TRANSGÓR S.A. PRZEDSIĘBIORSTWO SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWE

Rybnik

Opinie o TRANSGÓR S.A. PRZEDSIĘBIORSTWO SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWE

admin 2015-08-04 21:24
Twoja opinia na temat firmy TRANSGÓR S.A. PRZEDSIĘBIORSTWO SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWE może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.
Dek 2016-02-23 17:58
Okropna firma, gdzie pracownicy są traktowani niesprawiedliwie, wykonując te same czynności na umowę o pracę i umowę zlecenie, pracownicy na zleceniu zatrudniani są w firmie krzak prowadzonej przez pana Krzysztofa W. instruktora jazdy z Transgóru, aby PiP nie mogła się doczepić, 6zł na godzinę dla ładowaczy i niewiele więcej dla kierowców, trzeba się prosić o rękawice czy ubrania robocze, ludzi traktuje się jak śmieci. Stanowczo odradzam.
rooney 2017-10-09 20:26
Nie polecam - robiłem w Jastrzębiu na szerokiej i wygląda to tak - jako kierowca masz 13 zł brutto za godzinę + plus jakaś tam premia. Czyli słabo. Kierowców zatrudniają na zlecenie w firmie "krzak" Pana W, albo u Pana S. Za nadgodziny nie płacą. Nowym kierowcom dają stare auta z rozwalonymi skrzyniami biegów gdzie tylko Pan Bóg wie gdzie jest jedynka, a gdzie trójka/piątka itp. Ja nie wiedziałem i podobno spaliłem im sprzęgło. Temat dyskusyjny. Jak już dowiesz się jak jezdzić tym złomem czeka Cię roller coster na osiedlach i wąskich uliczkach w Wodzisławiu/Marklowicach itp. Nie przytrzaskanie tam w płot/auto graniczy z cudem. To jeszcze nic w porównaniu z doświadczeniami jakie przeżyjesz w kontaktach z elitą intelektualną na wysypisku śmieci jak idziesz się sypać - pozdrawiam Pana Nowaka i innych profesorów rodem z rynsztoka. Jak raz powąchasz zapachu śmieci komunalnych już do końca życia tego nie zapomnisz.
Zostaw swoją opinię o TRANSGÓR S.A. PRZEDSIĘBIORSTWO SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWE - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TRANSGÓR S.A. PRZEDSIĘBIORSTWO SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWE