RBB-Stal

Opinie o RBB-Stal

UE Nowy wpis

Czy to prawda z tymi wypłatami? jeszcze z prawie dwa tygodnie temu ktoś napisał, że były one poniżej poziomu minimalnej, na jakiej zasadzie to możliwe? czemu nikt dalej tego tematu nie pociągnął? To normalne? Macie wypłatę na dwie raty czy cos?

Jak szefostwo w RBB-Stal traktuje ludzi?

Pracownik Nowy wpis

Ostatnie wypłaty poniżej najniższej krajowej...dramat, czas szukać nowej pracy....

Szanowny

Dzień dobry, interesują mnie zarobki w tej firmie ile wynoszą od o do zł brutto miesięcznie?

Ala
@Szanowny

W tej firmie to są zależne od powiązań rodzinno-przyjacielskich. A bez znajomosci mimo posiadanego wykształcenia najlepiej robić za najniższa krajowa.

LY
@Ala

Wykształcenie faktycznie nic nie wnosi? Jakie przykładowe macie w tym momencie na myśli? To jak to wygląda z przyjęciami? Bez polecenia trudno jest się dostać? Macie tu jakiś system rekomendacji pracowniczej lub coś w ten deseń?

Ala
@LY

Wykształcenie jednym coś wniesie do pensji a innym nie. Najlepiej umieć wszystko i robić wszystko na każdym dziale. O czymś świadczy rotacja pracowników w tej firmie.

GJ Nowy wpis
@Ala

Jak przy tym w praktyce oceniacie możliwe do nabycia doświadczenie? czy dzięki temu jeśli ktoś jest mimo wszystko zaradny i szybko łapie to się poduczy tego co trzeba? ciekawi mnie jak to na wypisie z pracy może być ujęte później i co się wpisze CV względem umiejętności? I przede wszystkim czy dosłownie każdy rotuje?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie RBB-Stal? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
VY

Cześć. Tak naprawdę dopiero niedawno firmę wypatrzyłem na necie, widziałem oferty ze strony, na wszystkie stanowiska występuje faktycznie zapotrzebowanie? Tutaj z boku widać tez zakładkę z certyfikatami i zastanawiam się jakie teraz do wyrobienia byłyby dla samych zatrudnionych? Są jakieś oferowane? Rozwój mnie interesuje

Gedeon

Dzień dobry, Czy miejsce pracy na stanowisku SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY / OPIEKUN KLIENTA jest stacjonarne czy raczej bazuje na częstych wyjazdach, jak w przypadku przedstawiciela handlowego? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Zuzka

Czy zarobki na tych samych stanowiskach są identyczne? Pytam, bo zastanawia mnie brak udzielonej odpowiedzi na czerwcowe pytanie dotyczące stawek. Z czego składa się aktualny park maszynowy na produkcji? W jednym z ogłoszeń było napisane, że służy jedynie do obróbki metalu. Chcę się dowiedzieć czy obecnie przyjmowani są do nich konserwatorzy lub mechanicy. Czy ktoś wie cos na temat takiej pracy? Co jaki okres czasu są one serwisowane?

Czy firma RBB-Stal udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Jak najbardziej jeden z pracowników jakis czas temu skorzystał i z tego co mówił na korzystnych zasadach

Marzena

Co to tak właściwie miało oznaczać? I co z pierwszą zmianą wobec tego? Wpływa to jakkolwiek na normy / wyniki? Jak je weryfikują?

benek

dlaczego nie ma podwyzek stawki godzinowej tylko 15 zl to jakis zart to was nie obozuja przepisy

Kierowca

Wielka firma a w środku bywa czasem Chaos i zamieszanie, Magazyniera dzwoni co ma robić problem z towarem to tylko odbijanie piłeczki przez telefon.

@Kierowca

A coś więcej na temat tych problemów z towarem? Co się w zasadzie może z nim dziać, chodzi o dostępność? Kto zajmuje się tu planowaniem tego wszystkiego?

Znajomy

Chciałbym się dowiedzieć o zarobkach w tej firmie. Czy na stanowisku: Operator maszyn dobrze zarabiają?? Ilu zmianowa jest praca na tym stanowisku? Dziękuję za odpowiedzi

Kembr.
@Znajomy

Zmiany są trzy. Jak ktoś zachoruje walisz po 12 godz. Ok 3tys za 8.

Proszę mi powiedzieć dlaczego pracownicy Rbb dostają wypłaty 12,13 a pracownicy agencji 9 My na czas musimy się wstawić do pracy ,a wy nie potraficie na czas wypłat przelać ????

Marzena

A to właśnie powodem przypadkiem nie jest to, że są z agencji? Dobre tyle, że tyle samo wam płacą. Bo macie te same stawki, co nie?

Znajomy

Czy w RBB-Stal zatrudniani są obcokrajowcy?

tak, jest wielu. zwłaszcza na steel rbb. z tego co mówią są traktowani spoko

Janusz

Czy wiesz może, czy przyjmują teraz do pracy? Bo z tego, co czytałem dobrze się tu robi? I pensja dobra i podejście do człowieka jest również. Napisz proszę na jakim dziale jest najlepiej

Jak się pracuje z ludźmi z RBB-Stal?

pracuś ;)))))

atmosfera panuje fajna. To wyróżnia tę firmę w Jarocinie. Ja polecam.

witek

wszysko ok tylko powinni sprawdzac na wejsciu i wyjsciu bo kosze pelne flaszek

Ciekawy

Jakimi autami służbowymi jeżdżą handlowcy ?

Ciekawy

A jaki model ? marka ? Nowe czy stare auta ?

sCyZoR!!!
@Ciekawy

z tego co udało się zobaczyć, to różnie, ale fajne furki ogólnie - od skody po toyoty

podziekowanie

dobry rok. i premia za niechorowanie wleciała

Boszek666
@podziekowanie

u mnie też. Super

TD

Super firma, ciągle się rozwija. Wypłata zawsze na czas.

taker
@TD

potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o RBB-Stal - Jarocin

• Jak się pracuje w RBB-Stal?

Zobacz opinie na temat firmy RBB-Stal tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RBB-Stal?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

RBB-Stal