Opinie o Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn w Więcbork

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn w Więcbork

niedoszły Nowy wpis

Nie polecam firmy. Umawiają się z ludźmi na odbiór samochodu i zaczęcie pracy. Później nie odbierają telefonu i unikają kontaktu. Wiele negatywnych opinii na temat pracy jest trafne. Nie dajcie się nabrać na miłe słówka na początku. Nie pozdrawiam.

Kierowca Nowy wpis

Nie polecam, słabe traktowanie, cały miesiąc jeżdżenia od rana do wieczora za 3000 zł.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn?

niedoszły kierowca

nie wiem jak wy ale według mnie jest coś na rzeczy bo kazdy z kim rozmawiam o tej firmie przestrzega mnie przed nimi. Kazdy wypowiada się bardzo źle cytuje " uważaj bo to o.." " tylko nie tam" " popytaj ludzi o niego" albo wręcz śmieją się w twarz , by brać wypłatę do przodu ,haha wiec musi coś być bo byłem nawet ostatnio u rolnika z dostawą nawozu i mowie mu ,że podobno ten pan szuka kierowców a on mówi " uważaj na niego", nie słyszałem ani jednej pozytywnej opinii, wiec dałem sobie spokój.

@niedoszły kierowca

Każdy może sobie tak gadać ,ja pracuje już 2 rok I nie narzekam przyjść pogadać i zobaczyć

Ryszard Nowy wpis
@niedoszły kierowca

Negatywne opinie są Prawdą pod każdym względem , opinie rzekomych zadowolonych kierowców oj panie Edziu

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy w Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn zatrudniani są obcokrajowcy?

Tak są zatrudniani

Czy w Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Biuro

Witam. Oprócz podstawy wypłacane są również diety. W zależności od zaangażowania przyznawane są również premie. Pozdrawiam.

Spedycja

Witam A. Owszem, został Pan ukarany, ponieważ po załadowaniu towaru odmówił dalszej współpracy, zamiast powiedzieć o swoich zastrzeżeniach przed podjęciem towaru. Niestety, podpisując umowę, obie strony są zobowiązane, nie tylko pracodawca, o czym należy pamiętać. Zostawił nas Pan z towarem, który musiał zostać dostarczony, bo JUŻ GO PAN POBRAŁ. Dodatkowo nie zabezpieczył Pan towaru, przez co widoczne były rysy na elementach. Żadnych pasów, mat - nic. Sądzę, że to właśnie strach przed odpowiedzialnością - spowodowaną brakiem odpowiedniego zabezpieczenia towaru - zmusił Pana do odmówienia wyjazdu. Gdyby auto było tutaj winne - powiedziałby Pan to już dawno, gdyż widział Pan auto dzień wcześniej i nie zgłosił żadnych zastrzeżeń. Pozdrawiam.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ed

Tak od pierwszego dnia, podjecia pracy , po wczwsniejszym przedstawieniu nam dokumentow niezbednych do podjecia pracy tj, badania ,swiadectwo nie karalnosci ,itp ,oraz swiadectw pracy z poprzednich miejsc pracy . Bez tych dokumentow kandydat nie bendzie mogl podjac pracy i nie otrzyma zarazem umowy,

Spedycja

Witam Panie(usunięte przez administratora) Widzę, że nadal nie ma pan pracy i jest bardzo niezadowolony z faktu, że jej nie ma i pana zwolniliśmy. Niestety, tak jak wcześniej powiedzieliśmy - potrzebujemy kierowców, a nie aroganckich i rasistowskich pracowników. Według pana przewoźnicy w Pile to sami (usunięte przez administratora) bo przewożą alkohol i papierosy zza granicę. Jak widać wszyscy dla pana są źli, ale problemu w sobie pan nie zauważa. Owszem, artystą to pan jest - tak zakryć wszystkie rysy różnymi sprejami to naprawdę wyczyn! Ale kierowca z pana żaden. Wyjmowanie karty z tachografu tylko po to, aby dojechać do domu jest karygodne, i to właśnie dlatego pana zwolniliśmy. W dodatku stwarzanie niebezpieczeństwa, jadąc powyżej dopuszczalnej prędkości - niedopuszczalne. Co do "nacjonalek" - jeżeli droga A35, A36, N57 i N83 to nie drogi dla aut ciężarowych, to w takim razie dla kogo one są? We Francji był pan tylko raz, a jeżeli taka jest pana wiedza o niej, to nie dziwne, że ma pan aż takie problemy z odnalezieniem się w temacie. Wynagrodzenie otrzymał pan takie, na jakie umówił się z szefem - co do złotówki i grosza. Nikt nie wprowadził pana w błąd, dotrzymano terminu rozliczenia. A że do wszystkiego podchodzi pan nerwowo i potrzebuje wszędzie wsparcia policji - pana sprawa. Szczerze nie polecam takiego problematycznego i nieodpowiedzialnego kierowcy, który traktuje innych z góry (tak, chodzi o pana podejście do współpracowników. Obojętnie czy to Polak, Ukrainiec czy Brytyjczyk - wszyscy są równi i proszę to sobie wziąć do serca. Przypominam, że rasizm jest w Polsce karany). Pozdrawiamy.

@szef ale umowa próbna ?

Jaka umowa obowiązuje w Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn podczas okresu próbnego?

Szef

Zależy od pracownika jakie ma kwalifikacje 1-3 miesiecy

Weronika

Czy w firmie można liczyć na awans ?

Jeremiasz

@Pracownik Możesz dodać coś więcej? Jaka atmosfera, czy są jakieś benefity?

ja pracuje jest ok ! ja polecam :) I zapraszam do firmy !

Gregor

Miałem nadzieję na jakieś informacje o firmie, mam zamiar aplikować.

Zbynio a w jakiej firmie sa wszyscy pracownicy zadowoleni ? Znasz taka ?

Zbynio

Jeszcze nie słyszałem żeby wszyscy pracownicy byli zadowoleni. Jak dobrze pracujesz to będzie Ci tu dobrze!!

meeeeeda

Witam jak tam sytuacja w firmie? bo zacząłem rozmyślać nad tą firmą widzę ,że opinie są różne. Mógłby ktoś się jeszcze wypowiedzieć? ile aut? gdzie jeżdżą? itp?

Aneta

Czyli jak widać - opinie o pracy są tu mocno podzielone. @O a jak wygląda sam system pracy? Ile się jeździ, jak wpadają te zlecenia? Ile ma się wolnego podczas typowego miesiąca?

o

O ja jezdze 3/1 ,sa ukraincy jak w wielu firmach , ale o magnesie nie slyszalem , ale z tego co wiem to daf od 2011r 105i 106 chyba nie jedzie na tym . Auta maja 5 lat 2012 najstarsze euro3 ,1 pod wanna (to padlina ? wiodzialem jak niekturzy jezdza ze po jednej trasie zderzaki i stopnie do wymiany a to wnia szefa ? pewnie tak bo oslow do pracy przyjol co nie potrafia jedzic tylko bzdury piac ) . Do tankowania i oplat mam 3 karty tak ze gotowka zbedna . Mi tu dobrze kasa tak jak mowil Ed tak placi auto mam swoje bez zamian robota ok , kolega tez tu pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn - Więcbork

• Jak się pracuje w Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Firma Handlowo-Usługowa "BORDIEHN" Kornelia Sas-Bordiehn
2.3/5 Na podstawie 27 ocen.
  • STARODWORCOWA 2
    89-410 Więcbork