logo LEROY MERLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

LEROY MERLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bielsko-Biała

Opinie o LEROY MERLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Młody 2013-01-09 11:22
Jest również w Leroy w Bielsku grupa osób z dłuższym stażem na niskich stanowiskach wiec wszyscy chyba nie donoszą na siebie
3
Członek z żelaza 2014-10-05 22:46
Świetna praca. Dla ludzi bez znajomych i rodziny. Hobbystów. Wolontariuszy. Ale nie normalnych młodych ludzi którzy chcą "stanąć na nogi", dzielić czas na pracę i własne zainteresowania-wydłużyli godziny pracy, stawki oczywiście w miejscu, premia-podobno takie cos istnieje-nawet jak coś wychodzi to ukrócą o połowę, bo klika mało zarobiła (kij, że ludzie j... jak głupi i słuchają prymitywnych-by nie rzec debilnych uwag klientów). Mobbing. Buractwo. Nie polecam.
4
wypalony 2014-10-07 01:46
W tej firmie istnieje takie coś jak przymusowe zostawanie w pracy-jak masz jakieś plany po pracy to módl się byś zdążył wyjść o czasie. Strasznie wkurzające. Praca irytująca. Jest wiele innych minusów. Szukam czegoś innego bo na dłuższą metę się nie da.
2
welwetowa 2014-11-19 00:44
ta firma schodzi na psy z każdym dniem...wyzysk na kasach...doradcy oczywiście dostali podwyżki...tzn ci nowi haha nic nie wiedzące szczury!!Marzę o innej pracy!!
2
ja 2014-11-19 00:56
powiem tak...ta firma wpędza się w coraz większe gó...no!!ludzie pracują za glodowe pensje,przebierają się za dziwne stwory.Pracuje tam i niestety coraz czesciej mam ochotę uciec...Ludzie po 5-10 latach cięzkiej pracy mają głodowe pensje...Kierownictwo tez tylko wymaga,nowy dyrektor,nowa kierowniczka kas...tylko chcą wyników.No przepraszam bardzo ale stawka mnie nie puszcza zeby sie do każdego szczerzyć!!odradzam pracy w tej firmie - praca bez perspektyw!!
6
gość 2014-12-11 17:49
Leroy Merlin Bielsko-Biała - ci co sie odzywaja za dużo lądują na dywaniku - i wypad z pracy
3
khg 2016-05-21 11:21
@Anna niestety firma LEROY MERLIN nie prowadzi teraz rekrutacji
Lekko zawiedziona lecz już silniejsza 2017-04-03 18:28
SPÓŁKA-nazwa ok ale KLIKA pasuje lepiej. A OGRANICZENI ludzie dyrygują tymi, którzy na prawdę ciężko pracują. Zarabiają tylko ci na górze, dla których liczą się cyferki a nie ludzie. A jak się odezwiesz nie po ich myśli lub powiesz prawdę to uwzględnią to w tzw. "podwyżkach" podsumowujących rok. Ludzi do pracy brak, powoli będą organizować łapanki lub wybudują baraki dla Ukraińców. Jeśli masz szacunek do siebie-poszukaj pracy gdzie Cię będą szanować. Czyli nie tu.
4
Stary 2017-05-31 23:25
Brak szacunku dla pracowników, czegolnie na działach takich jak ogród. Zapraszam tylko takie osoby kto lubi żeby do nich mówiono wulgarny sposób, może ktoś to lubi. Hmm a dekoracje (dekoracje + dywany) to fałszywe podejście do ludzi, robi tak że zawsze to Ty będziesz najgorszy. Inni znów dostali chorych ambicji. Pracownie nie zgodnie z BHP to też już norma. Jak szanujesz Ciebie i zdrowie to na pewno nie ta praca...
3
Obiektywny 2017-09-02 21:31
Donosiciele to chleb powszedni w tej firmie, czego to grupa zakompleksionych ludzi nie zrobi aby mieć lepiej u kierownika. Im lepszym donosicielem jesteś tym masz lepsze chody u kierowników. Klienci chamy, kierownictwo nie zwraca na to uwagi - mobbing na porządku dziennym. Płaca mizerna za pracę w weekendy i ciężką harówę. Niektórzy kierownicy to czyste bydlaki. Nie polecam.
2
Zostaw swoją opinię o LEROY MERLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEROY MERLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ