Duralit Posadzki Aneta Rzeźwicka

Lubin

Opinie o Duralit Posadzki Aneta Rzeźwicka

Lubecki 2011-08-04 17:36:43
zna ktos moze te firme? Czy ktos ma jakies zdanie na temat sprzedawanych usług? Czy mozna te firme polecic?
posadzki 2011-08-07 17:48:22
firmy nie polecam.Ponieważ [usunięte przez moderatora] nie ma pojęcia o posadzkach i tylko ma cyfry przed oczami a nie wiedzę jak to robić. polega na jednym pracowniku, który ma tylko ciut ciut pojęcia o tych posadzkach i tylko w tedy gdy nie pije i nie ćpa ma przejrzystość jasną lub coś takiego
a reszta jej kadry to teoretycy na stażu , którzy lizneli tej pracy u niemca i gdyby nie pili alkoholu non stop toby cokolwiek wiedzieli jak wykonać porządnie posadzkę.a po za tym nie mają podstawowego sprzętu do wykonania tych posadzek Firmom podpisującym umowę z nimi życzę powodzenia z realizacją jej wykonania. Sprzedając na giełdzie drobiazgi a wykonywać poważne zlecenia to chyba za dużo nawet jak dla nich nie mając podstawowego sprzętu do wykonania zlecenia chyba, że mieszadłami ręcznymi to max 120m2 i nic po za tyma nie na każdą posadzkę można lać magnezyt..podsumowanie!!!!
[usunięte przez moderatora] niech wróci na giełdę i zajmię się tz. sprzedażą trampków i td tam ma na pewno sukcesy. a[usunięte przez moderatora]niech się nie puszcza z[usunięte przez moderatora] żeby się dowiedzieć gdzie ma kontakt na budowę i Go szkalować.oraz udawać oddaną byłą [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-12-01 21:09:08
Wole firmę która wywiązuje się z reklamacji jak firmę która ciągle zmienia nazwę jak zaczynają się reklamacje np. PJ.posadzki.
klient 2011-12-03 10:41:27
brak profesjonalizmu, ciągłe reklamacje. brak poważnego traktowania klientów, brak rozsądnego zachowania- dziecinada, pijaństwo- od panów czuć alkohol. nie polecam.
Becia 2012-06-03 19:10:48
Niewiele można powiedzieć o tej firmie. Moze tylko tyle ze ich reklame widać z daleka a wykonanych prac nawet z lupą ciężko znaleść. knuje na boku, jakby kogoś wykołować, nic nie zrobic, napić się ale zarobić. Za każdym razem to samo.
kasia 2016-04-19 22:00:17
Możesz aplikowac może na poczatek na hale do nich na produkcję, podejrzewam, że masz wieksze szanse na to niz na układanie ich :)
Zostaw swoją opinię o Duralit Posadzki Aneta Rzeźwicka - Lubin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duralit Posadzki Aneta Rzeźwicka