Carstar Sp zo.o. Musiej Robert

Włodawa

Opinie o Carstar Sp zo.o. Musiej Robert

Andrzej 2014-10-15 15:34:22
Jedyny plus pracy u tego człowieka to terminowa wypłata. Ciągłe nadgodziny i wciskanie kitu dla klientów. Brak dobrych narzędzi i wymiana dobrych części - mimo znaczka Boscha nad wejściem słaba jakość, duża rotacja innych mechaników. U innych podobne pieniądze ale przynajmniej po 8 godzin. Zarobki max 1600-1700 na rękę zł za min 50-55h tygodniowo. Podwyżka zapomnij i te teksty godne idioty że mało samochodów do roboty. Co druga sobota robocza. Na Włodawę szału nie ma.
jaro2109 2015-07-28 02:07:32
Ciekawe kolego, czy swój "szał" oceniasz w zaangażowaniu, czy w ogólnym narzekaniu ? Uruchom własny biznesik, a przy twoim rozumowaniu POprawni fachowcy z fiskusa i narodowego ubezpieczyciela zjedzą cię z butami. Poza tym ujawniasz tematy (niekoniecznie prawdziwe), do których na początku współpracy zobowiązałeś się zachować tajemnicę. Tak się składa, że pracowałem u "tego człowieka" i nie zgadzam się z twoją opinią, która podyktowana jest jakąś miejscową wendettą, a nie obiektywną oceną.
zadowolony klient 2016-09-26 16:23:42
Przepraszam bardzo ale pan chyba pomylił firmy nie mógł pan tam pracować gdyż jestem klientem tej firmy od kilkunastu lat a tam ciągle pracują ci sami ludzie i z tego co wiem są bardzo zadowoleni.
Zostaw swoją opinię o Carstar Sp zo.o. Musiej Robert - Włodawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carstar Sp zo.o. Musiej Robert