brak logo

Iron House

Poznań

Opinie o Iron House

yo 2014-04-02 09:17
Nie polecam pracy w Iron House. Pracowałam tam pół roku i nie mam zbyt dobrych wspomnień. Nie dość, że mi prezes nie podpisał przez cały okres zatrudnienia mojej umowy, to nie chciał mi jej udostępnić, to jeszcze nie wypłacił mi należnej pensji za ostatni miesiąc, i tak jestem 1500 zł. do tyłu. Agenci przychodzą i odchodzą - przepływ pracowników jest duży, bo jak już się pozna firmę, to się z niej ucieka. Niektóre osoby w biurze są bardzo sympatyczne - pozdrawiam!
7
Agent XXX 2014-07-10 22:56
zalegają z płatnościami, nie dają podpisanej umowy, bandyckie prowizje dla agenta - pod pozorem progresywnych stawek prowizyjnych, wykorzystywanie ludzi do prac porządkowych w biurze (!), brak szacunku dla współpracownika, szefowie to obiboki a podwładnych gonią
plusy - ogólnie luźna i sympatyczna atmosfera, dużo osób z poczuciem humoru
8
mała mi 2014-08-01 22:10
Plusy - bardzo sympatyczny zespół i z każdym dniem go coraz mniej. I to by było na tyle...
Model biznesowy Iron House opiera (albo raczej próbuje się opierać) na modelu Home Broker, którym zafascynowany jest CEO i jego przydoopas J.(były współpracownik HB). Niestety próba wdrożenia metod HB jest bardzo, bardzo nieudolna.
Egzemplarza podpisanej przez CEO umowy faktycznie nie otrzymasz, ale z punktu widzenia Kodeksu Cywilnego nie jest to problem - umowa i tak jest ważna.
Stawki bandyckie - w innych biurach zyskasz od 15-35% więcej, tu przy każdej transakcji utrzymujesz 5 osób, w tym 2 szefów obiboków - mieszkańców "akwarium".
Kwestia zalegających płatności jest łatwa do rozwiązania - przy każdej transakcji pobieraj od klienta tylko i wyłącznie gotówkę i od razu rozliczaj swoją fakturą z CEO.
Ogólnie małe biuro ze zbyt mocno rozbudowaną strukturą i szefami obibokami, którym nawet nie chce się zrobić porządnego szkolenia.
Iron House mógłby być niezłym biurem, gdyby nie było zabawką bogatego dzieciaka - tak to już jest, że niektórzy do zabawy dostają resoraki a inni firmy.
4
X 2014-09-10 23:37
- Biuro z dużym potencjałem ale brakiem pomysłu na walkę z konkurencją i działaniami wspomagającymi agentów. Brak szkoleń, nieefektywna kopiarka HB, prowizje nie godne pracy.
+ BARDZO sympatyczny zespół w którym każdy myśli jw.
5
aaa 2015-02-06 21:02
Mi sie podobalo. Nie pracowalam zbyt dlugo ( kilka miesiecy ) prace zmienilam bo znalazlam cos zwiazanego z moim kierunkiem studiow. Fajne, elastyczne godziny kasa byla na czas ( 1-2 dni opoznienia juz nie pamietam) . Szkolenie przeprowadzone i wiele sie nauczylam podczas niego i od kolegow i kolezanek z pracy. Mili ludzie fajna atmosfera a przy odbrobinie ciezszej pracy mozna zarobic niezle pieniadze.
1
mała mi 2015-02-08 11:10
Omówienie jak wprowadzać oferty do Galactici i parę słów o Wenecjańskiej to nie jest szkolenie, no i może jeszcze coś o domach hybrydowych - TO WSZYSTKO. Nie ściemniaj, bo innych szkoleń ta firma nigdy nie robiła!
Sens Twojej wypowiedzi "kasa byla na czas ( 1-2 dni opoznienia juz nie pamietam)" - to w końcu ta kasa była na czas czy z opóźnieniem??? Zaprzeczasz sama sobie, kompletny brak logiki! I jaka wiarygodność "już nie pamietam" - Bilobil sobie kup! (http://www.bilobil.pl/pl/)
1
ron 2016-04-09 16:36
Pracuje w tej firmie juz dlugi okres czasu. Pracuje sie dobrze. Mila atmosefera, elastyczne godziny. Pieniadze sa i sa na czas ( sa miesiace gdzie naprade mozna niezle zarobic ). Na poczatku nie bylo latwo ale jak juz sprzedaz ruszyla to zaczelo mi sie mocno podobac.
1
ron 2016-08-25 00:09
podstawa jest ale mozesz wybrac tez system wynagradzania bez podstawy ( sa 2 systemy ) na poczatku latwiej z bo jak nie zrobisz zadnej transakcji to zawsze masz podstawe. Pozniej jednak lepiej bez bo z biegiem czasu coraz wiecej masz transakcji a w systemie bez podstawy masz wiekszy % od przychodu
Zostaw swoją opinię o Iron House - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iron House