoraki a inni firmy.

Agent XXX

zalegają z płatnościami, nie dają podpisanej umowy, bandyckie prowizje dla agenta - pod pozorem progresywnych stawek prowizyjnych, wykorzystywanie ludzi do prac porządkowych w biurze (!), brak szacunku dla współpracownika, szefowie to obiboki a podwładnych gonią plusy - ogólnie luźna i sympatyczna atmosfera, dużo osób z poczuciem humoru

yo

Nie polecam pracy w Iron House. Pracowałam tam pół roku i nie mam zbyt dobrych wspomnień. Nie dość, że mi prezes nie podpisał przez cały okres zatrudnienia mojej umowy, to nie chciał mi jej udostępnić, to jeszcze nie wypłacił mi należnej pensji za ostatni miesiąc, i tak jestem 1500 zł. do tyłu. Agenci przychodzą i odchodzą - przepływ pracowników jest duży, bo jak już się pozna firmę, to się z niej ucieka. Niektóre osoby w biurze są bardzo sympatyczne - pozdrawiam!

Zostaw merytoryczną opinię o Patryk Barełkowski Iron House - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Patryk Barełkowski Iron House?

Kandydaci do pracy w Patryk Barełkowski Iron House napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Patryk Barełkowski Iron House
2.4/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zagrodnicza 4A
    61-654 Poznań