Opinie o Activ Plus Service Polska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Activ Plus Service Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Activ Plus Service Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Activ Plus Service Polska w Wrocław

filip Nowy wpis

Ktoś coś wie co teraz dzieje się z Gautier i Kołecką, czy są prowadzone jakieś postepowania przed sądem?

mark Nowy wpis

Pracownicy nadal pracować z Gautier-Kołecka ? jaka jest nazwa ich firmy

gustaw

znasz nazwę swojej nowej firmy GAUTIER-KOLECKA oni zawsze działa we Francji?

Czesław

pracy z Gautier-Kołecka, co nazwa firmy

gustaw

IWS jest zawsze otwarta? Uważam, nic na nich?

hmm

IWS jest zamkniety. pracowalem w tym roku w IWS we Francji i tez mnie oszukali ...

@hmm

nie mają już żadnej firmy w Polsce Kołecka Gautier?

gustaw

IWS firma jest nadal otwarte? ludzie pracują z Kołecka który kieruje IWS?

siwek

APSP i najnowsza zmaina na IWS to była już fima pana Christophe Gautier a prowadzona przez Krystynę Kołecką. Z tego co wiem od byłych znajomych Pani Krystyny to wyjechali do Francji i firmę zamknęli ,swoje posiadłości których dorobili się kosztem innych wystawiają na sprzedaż przez (usunięte przez administratora) min dom za 699 999 złz z krytym basenem, Wiem że szuka ich prokuratura w związku z oszustwami podatkowymi i nie tylko. Dla zainteresowanych -taki cynk skoro wystawiają dom przez agenta nieruchomości z Dzierżoniowa tzn, ze on musi mieć z nimi kontakt. Powodzenia w walce z oszustami.

truskawka

Witam czy dostał ktoś rozliczenie z activ plus

kleszcz
@truskawka

Z tego co się dowiedziałem Kołecka jako właściciel iws daje pity tylko z tej firmy i nie interesuje ją activ choć wcześniej tę firmę prowadziła tak więc zapomnijcie,po bliższe info o wpłacanych podatkach znajdziecie pewnie w urzędzie kontroli skarbowej - pozdro ;}

klubic
@kleszcz

Czy APSP nadal otwarte? ludzie już pracują z IWS?

pomocna

salon fryzjerski tez byl prowadzonyy nielegalnie, dziewczyna ktora tam zatrudnili zorientowala sie jak poszla do lekarza i okazalo sie ze nie jest ubiezpieczona. kiedy im powiedziala ze odchodzi okazalo sie, ze firma juz dawno zglosila upadlosc !!!!! trzeba ich udupic !!! na fb juz pousuwali konta

Daga

Do (olenka i malik)-ta firma juz w Strzelinie nie dziala.w zeszłym roku zamknęli tą knajpe a salon fryzjerski rowniez zamkneli,ostatnio widzialam kartke na drzwiach ze do wynajęcia.Teraz urzędują w Ząbkowicach Śląskich.na fb jest pod nazwą KRYSTYNA IWS.

P

tak jak pisalismy GAUTIER ma sie bac bo naprawde jest sporo juz mielismy wiesci od Prokuratury badania sa w trakcie, jest "mandat europen" taki "europejski mandat" na niego od FR i PL razem masakra policja bedzie u niego niedlugo to niezwykle oszustwo

andrzej

Maja restauracje i salon ja sie wybieram tam niedlugo z kolegami mozesz sie podlaczyc jest nas duzo w tej sytuacji a najlepiej pisz do prokuratury we francji takze do pipu francuskiego i do ursaf moge pomoc

Wladek Nowy wpis
@andrzej

57-200 Ząbkowice Śląskie Ul.Armii Krajowej 20

mark Nowy wpis
@Wladek

Jaką nazwę firmy ?

Czy macie może ich adres aktualny? Też u nich pracowałam w 2013 i 2014 i też mnie oszukali. Sprawę złożyłam do PIP - oczywiście się wykpili, ale Sąd rozpatrzył wszystko na moją korzyść na postępowaniu niejawnym i teraz czekam na uprawomocnienie się wyroku. Pewnie skończy się na komorniku - tylko adres potrzebny. Znajdzie się ktoś pomocny?

Gautier

GAUTIER MAMY CIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BOJ SIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PAWEL

najlepiej wpadniemy razem do niego. pozew, jestes ze mna?kto jeszcze?

PAWEL

prosze pisac do FRANCUSKIEGO PIPu nie do polskiego koles gautier ma juz sprawe tam i wezwanie za NIELEGALNA PRACE NA TERENIE FRANCJI trzeba jeszcze dokladac do tego zeby dac mu w ... porzadnie! A na marginesie opisalem cala sytuacje w prokuraturze musimy razem dzialac panowie. Ambasada RP i Konsulat tez dostali moje pisma

Daga

Moj mąz pracował w activ plus od listopada do 1.06.tego roku.oszukiwali na zjazdach do Polski.byl we Francji 6miesięcy bez zjazdu do domu.oszukali męza na 3tysiące zł.jestem za zbiorowym pozwie do sądu pracy.nasz mail. swiecacachoinka.kuriatow@wp.pl. Otworzyli w Strzelinie zakład fryzjerski,solarium zamkneli to po miesiącu czasu.banda oszustow krętaczy i złodzieji.jak poszlam w maju upomniec sie o zalegle pieniądze do tej firmy to wyszla jedna wielka awantura w tym biurze a po tygodniu dostalam pismo od ich adwokata o to ze wyzwalam ich od złodzieji i ze mam zakaz wchodzenia do biura activ plus.a teraz urzedują w Ząbkowicach Śląskich.

olenka
@Daga

wiesz nowy adres firmy i Gautier Kołecka ?

malik
@Daga

APSP firma jest w stanie upadłości?

zapal_kazimierz
@olenka

Oszukai wielu ludzi ,jedyne co pozostaje to wymiar spreawiedliwosci i prosze mi wierzyc ze wczesnie czy pożniej P.Krystyna , P.Gautier wszyscy zostaną pozamykani. Życze tylko wytrwałosci i prosze nie obawiac sie ich prawników i adwokatów to smieszne roztrzesione ludki które na rozprawach w sądach trzęsą sie i nabierają wody w usta. Pozdrawiam

pozew

Prosze o kontakt na mojego maila. wystarczy podac w nim kontakt do Ciebie i ja zadzwonie.

Ralek

ludzie będą pracować z nimi w Katarze?

OSZUSTWO!!!!Nie wyplacaja pieniedzy. Nie odbieraja telefonow. Nie odpisuja na maile. Zlodzieje

Zostaw merytoryczną opinię o Activ Plus Service Polska - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Activ Plus Service Polska?

Kandydaci do pracy w Activ Plus Service Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Activ Plus Service Polska