Opinie o Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transgór S.A. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transgór S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transgór S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób miejski i podmiejski

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transgór S.A. w Rybnik

AS Nowy wpis

MOGE POLECIĆ KOBIETY NA TAŚMIE W SEGREGACJI SUPER SZEF DOBRY

@AS

A ciężko się dostać na segregację, wiesz może? Tylko kobiety biorą na segregację czy facetów też? To jest raca zmianowa czy w stałych godzinach? Szef jest pomocny czy co rozumiesz przez słowo dobry?

Totalnie odradzam pracę w tej firmie. Po rozmowie kwalifikacyjnej, w której były już uzgodnione warunki pracy, trzeba było czekać około miesiąca na jakąkolwiek informacje zwrotna, dopiero interwencja u prezesa coś dała. W pracy byłam zaledwie dwa dni i już zostałam zwolniona, niewiadomo z jakich przyczyn, nie dali mnie nawet na stanowisko na którym miałam pracować po czym stwierdzono, że się nie nadaje. W tej firmie ludzi traktuje się przedmiotowo i w ogóle sie ich nie szanuje. Szkoda mojego czasu, w tym czasie mogłabym znaleźć pracę w "normalnej" Firmie.

Aleksandra

No to mega długo jeśli tyle to wszystko trwało. Ale nie rozumiem. To nikt nie chciał Ci wytłumaczyć, dlaczego nie pracujesz?

Janusz

Nigdy tam pracownicy nie byli szanowani i nie będą no chyba, że jest się z układu. Jesli jest sie z drogi to mozna zapomniec.Komunistyczny relikt pudrowany, aby nie nie było tego widać, ale (usunięte przez administratora) prędzej czy później zawsze wyjdzie na jaw, a ego niektórych osób tam jest większe niż stąd do Krakowa.

Marcin Nowy wpis

Witam przynajmniej zaczolas pracę ja zrobiłem badania 90zl wydałem miało być zwrócone po zrobieniu badań w ogłoszeniu umowa o prace na miejscu się dowiadujesz że umowa zlecenie na początek zrobiłem badania dzwoniąc już do Pana M..... Nie raczył nawet telefonu odebrać tylko straciłem czas i kasę.

Alicja Nowy wpis
@Marcin

A przed zrobieniem badań jeszcze jakoś telefonicznie CI potwierdzili, że ma być to uop czy nawet się nie upewniałeś? Przydały się chociaż te badania w innym miejscu, do którego poszedłeś, bo inaczej faktycznie kasy szkoda...

Grabiec

Na Szerokiej są dwie grupy pracowników. Jedna grupa to znajomki dyrektora, którzy są traktowani dobrze, zarobki mają większe niż reszta i co by nie przewinili to są bezkarni bo są powiązani w różny dziwny sposób. Druga grupa to pracownicy przypadkowi czyli nie z układu, to Ci którzy zarabiają dużo mniej a wykonuja ta sama prace albo i przewaznie wiecej od znajomków ale, są niedoceniani, a nawet pewne zachowania ocierają się o mobbing co kiedyś prędzej czy później wypłynie. Generalnie zarobki głodowe

Zbysiu

Co drugi kierowca jedzi tam pijany, na wadze oszukuja, mechanicy po szkole specjalnej, a na wysypisku robią ludzie głupsi od świń np. Niejaki Nowak były skazaniec za kradzieże I jazdę pod wpływem. Trzeba to zlikwidować.

Alicja
@Zbysiu

Mówisz? Ale widziałeś jak ktoś jedzie pijany i nie zareagowałeś? Bo chyba przy takim podejrzeniu dzwoni się po odpowiednie służby. Czemu nie wykonałeś w takim razie swojego obywatelskiego obowiązku?

Alicja

Ale Ty sobie chyba człowieku teraz żartujesz? Wiesz z jaką odpowiedzialnością wiąże się prowadzenie samochodu? A już nawet nie mówiąc o obładowanym ciągniku siodłowym. Chyba mi nie powiesz, że powinno się kogoś takiego kryć, kogoś kto może spowodować śmiertelny wypadek, bo sobie pod wpływem jeździ. Może troszkę wyobraźni?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transgór S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku KIEROWCA AUTOBUSU?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Misiek

A firma w ogóle wypłacalna, bogata zy lipa totalna???

Były
@Misiek

Totalna lipa, omijać z daleka, żyją jeszcze czasami komuny. Jeździsz totalnym złomem, przeglądy przechodzą tylko dlatego ze maja własną stacje diagnostyczną. Z powodu braku kierowców kręcisz za trzech, dostajesz jednego ładowacza i zaperniczasz razem z nim fizycznie. Nikt się tym nie przejmuje ze robisz 11-12 godzin bo i tak wyplata jest kopiuj wklej. A dyr twierdzi ze na Twoje miejsce ma 10 chętnych. Odradzam pracy w tej firmie, takie same pieniądze zarabia stróż a nic nie robi...

@Misiek

Wypłacalna. Chcesz pracować, zapraszamy Nie wierz wszystko co czytasz

KIBIC
@Były

Firma to ... ludzie. Daj coś od siebie, a efekty się pojawią!!! Zadaj sobie pytanie: Co robię, żeby było lepiej?

KIBIC

SŁYSZAŁEM, ŻE OD MAJA 2021 SĄ NOWI WŁAŚCICIELE I NOWY ZARZĄD. MAJĄ PLANY ROZWIJAĆ I WALCZYĆ O RYNKI I ODBUDOWANIE DOBREJ OPINII O TEJ FIRMIE. ZOBACZYMY! POCZEKAJMY NA EFEKTY! DAJMY IM SZANSĘ! JEST TAKIE POWIEDZENIE: "PROŚCIEJ SKRYTYKOWAĆ PAŁAC NIŻ ZBUDOWAĆ HAZIEL (WC)"

jowisz

panowie, którzy pracują w ransgórze warto tam jeszcze się zatrudnić jako kierowca? da się przeżyć za wypłatę, a jak traktują człowieka.

Sebastian
@jowisz

Chlopie jak najdalej od tej firmy, no chyba, że jesteś kolegą dyrektora Mariusz W. to jeszcze jakąś stawke dostaniesz i będziesz zatrudniony przez firmę Sobika w Rybniku.Oraz jak będziesz posluszny dyspozytorowi Zbysiowi kochającemu inaczej. Tam juz jest (usunięte przez administratora) totalne kradną na potęge co się da, Ale jak Mariuszek może korzystać z e wszystkiego dla swojej firmy prywatnej jak robić szkolenia, korzystać z HDS. /Piotruś G, jego kolega zamiast robić swoją robote to obsługuje firme Mariusza Jeszcze mu soboty doliczy za prywate. Jest tam jeszcze siwy dyr. Janusz G, ale on to niewiele ma do powiedzenia a i tak go nie zrozumiesz co mówi bo jak zacznie mowic w poniedziałek to może go zrozumiesz w piątek. Cienki Bolek. Nie wiem czy jest tam jeszcze na Autozłomie Wojtek K. z Wodzisławia ten to kase trzepał ale do swojej kieszeni. tak samo jak ten drugi dyspozytor Wojtek , on kiedyś pracowal na Brzesińskiej w Rybniku,kombinator, Jak przeszedł na Szeroką czasami pracowal na PSZOKU zastępował tą kobitke, ten to zgarniał mamone. Nie ma tam z kim rozmawiać, Ten od gumofilcow Mirek leser totalny, nic nie umie zrobić w głowie mu tylko baby jak małolat. Firma kiedys byla potęgą a teraz jest jedna patologią. Kto mądrzejszy uciekł z tamtąd. Zostali lenie i ludzie ktorzy nie wierzą w siebie z małymi wyjątkami.Tak więc zastanów się czy chcesz tam pracować.

Mieczysław
@Sebastian

Twój wpis jest dla mnie bardzo niepokojący. Tak czy inaczej wychodzi na to, że nie jest tak prosto pracować w tej firmie. Możesz w tym właśnie momencie sprecyzować ile dokładnie można zarobić na początku zatrudnienia nie mając żadnych znajomości w firmie Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transgór?

@Mieczysław

Około 2400 na rękę i codzienna informacja że na Twoje miejsce jest 20 chętnych ????????

@Sebastian

Ogólnie (usunięte przez administratora) jedni kierowcy przychodzą na 7 rano i pracują max do 13, inni po 12 godzin dziennie a kasa ta sama. Nikt nad tym nie panuje,no i dziki emeryty co ślubuję normę

@Mieczysław

Rotacja jest tak duża że dostajesz ubrania po kimś co wcześniej pracował, więc o zarobki nawet nie pytaj

@jowisz

Na dzień dobry piwo się leje, auta to złom i jednocześnie popielniczka. Jeden wielki syf,czy pracujesz 8 czy 12 godzin na dobę ta sama kasa.Nie ma nadgodzin ani wynagrodzenia za soboty.Dyr potrafi zabrać z wypłaty kilkaset zł bo stwierdził że miesiac wcześniej zarobileś za dużo.

robert

Bycie śmieciarzem to styl życia - tą życiową maksymę pracownicy tej pseudo firmy z Rybnika i Szerokiej wzięli sobie do serca. Byłem w wielu miejscach, ale takiego nagromadzenia buractwa i syfu nigdzie jeszcze nie widziałem. Miejsce takich osób jest w chlewie-rezerwacie, a nie wśród cywilizowanych ludzi. Do panów z Norwida mam radę - jak wykonujesz nawet prostą pracę to miej honor, to nic nie kosztuje.

DyStRykT

Jedyna normalna, cywilizowana, wporzadku i ogarnieta osoba w transgorze to "nowy" dyspozytor. Czlowiek z ktorym mozna pogadac, posmiac sie i rozumie problemy w transgorze, ale sam niestety nic nie zdziala, zeby sie polepszylo. Pozdrowienia MŁODY! Widzimy sie na szychcie :)

re*LIS

Piszesz o tej wrednej pani co na wadze siedzi? Co wage liczy na kalkulatorze albo z pamieci? AHA !

Wszystkim, ktorzy planuja zlozyc papiery do tej "firmy", odradzam. Umowa zlecenie, wyplata gorsza od kasjera z lidla a odpowiedzialnosc o wiele wieksza, tym bardziej, ze jak ktos juz tutaj wspomnial, samochody ktore obsluujemy sa starsze od naszych pradziadkow i zapewne sluzyly szwabom podczas 2 wojny swiatowej. Do dzisiaj sie zastanawiam jak przechodza przeglad techniczny... dyspozytor jak i pozostali nie maja w ogole szacunku do pracownika, masz robic ponad norme a jak nie to cyt. "zastapia cie ludzie ktorzy czekaja za plotem na ta prace". Odradzam przy okazji wszystkim ktorzy chca zamowic zlecenie z tej "firmy", jesli juz to zrobiliscie to pilnujcie sobie wage, pani wagowa czasami polowe wiecej dolicza - UM swoja droga daje sie robic w *****. Cwaniactwo, buractwo i nic wiecej, tyle mozn powiedziec o transhu**e. Pracownicy powinni dawno zastrajkowac

rooney

Nie polecam - robiłem w Jastrzębiu na szerokiej i wygląda to tak - jako kierowca masz 13 zł brutto za godzinę + plus jakaś tam premia. Czyli słabo. Kierowców zatrudniają na zlecenie w firmie "krzak" Pana W, albo u Pana S. Za nadgodziny nie płacą. Nowym kierowcom dają stare auta z rozwalonymi skrzyniami biegów gdzie tylko Pan Bóg wie gdzie jest jedynka, a gdzie trójka/piątka itp. Ja nie wiedziałem i podobno spaliłem im sprzęgło. Temat dyskusyjny. Jak już dowiesz się jak jezdzić tym złomem czeka Cię roller coster na osiedlach i wąskich uliczkach w Wodzisławiu/Marklowicach itp. Nie przytrzaskanie tam w płot/auto graniczy z cudem. To jeszcze nic w porównaniu z doświadczeniami jakie przeżyjesz w kontaktach z elitą intelektualną na wysypisku śmieci jak idziesz się sypać - pozdrawiam Pana Nowaka i innych profesorów rodem z rynsztoka. Jak raz powąchasz zapachu śmieci komunalnych już do końca życia tego nie zapomnisz.

Dek

Okropna firma, gdzie pracownicy są traktowani niesprawiedliwie, wykonując te same czynności na umowę o pracę i umowę zlecenie, pracownicy na zleceniu zatrudniani są w firmie krzak prowadzonej przez pana Krzysztofa W. instruktora jazdy z Transgóru, aby PiP nie mogła się doczepić, 6zł na godzinę dla ładowaczy i niewiele więcej dla kierowców, trzeba się prosić o rękawice czy ubrania robocze, ludzi traktuje się jak śmieci. Stanowczo odradzam.

admin

Twoja opinia na temat firmy TRANSGÓR S.A. PRZEDSIĘBIORSTWO SPEDYCYJNO-TRANSPORTOWE może pomóc wielu osobom. Zapraszamy na nasze forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transgór S.A. - Rybnik

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transgór S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transgór S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transgór S.A.?

Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transgór S.A.