Opinie o Paged Sklejka w Morąg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Paged Sklejka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Paged Sklejka o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paged Sklejka w Morąg

SzX

Taki PGR. Podejście ludzi do pracy - głęboki PRL

@SzX

Ja myślę że gdyby trochę tych ludzi słychać i dać im normalnie pracować i zarabiać to i podejście było by inne...

Czy Paged Sklejka zapewnia kartę multisportu?

hehe

tak, możesz trenować 5 dni w tygodniu po 8 godzin dziennie, łącznie z weekendami i jeszcze ci zato 4/5 etatu zapłacą

Sebastian

Czy zarząd spółki Paged Morąg zamierza zadbać o pracowników? I w miejscach do tego przydzielonych postawić np mydło, czy inne do dezynfekcji rąk?? Czy nawet wstrzymać produkcję?? Też mamy rodziny i się o nie boimy, czy z pracy nic nie przyniesiemy?? Czy może ma coś do powiedzenia NSZZ Solidarność w tej sprawie?

@Sebastian

to nie pracuj tylko później nie jęcz że chcesz wypłatę...

Luk

Nie, niestety nie jestem zwykłym pracownikiem który nie narzeka ciągle(usunięte przez administratora). Wiecznie niezadowoleni, z ciągłymi roszczeniami i pretensjami, wiecznie coś się wam należy... Nie podoba się to nie pracuj i nie marudz, a tym którzy chcą pracować daj pracować.

@Luk

Czyli dziobiesz pod biurkiem.. Czy tzw szeregowym podpierdalaczem. .

walmos

luk, twoja polszczyzna jest tak poprawna, że musisz być z kadr albo jakimś dyrektorem:-) ty na pewno nie pójdziesz do lidla, bo gdzie ci bedzie tak dobrze

walmos

skoro pracujesz na produkcji, to raczej asem nie jesteś, bo cały czas odpisujesz na goworku:-) więc albo jesteś goebbelsem zarządu, albo opierniczasz się siedząc cały czas na telefonie pouczając innych pracowników, zmartwionych niskimi zarobkami i zgrożeniem zarażenia swoich rodzin

walmos

teraz juz wiem, że jesteś dyrektorem, bo tylko oni z taką pogardą odnoszą się do innych...

@walmos

jeszcze żaden z dyrektorów nie odniósł się do mnie w takowy sposób, nie odczułem nigdy pogardy, nie zgadzam się ze wszystkim co się aktualnie dzieje ale nie narzekam, kasa jest zawsze na koncie, przez trzy miesiące miałem premie którą mi obiecano, na co mam narzekać ?!

Mietek

Nie musisz bo wystarczy że będziesz gałe robił

@Mietek

luk to jest wzorowy pracownik!!!! nie dość, że robi pod biurkiem, to jeszcze w czasie wolnym broni pracodawcę:-))))) szkoda, że przy tym ubliża innym, ale taka to już pagedowska norma...

@Mietek

brak racjonalnych argumentów wymusza na tobie atak... słabe poziom podłogowy

Misiek

Od razu widać wielkiego pana z warszawy.pewnie z zarządu albo dyrektorka komlezke sciagnietego żeby do reszty wydoic paged

Luk
@Misiek

Nie rozumiem skąd w was takie myślenie... To że lubię swoją pracę i nie marudzę to ma być dowód na to że nie pracuję na produkcji? Pracuję w tej firmie 15 lat a w.w wpisy mogą należeć jedynie do kogoś kto jest wykwalifikowanym miglantem i leniem który uważa że za samo pojawienie się w pracy powinien być przez pracodawcę całowany po stopach...

Maciek
@Sebastian

Z plotek wynika że zarząd zadba o Ciebie (usunięte przez administratora) etaty będziesz miał co chciałeś...

@Maciek

Może powiesz coś więcej skoro masz informacje z pierwszej ręki?

@Sebastian

W Piszu od 1 maja 4/5 etatu... Znowu wszystko kosztem pracowników

Agnieszka

Witam, czy firma jest warta żeby złożyć w niej papiery o pracę?

@Agnieszka

Pewnie, że warto złożyć CV. Nawet ludzie tępi mogą zostać Mistrzami. Wykształcenie się nie liczy

@Agnieszka

A czy pani jest warta tego zakładu? Warto pomyśleć zanim się zada pytanie.

logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Halina

A co to jest Thumos? Widziałam artykuł, o kosmetykach, gdzie jest napisane grupa kapitałowa thumos (dawniej paged)?

Wieloletni pracownik

Zakład w którym Polak dostaje od nowego roku stawkę 15,48zł ( od stycznia 2020r najniższa stawka 17 zł) . Może pora zakład gdzieś zgłosić? A dla ciekawości Ukrainiec ponad 18zł, który większość czasu tylko się rozgląda wokół siebie

@Wieloletni pracownik

od stycznia 2020 r. zgodnie z obowiązującymi stawkami: 17 brutto jest dla zleceniobiorców i tyle mają osoby z Ukrainy 2600 brutto jest dla osób zatrudnianych na umowę o pracę czyli nie mniej niż 15,48zł/h, dodatkowo Paged ma możliwość uzyskania premii do 20% czyli stawka końcowa wychodzi 18,57zł/h zamiast zgłaszać może warto doczytać zmiany

@Wieloletni pracownik

akurat 17 zł to najniższa krajowa a ukrainiec to pracownik agencji pracy która taką stawkę wynegocjowała swoim pracownikom przed wprowadzeniem zmian w naszym zakładzie i muszą sie z tego kontraktu wywiązać.ukrainiec to tez normalny człowiek jak każdy inny i nie jest gorszego gatunku.pracownicy czyli nasza polska załoga niejednokrotnie gorzej pracuje bo tylko gdzie się da to tylko telefon w łape i pilnowanie czy przełozony nie patrzy.sami dajecie przykład.sam się zgłos do jakiegos osrodka osób poszkodowanych przez los.może iława????

@pracownik

Do 20% ???????????????? realnie to będzie 7%

Wiecie czy Paged Sklejka udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

tak wiemy

Pracus

Witam wiadomo już coś na temat zwolnień w sklejce będą jakieś odprawy czy nie

@Pracus

Odprawa się należy i bez żadnej łaski ze strony pagedu. To są nie małe pieniądze jak się zwolni około 30 pracowników, a tym bardziej że potem też zastąpią ukrqincami którzy będą to mieli w (usunięte przez administratora) . Dopóki Paged nie będzie szanować ludzi to zakład zgłosi upadłość

Ahhh

pracownicy się sprzedali, a żadnej gwarancji nie dostali. To jest cicha zagrywka pagedu

@Ahhh

Nikt się nie sprzedał ale każdy myśli o tym że ma rodziny na utrzymaniu i żyć za Coś trzeba

Mietek

Zobaczymy czy wogole tą podwyżkę dostaniecie...

@Mietek

A co tak się Pan interesuje? Nie ma Pan swojego życia, że obchodzą Pana podwyżki innych.?

Pracus

Mam pytanie czy jest prawdą że dyrekcja sklejki wystraszyla się zwolnień i zaproponowali podwyższyć pensje pracownikom? Podobno dużo ludzi podpisało że niezgadza się na wcześniej proponowane obniżki i niebedzie komu pracować.

Dano

Witam może ktoś z pracowników z Morąga da znać jak to jest z osobami które odmówią nowych warunków pracy bo u nas w Bartoszycach pani dyrektor twierdzi że nie dość że nie dostaniemy odprawy to nawet kuroniówki bo to jest rozwiązanie za porozumieniem stron

Pracownik Morąg
@Dano

Witam. Należy się odprawa ,a także kuroniówka, tak jak mówi kodeks pracy.Pracownikowi, z którym pracodawca rozwiązał stosunek pracy z przyczyn niedotyczących pracownika przysługuje odprawa pieniężna. Powyższy obowiązek pracodawcy wynika z przepisów ustawy o szczególnych zasadach rozwiązywania stosunków pracy z pracownikami z przyczyn niedotyczących pracowników, zwanej potocznie ustawą o zwolnieniach grupowych.W sytuacji zaistnienia potrzeby rozwiązania umowy o pracę z pracownikiem z przyczyn jego niedotyczących pracodawca zobowiązany jest do zapłaty na rzecz pracownika odprawy pieniężnej, której wysokość uzależniona jest od stażu pracy u danego pracodawcy i wynosi: 1 miesięczne wynagrodzenie, gdy pracownik był zatrudniony u pracodawcy krócej niż 2 lata, 2 miesięczne wynagrodzenie, gdy pracownik przepracował u pracodawcy od 2 do 8 lat, 3 miesięczne wynagrodzenie, gdy pracownik był zatrudniony u pracodawcy ponad 8 lat.

@Dano

Pani dyrektor niech zadzwoni do kadr i niech się doinformuje. Wydaje się że chyba celowo wprowadza w błąd swoich pracowników.

PR
@Dano

Co do Pani Dyrektor to może porostu nie wie, bo nawet nie chce przyjąć naszych oświadczeń o odmowie przyjęci nowych warunków pracy, i każe je wysłać listem poleconym do Morąga. Zastanawiam się poco jest to biuro skoro pracownik niemożne uzyskać żadnych rzetelnych informacji ani nic tam załawic i jest odsyłany do Morąga. To możne zamknąć je i zostawić tylko w Morągu zawsze to oszczędność na niepotrzebnych etatach

ktoś
@Dano

Ktoś coś na temat tej odprawy może... należy się czy nie?

@ktoś

Przecież wyżej jest jasno napisane. Tak, należą się.

Patriota
@Dano

(usunięte przez administratora) prawda jak ta praca to Ściema p oto żeby nie wiem a nie pasuje wam coś mam na imię klemarczyk i jak wam nie pasuje to zacznijcie mi w (usunięte przez administratora) whodzic

Pracownik już były

Paged Morąg schodzi na psy... Pracownikom zabierają godzinówke, bo gotówka się nie zgadza dla xx-nie wiadomo ile jest dyrektorów. A od kogo lepiej zabrać?? Pracownikom. Gratulacje dla prezesa, następny zakład zamknął. Ci co wiedzieli to już uciekli z pagedu, lub zrezygnowali z zarządu.

@Pracownik już były

Ja wspominam dobrze pracę w Paged Sklejka. Zawsze na święta dostałem paczkę słodyczy i 200 zł zapomogi na świąteczne zakupy.

Były już pracownik
@były pracownik

Jakbyś dostał miskę ryżu to też byłbyś zadowolony i 200zl? Dobrze pamiętasz paged ale się zwolniłeś?

@Były już pracownik

Wiecie może, jak aktualnie wygląda stabilność zatrudnienia w tej firmie? Chciałbym zweryfikować, czy pracodawca jest godny polecenia pod tym względem.

@Stefan

A nie wystarczy poczytać komentarze? Sytuacja jasno jest nakreslona. Wszyscy pracownicy otrzymali wypowiedzenia zmieniające. Zostały zmienione stawki na niższe-moze nie wszystkim ale większości napewno. Jeśli wieloletni prą ownik się na to nie zgadza to zostaje z nim rozwiązana umowa. Może i płaca jest na czas, ale to są śmieszne pieniądze za tak ciężkie warunki. To nie jest leżenie. Praca w nocy. Ze smierdzacymi chemikaliami od których głowa często boli a skóra dostaje uczulenia. Za te najniższe stawki raczej nie ma o co się zabijać. Kiedyś było lepiej. Te lepsze czasy nie wrócą.

@Pracownik produkcyjny

Kiedys byly czasy ze i co roku mozna bylo liczyc na podwyzke. Obecnie to co ludzie wypracowali przez lata zostaje im zabrane, nowe umowy po 35 latach pracy w firmie nawet ze stawkami -10zl na h, cico przez lata dorobili sie stawki na lepszych czasach jeszcze beda mieli za co zyc i do max 23 zl/h jeszcze im zostanie, cala reszta co przyjela sie pozniej nie ma co liczyc na godziwe zarobki, po ok 10 latach przepracowanych nowa umowa na 16 zl/h z groszami, kpina, czlowiek ma robic na dyrektorow i kierownikow, sam nie dostanie nic, 6 lat bez podwyzki, mimo ze majster cie wystawia nie masz na co liczyc, jako nowy pracownik dostaniesz na zachete z poczatku jakies grosze bys zostal i tyral na nich a pozniej nie licz na wiecej az najnizsza krajawa bedzie bliska twojej stawce, jeszcze slowo o zmiennej premii 20% we wszystkich ogloszeniech firmy na olx itd, zapomnij!!! w obecnych realiach jest nieosiagalna idoskonale o tym wiedza, dostaniesz 7% jak nie idziesz na zwolnienie i to wszystko, szkoda zmarnowanych lat w tej firmie, obecnie wolalbym sprzatac moraskie WC na miescie niz przyjac sie tam do pracy, aby do odprawy i nigdy wiecej nie przelazic przez brame Paged....

@1324

Wspominasz, że wcześniej osoby zatrudnione w firmie Paged Sklejka mogły każdego roku liczyć na podwyżkę. Skoro aktualnie wynagrodzenia, zamiast rosnąć, maleją, zastanawia mnie, co jest powodem takiego stanu rzeczy? Czyżby dochody firmy zmalały?

@Stefan

Cała Góra twierdzi że. Tak. Że jest zastój w zamówieniach. Zasłaniają się nowymi, fabrykami na wschodzie które mają tańsze sklejki. Skoro budżet na wynagrodzenia na nowy rok jest, ten sam to muszą skądś wziąć pieniądze na nowych pracowników. A skąd wezmą? Oskubią starych. To niby dążenie do równego traktowania wszystkich. Nawet nie jest to już śmieszne. Po 10latach pracy dostałem najniższą stawkę. Czy, to jest równe traktowanie??? Szukajcie pracy gdziekolwiek bo w pagedzie cienko.

Pracownik były

Ta firma spadła na psy nie warto nawet z łużka wtawać dla takich stawek co płacą ( niech się w (usunięte przez administratora) cmokną) i sami za robotę się wezmą A nie nowe fury kupują

add

Nie dość że psie pieniądze i warunki pracy w smrodach i przy chemikaliach,to jeszcze bałagan.Jak pracownik zawini to nagany wstawiają i psy wieszają na tobie.Jak nie zamówią części na czas do maszyn to jest ok.Produkcja ma iść a reszta się męczy.Wszystko jest w pożądku między sobą się pośmieją a robol i tak to zrobi.W przyszłym roku to wszystko jasne .Jaka płaca taka praca!!!!

gosc

Najgorzej jak Ukraina wkurza i zamula pracę, robi to z czystą satysfakcją i podłością.p

@gosc

Skąd przypuszczenie, że ta grupa pracowników może z premedytacją pracować w opisany przez Ciebie sposób? W ogóle to mógłbyś dodać, jak dużo zatrudnionych jest osób z Ukrainy? Chętnie uzyskam informacje w tym zakresie.

Jan

Co się aktualnie dzieje w firmie? Aplikował ktoś w ostatnim czasie na stanowisko operatora działu manipulacji lub specjalistę ds. finansowo-księgowych? To dwie aktualne oferty, które dostępne są pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/paged-sklejka-sa,129628 Paged Sklejka zapewnia, że wynagrodzenie na start waha się pomiędzy 18, a 22 zł za godzinę, czy rzeczywiście można takie otrzymać?

My

Haha

My
@Jan

A na stronie olx ile Paged sklejka proponuje na start?

@Jan

To chyba lepiej się zwolnić i na nowo przyjąć

Iwona

Ogłoszenie na stanowisko operatora/pracownika działu manipulacji nadal jest aktualne - https://gazetapraca.pl/ogl/2818020/operator+%2F+pracownik+działu+manipulacji#Morąg. Jak widać stawka jest uzależniona od zakresu obowiązków w Paged Sklejka. Warto podkreślić, że są to stawki brutto. Otrzymujecie takie stawki?

????

Zaczynając od kierownictwa (usunięte przez administratora) nie wyrozumiałość wyśmiewawanie się z pracowników co kierownictwu nie wypada powinni dawać jakiś przykład co do wypłat tragedia jak na 3 zmiany to człowiek tyle samo zarobi i na 1 zmianę czyli szału nie ma porażka

Sasiad

Według raportu z kontroli inspekcji ochrony srodowiska ktory otrzymalem to co sie unosi w powietrzu to olejki eteryczne a dymu nie ma. To tylko bujna wyobraznia. Takze obecne problemy finansowe to pewnie wynikowa wszystkich oplat pod stolem dla urzednikow.

Dddd

Gdy ten zakład padnie tyłu ludzi straci pracę i gdzie oni mają się podziać?

@Sasiad

No to co to niby jest?. Przecież to sama para

Darmowy ekolog

Koledzy i koleżanki Ekolodzy z kątowni odkleili się od dna rzeki po użyciu cukru pudru i tu przylezli jak pieniądze nie płyną... W sumie lepiej płacą dla takich jak w pagecie dla takich cudaków... Co za czasy... Ps. Lepiej wbijajcie sobie do krono, czy tam pfleiderera, a tu to bieda jest :)

ciekawy

Czy to prawda ze zarząd przyznał sobie nagrody za to że załatwili kredyt?

Obserwator
@ciekawy

Tak patrząc po komentarzach, to ciekawe ile jeszcze ten umęczony koń ten cyrk będzie ciągnął...

Krzys
@ciekawy

Prawda. Ale prawda nie jest to co pisza w gazetach o zamknieciu zakladu w elku bo w tej chwili pisz oraz morag nie sa w stanie wykonywac zlecen na czas. To jakas zagrywka ktos wzial za to duza kase. Tylko nikt nie pomyslal o pracownikach. Tak jak ten gosc ktory zajebal 8 mln zlotych i przepadl. Obecny zarzad to cyrk (usunięte przez administratora) i zlodzieje nie majacy zadnego pojecia o technologii sklejki.

Zostaw merytoryczną opinię o Paged Sklejka - Morąg

• Jak się pracuje w Paged Sklejka?

Zobacz opinie na temat firmy Paged Sklejka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paged Sklejka?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Paged Sklejka?

Kandydaci do pracy w Paged Sklejka napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Paged Sklejka