Omnicom Media Group

Opinie o Omnicom Media Group

mała_zolza 2011-12-03 03:01:16
Co trzeba zrobić, by wygrać "casting" i zdobyć etat w Omnicom Media Group?
zawiedziona 2011-12-05 12:37:12
Nie wiem co zrobić, moja rozmowa rekrutacyjna trwała 10 minut. Nie było możliwości przedstawienia swojej osoby, żadnych testów sprawdzających wiedzę, tylko porównanie kryteriów z ogłoszenia z CV. Po co zatem zabierać czas, przecież można to było zrobić przed interview. Pani Dyrektor Finansowa zaś nie odrywała wzroku od laptopa. Jak widać poszanowanie człowieka w tej firmie liczy się przede wszystkim. :(
A może po prostu kandydat czyt. znajoma/y został już wybrany wcześniej?
kocioł 2015-03-29 20:03:27
widocznie sie nie nadawałeś.... firma jest na prawdę spoko.
ww 2015-08-04 13:37:27
Firma jest do d...bani, a widać to najlepiej po stosunku do potencjalnych pracowników. Natomiast ty jesteś zwykłym, żałosnym klakierem.
Były pracownik 2016-04-14 18:56:24
Szczęście dla tych, co nie wygrali kastingu u tego wyzyskiwacza. Nie dość, że płacą tyle, co kot napłakał - to jeszcze atmosfera kolesiostwa. Awans - zapomnij, podwyżka - zapomnij. Wystarczy, że PAŃSTWO DYREKTORSTWO zarabia po 20k i jeździ na służbowe wyjazdy za granicę. MOBBING, KOLESIOSTWO, ROTACJA. Zatrudniają stażystów, którzy muszą pracować na pensyjki dyrektorów i robić to samo, co ludzie pracujący tam dłużej. Uważajcie!!!! NIEEEEE POLEEEECAAAAM.
tik 2016-04-24 16:30:34
były, a co u nich nie funkcjonuje tak ? Słyszałem, że lista zastrzeżeń jest jeszcze większa. Podobno nikogo teraz nie rekrutują.
Zostaw swoją opinię o Omnicom Media Group - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Omnicom Media Group