logo LEROY MERLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

LEROY MERLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bielsko-Biała

Opinie o LEROY MERLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Młody 2013-01-09 11:22:56
Jest również w Leroy w Bielsku grupa osób z dłuższym stażem na niskich stanowiskach wiec wszyscy chyba nie donoszą na siebie
Członek z żelaza 2014-10-05 22:46:17
Świetna praca. Dla ludzi bez znajomych i rodziny. Hobbystów. Wolontariuszy. Ale nie normalnych młodych ludzi którzy chcą "stanąć na nogi", dzielić czas na pracę i własne zainteresowania-wydłużyli godziny pracy, stawki oczywiście w miejscu, premia-podobno takie cos istnieje-nawet jak coś wychodzi to ukrócą o połowę, bo klika mało zarobiła (kij, że ludzie j... jak głupi i słuchają prymitywnych-by nie rzec debilnych uwag klientów). Mobbing. Buractwo. Nie polecam.
wypalony 2014-10-07 01:46:18
W tej firmie istnieje takie coś jak przymusowe zostawanie w pracy-jak masz jakieś plany po pracy to módl się byś zdążył wyjść o czasie. Strasznie wkurzające. Praca irytująca. Jest wiele innych minusów. Szukam czegoś innego bo na dłuższą metę się nie da.
welwetowa 2014-11-19 00:44:33
ta firma schodzi na psy z każdym dniem...wyzysk na kasach...doradcy oczywiście dostali podwyżki...tzn ci nowi haha nic nie wiedzące szczury!!Marzę o innej pracy!!
ja 2014-11-19 00:56:04
powiem tak...ta firma wpędza się w coraz większe gó...no!!ludzie pracują za glodowe pensje,przebierają się za dziwne stwory.Pracuje tam i niestety coraz czesciej mam ochotę uciec...Ludzie po 5-10 latach cięzkiej pracy mają głodowe pensje...Kierownictwo tez tylko wymaga,nowy dyrektor,nowa kierowniczka kas...tylko chcą wyników.No przepraszam bardzo ale stawka mnie nie puszcza zeby sie do każdego szczerzyć!!odradzam pracy w tej firmie - praca bez perspektyw!!
gość 2014-12-11 17:49:12
Leroy Merlin Bielsko-Biała - ci co sie odzywaja za dużo lądują na dywaniku - i wypad z pracy
khg 2016-05-21 11:21:23
@Anna niestety firma LEROY MERLIN nie prowadzi teraz rekrutacji
Zostaw swoją opinię o LEROY MERLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEROY MERLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ