Opinie o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Inter Groclin Auto. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Inter Groclin Auto o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter Groclin Auto w Grodzisk Wielkopolski

ENERGY

Karolcia. Po pierwsze pisze się dopiero a nie dopiro.Dla mnie nie jesteś analfabetką, bo takie potknięcia przy pisaniu mogą się zdarzyć każdemu.I tak Cię lubię.Pozdrawiam i życzę najlepszego :)

ENERGY

Do Karolci Cytuję:A po drugie mnie nie zwolnili tylko SAMA ODESZŁAM I O TYM CAŁY GROCLIN WIEDZIAŁ. Ha ha ha .No proszę CAŁY GROCLIN WIEDZIAŁ-chyba tu już sobie dosłodziłasz :)))

pracownica z KONZA
@ENERGY

Hmmm, z tego co Ja wiem, to u Nas na kablach wszyscy o tym wiedzieli, że Pani (usunięte przez administratora) nie chciała mieć umowy przedłużonej, bo mówiła, ze po małżeństwie przeprowadza się do męża do Sandomierza i nierealnym była dalsza praca w Groclinie i o tym WSZYSCY zarówno na KONZIE jak i na innych działach wiedzieli, bo się rozeszło.

@pracownica z KONZA

DZIĘKUJĘ CI KOCHANA , ALE BRONIĆ TEŻ SIĘ UMIEM! Szkoda tylko, że się nie wpisałaś pod Swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem, ale może nawet i dobrze, bo jeśli jeszcze pracujesz na konzie to byś miała same nieprzyjemności i tak samo by po Tobie ujeżdżali jak po mnie, ale Ja już w tym HADZIAJSTWIE nie pracuję i mogą mi podskoczyć, a te ich śmieszne do łez wypowiedzi to Ja mam GŁĘBOKO NA SERCA DNIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrawiam Cię pracownica z konza i trzymaj się tam:)

ENERGY

O kurczę ale im przywalono :))))))))))

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Inter Groclin Auto się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
taki ktoś

Takie osoby jak(usunięte przez administratora) który pracuje w administracji(na dziale szwalni),jego ojciec (usunięte przez administratora)(były kierownik zmianowy),i jego żona (usunięte przez administratora)(pracownik Groclinu),to są ludzie którzy zmieniają KSIĘŻY z dobrej drogi na złą drogę.Mówią o dobrych,uczciwych ludziach kłamliwie,chcą tych ludzi zniszczyć aby upadli na samo dno. Ludzie strzeszcie się tych ludzi,bo sami upadniecie!!!

ENERGY

DO Karolci Czy Ty już w końcu wychamujesz!!!.To forum nie stworzono dla takich pierdół jakie tu opowiadasz.Pisz konkretnie bo dostaniesz bana. Wywalasz Kobieto jakieś stare dzieje- zajmij się czymś -albo napisz książkę np Moja przygoda w Groclinie :)

PRAWDA
@ENERGY

DO Karolci Czy Ty już w końcu wychamujesz!!!.To forum nie stworzono dla takich pierdół jakie tu opowiadasz.Pisz konkretnie bo dostaniesz bana. Wywalasz Kobieto jakieś stare dzieje ENERGY pisze, ze KAROLCIA wywala stare dzieje... No cóż - Ja się z Nią w pełni zgadzam, ponieważ od czegoś musiało się zacząć, że ten cały kabelkowy interes runął. Po pierwsze zwalniani byli ludzie kompetentni, którzy to ogarniali, a w ich miejsce weszli same JEŁOPY co nawet bezpiecznika od podstawy bezpiecznika nie odróżniali. Brygadzistka z działu cięcia kabli, która również o układaniu czy sztekowaniu nie miała zielonego pojęcia, nawet głupiego rysunku nie umiała czytać, albo tak jak KAROLCIA NAPISAŁA - WYDRUKOWAĆ Z KOMPUTERA - no ludzie i jak to Waszym zdaniem miało funkcjonować wg Was - to było już wiadome, że prędzej czy później to wszystko runie jak domek z kart. Żal mi tylko zwykłych pracowników, bo to oni najbardziej ucierpieli na niekompetencji liderek, brygadzistek i kierowników - już tutaj nie wspomnę o Panu Hubercie - kier. konza - no ten to już w ogóle taki nieogar że szok!!!!! A Pani Karolina Gorzelana Wieczorek w odpowiednim momencie sama odeszła, tak samo zresztą jak Pani Agnieszka Urbaniak i obie na tym najlepiej wyszły, bo odeszły zanim zaczęła się praca w nadgodzinach za dzień wolny i całkowita rozpierducha jak to KAROLCIA trafnie nazwała - hadziajstwa - ŻAL

zatroskany

Dziwne ,że niektórzy wręcz wychwalają ten druciarzowy (usunięte przez administratora) Miejsce wyzysku i mobbingu ,ale cóz niektórzy mieli tam eldorado będąc na stanowiskach z pensyjką sowitą za to ,że byli niekompetentni i doprowadzili ten kabelkowy biznes do bankructwa.

@zatroskany

ZATROSKANY JESTEŚ MEGA (usunięte przez administratora)tak jak Ja, na pewno Cię znam, choć tutaj nie chcesz ujawnić Swojego prawdziwego nazwiska, a szkoda. No cóż -Twoja wola, a Ja Cię gorąco pozdrawiam i trzymaj się - KAROLCIA

Droga Karolino i inni, Pani już podziękujemy, teraz gdy już nie pracujesz w Groclinie i piszesz różne rzeczy nie ważne czy to prawda czy też nie. Dlaczego nic nie pisałaś będąc zatrudniona??? Jeśli masz coś komuś do powiedzenia powiedz to w cztery oczy, takie biadolenie tutaj jest żałosne, napisałaś co chciałaś i skończ już z tym. Nie masz komu się żalić i myślisz ze to jest dobre miejsce??? kobieto litości.... Ludzie przeczytajcie po co jest to forum - czy czytanie ze zrozumieniem jest tak trudne??? Co wy tu wypisujecie??? jakieś pierd.y o zdjęciach itp. Jest na tym forum tylko kilka osób, które piszą w kółko to samo - to jest już nudne!!!! Ogarnijcie się - jeśli macie jakiś problem z emocjami to psycholog zajmuje się takimi sprawami a nie forum na którym opisuje się miejsce pracy a nie jakieś przygłupawe historie!!!! Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.... a tam gdzie jesteśmy lub byliśmy - jest "be"

@Ania

HAHAHAHA - (usunięte przez administratora)prawda o sobie najbardziej boli i ja nie biadole ani pierdołów wyssanych z palca nie piszę tylko 100% prawdę w całkowitej odsłonie, a zresztą Ja Ci wtedy powiedziałam prosto w oczy, że jak Ty możesz być Naszą brygadzistką, jak na niczym się nie znasz, nawet na wydrukowaniu głupiego rysunku złożeniowego!!! Chociaż.... oj przepraszam, bo jedyne na czym naprawdę się może bardzo dobrze znałaś to ZAKUWANIE - no w tym to Ci muszę przyznać że byłaś tak z***a***j***e***b***i***s***t***a jak Ja w uzbrajaniu, układaniu, sprawdzaniu wizualnym, na podzespołach (czyli modułach) i na testowaniu!!! No i tyle, a prawda w oczy kole. I Ja wcale nie muszę się żalić, a choćby i nawet, to mam Komu, bo mam przecież MĘŻA!!!!!! A to co tutaj piszę, to nie jest żadne żalenie - po prostu wpisy tego ZATROSKANEGO bardzo mi się podobają i postanowiłam z Nim tutaj sobie pokonserwować i tyle, a Tobie co do tego - to wolny Kraj i jest wolność słowa!!!!!! A nawet ciekawa jestem Kto pod tym ZATROSKANYM się kryje??????? Dział KONZ bardzo dobrze prosperował, jak Mistrzynią była P A T R Y C J A ******* J A N K O W S K A, a w chwili, kiedy szanowny kierownik rybak ją zwolnił, wszystko zaczęło się walić w dosłownym znaczeniu tego słowa, bo ONA w przeciwieństwie do Ciebie Natalio Sz. na wszystkim się znała, wszytko umiała, wszystko potrafiła zrobić - po prostu ODPOWIEDNIA OSOBA NA ODPOWIEDNIM MIEJSCU - ale takich naprawdę mega dobrych pracowników jak Patrycja J. firma nie umiała uszanować - TAKA PRAWDA MOI DRODZY PAŃSTWO I TO POTWIERDZĄ WSZYSCY Z KONZA to co ja tutaj napisałam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Serdecznie pozdrawiam te osoby, które j w tym żałosnym HADZIAJSTWIE jeszcze pracują - trzymajcie się dziewczyny - Wasza KAROLCIA :)

@Karolina Wieczorek (KAROLCIA)

Na początek chciałam dodać że nie pracuję na dziale Konz, jestem obiektywną osobą. Czy ty nie zrozumiałaś co napisałam - piszesz w kółko to samo, chyba z żalu ze cie zwolnili. Po tym co piszesz chyba chcesz udowodnić że niesprawiedliwie się zwolnili - dla nas to nie ma znaczenia. Skończ już z tym, nie masz pracy to zajmij się czymś pożytecznym. No chyba ze jedyną ciekawą rzeczą jaką masz w życiu to jest wylewanie żalu na byłego pracodawcę - no jeśli tak to serdecznie ci współczuję a w tym przypadku to nawet nie wiem czy psycholog pomoże.... Biedactwo, naprawdę masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem.... i z pisaniem również. Jeszcze jedno niedouczona Karolinko - wolność słowa nie oznacza że możesz pisać co chcesz i gdzie chcesz, ale żeby wyważyć co i w jaki sposób pisać trzeba mieć IQ powyżej 100 a ty ewidentnie do 100 masz daleko (średnia w Polsce to 107). Zamiast tu przesiadywać książki poczytaj...

@Ania

HAHAHAHAHAHA , ale żem się uśmiała, niesamowicie!!!!!!!!!!!!!!!! No i oczywiście, że nie pracujesz na dziale KONZ już od dawna, bo się nie nadawałas i poszłas spowrotem na dział Cięcia Kabli, gdzie sama mi się zaliłas, ze napisałas do Pana Masłowskiego - kierownika działu Cięcia Kabli podanie, aby z powrotem wziął Cię i skoro jesteś tutaj osobą obiektywną jak to twierdzisz - to co Cię tak zdenerwowało??? A po drugie mnie nie zwolnili tylko SAMA ODESZŁAM I O TYM CAŁY GROCLIN WIEDZIAŁ i Ja w przeciwieństwie do Ciebie jestem dość rozumna, żeby zrozumieć, że w chwili kiedy wymieniłam Twoje imię i nazwisko - Natalia Szara.... to zaraz odpisałaś jako Ania - taka jesteś mądra, że nawet Swojego nazwiska nie ujawniasz tylko piszesz jako ANIA - aż żal za tyłek ściska!!! I Ja tutaj żalu nie wylewam, tylko piszę OPINIĘ O ZAKŁADZIE I PRACODAWCACH - i Ja psychologa nie potrzebuję, i nie mam problemów ani z czytaniem ze zrozumieniem, ani z pisaniem - a z pisaniem to raczej Ty masz problemy - zobacz jakie błędy ortograficzne popełniasz Natalia - jaką skończyłaś szkołę? A na dyktandach ortograficznych to mialaś same paly - tak to jest, jak do szkoly w plecaku zamias książek kamienie się nosiło NIEDOROZWINIĘTA UMYSŁOWO I NIEDOUCZONA NATALIO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A moje IQ wynosi ponad 107, a Twoje ile? 20%? - ani nie!!!

@Karolina Wieczorek (KAROLCIA)

Oj biedna Karolinko, ponownie podkreślam - czytaj ze zrozumieniem. Moja ocena jest obiektywna ponieważ nigdy z Tobą nie współpracowałam - moja wypowiedź jest wynikiem obserwacji tego forum. Niczym się nie zdenerwowałam. Za to masz problemy z emocjami - tyle nienawiści w Twoich wypowiedziach i te wykrzykniki, biedulko... Nie wiem czy zauważyłaś ale nie tylko mnie zmęczyłaś swoimi "wypocinami". Może powinnaś się nad sobą zastanowić, szkoda że nie walczyłaś tak pracując w Groclinie.... Skończ się ośmieszać albo wiesz co, pisz dalej - przynajmniej jest się z czego pośmiać. A tą inteligencją przesadzasz ale nie umiesz z niej korzystać?

@Ania

Wiesz co - nie będę się zniżała do Twojego poziomu i przed tak głupią do potęgi entej istotą jaką Ty jesteś również nie będę się tłumaczyła, bo nie mam z czego, a tłumaczy się tylko winny... ŻEGNAM!!!

@Karolina Wieczorek (KAROLCIA)

Słoneczko mojego poziomu to ty nigdy nie osiągniesz. Żegnasz się a jeszcze tu jesteś???

@Ania

No cóż: człowiek głupi, który ani ciut ciut nie ma rozumu, to co mu na ślinę najdzie to powie lub napisze, np: na takim forum jak to tutaj. Natomiast człowiek inteligentny, który ma dystans sam do siebie, powstrzyma się od wypowiadania się na temat niektórych mega głupich osobników na tym Forum takich np. jak Ty droga Aniu - serdecznie Cię maleńka pozdrawiam i życzę Ci powodzenia w życiu, na pewno będzie Ci potrzebne! Pa pa pa całuski na sto dwa od KAROLCI:):):):):):):)

@Karolina Wieczorek (KAROLCIA)

cytuję "No cóż: człowiek głupi, który ani ciut ciut nie ma rozumu, to co mu na ślinę najdzie to powie lub napisze, np: na takim forum jak to tutaj. Natomiast człowiek inteligentny, który ma dystans sam do siebie, powstrzyma się od wypowiadania się na temat niektórych mega głupich osobników na tym Forum" Czy Ty Karolinko zastanawiasz się nad tym co piszesz??? Pamiętasz co pisałaś we wcześniejszych wypowiedziach - oczerniałaś innych a teraz piszesz że inteligentna osoba z dystansem do siebie nie wypowiada się na temat innych osób - czyli tym samym potwierdzasz że zbyt mądra nie jesteś - może naprawdę już skończ się tu wypowiadać....

Ktoś

Niektórzy tu się nie podpisują swoim imieniem i nazwiskiem bo mają powód! A nie że są chorzy i nieodpowiedzialni !

@Ktoś

Jacy Wy jesteście CHORZY NA UMYŚLE świadczą o tym Wasze wpisy i wulgarne słowa pod adresem Bogu ducha winnej Agnieszki Urbaniak

@Karolina Wieczorek (KAROLCIA)

a TY może jesteś święta? 10minut przed przerwą i po przerwie siedziałaś w kiblu i myłaś ręce i usta cały czas malowałaś wazeliną i to jest pracownik?

zatroskany

Tak marnie kończy firma pod szyldem niemieckiego biznesmena który myślał ,że zatrudniając masę niekompetentnych nieudaczników na stanowiskach odpowiedzialnych za cały ten kabelkowy biznes zrobi fortunę .Życie i kontrahenci zweryfikowali tych pseduzarządających .Krowy im paść ,anie zarządzać czymś ,co jest dla nich abstrakcją .

DrekW

Słyszłem, że na dziale siedzen i kabli mamy duże tyły - jak to możliwe w takiej firmie ?

@DrekW

Jakie ekipa zarządzająca tym druciarzowym biznesem takie i wyniki finasowe.Koń by się uśmiał.

ktos

A o jaka prace chodzi prosze o opd.

Ula G-pracodawca

witam jestem pracodawcą z Grodziska i poszukuję 17 osób do pracy chciałam zatrudnić kogoś z Groclinu ale widze ze te osoby są albo nieodpowiedzialne albo rzeczywiście chore-dlatego też mają grupy,tak myślę.Jedynie pare osób ,które podpisują się z nazwiska i maja do tego odwagę proszę o kontakt dla takich osób mam etat-reszcie życze powodzenia szczególnie taki ktos...żenada drogie panie ,żenada

ktoś

Zgadzam się z Tobą. Nienawidze jej i zycze zeby ja z Wielkoplski (usunięte przez administratora)

taki ktos

Pani U. miala ekipe poki jej nie poznali ludzie. teraz jest w firmie gdzie bedzie bo maz kierownik. Zanik pamieci ma jaka podla (usunięte przez administratora) jest chociaz to obraza dla psa. Tego typu ludzie powinni byc izolowani od reszty

lala
@taki ktos

ale jaja!napewno pisze to moja koleżanka Włóka alba jaj podobne mnie się z nią dobrze pracowało i kierownictwo ją doceniało za wiedze i fachowość a wam chodzi o to że was jebała jak na nocce zniknęłaś i z ustawiaczem w kiblu się r....opowiadasz głupoty a na sumieniu mało macie-ty z małolatami sypiasz lub się trujesz jak ci coś nie wychodzi,kosmitka..żal się wypowiadać teraz chodze do pracy o wiele szczęśliwsza bo jestem na innym dziale z wami na konzie poprostu nie da się pracować i przez takie osoby jak wy ta firma niestety pada pozdrawiam cieplutko-aha tez mam zamiar sie przenieś do wielkopolski,byłam już nawet na rozmowie i mam nadzieję że mi się uda

taki ktos
@lala

Powodzenia. tak doceniali ja za donoszenie. na nockach jak nie zarła to spała. Zadzwon do przyjaciółki to cie zabierze ze sobą, oprócz tego albo dzwoniła ze skargami nie umiała nic i nie umie. kazdy sie uczy całe życie a ta idiotka nic. Mam nadzieje że zapłaci za wszystko co zrobiła ludziom chociaż życia jej może nie starczyc. Poza tym tez miała romanse z tego co wiem

Ktoś

Karolina nie pisałam tu o tym że robi "Nam" zdjęcia tylko że robiła sobie ze swoją "ekipą" i wstawiła na facebooka i ostatnio usunęła te zdjęcia ciekawe czemu na siebie nie doniosła że wstawia zdjęcia z pracy a na kogoś umie donieść że dodał zdjęcie.

Karolina Wieczorek

Jedna z wielu, Ktoś i Taki ktoś - a gdzie macie dowody na to wszystko co piszecie, że rzekomo Pani Agnieszka Urbaniak zdjęcia Nam robiła i na Nas donosiła? Uwierzę, jak zobaczę, a dla mnie np. takim dowodem jaka fałszywa była i jest (usunięte przez administratora)było moje zdjęcie jak sobie usta pomadką malowałam w jej telefonie komórkowym, które mi potem sama pokazała! No i co Wy na to?

Ktoś

Pani Agnieszko niech Pani patrzy na siebie jak ładnie pracowała w Inter Groclin Auto bardzo ładne zdjęcia na profilu Facebook obijanie się i robienie sobie zdjęć z Pani "ekipą" w czasie pracy!

jedna z wielu

Nie myliłam się prawda boli!!! NIE zniżę się do Waszego poziomu.....Wasze epitety świadczą o Was. Jeszcze raz Karolciu piszę o firmie,a nie o pierdołach,i nie ubliżam nikomu jak piszące z imienia i nazwiska.Zacytuję Ci coś ;Kończ waść wstydu oszczędż; Sądzę że znów się odezwiesz-POWODZENIA!!~!!

@jedna z wielu

Ja również nikogo nie oczerniam i nikomu nie ubliżam, ale też nie pozwolę sobie na głowę od Was nasrać! A Ty jedna z wielu tylko tutaj jesteś taka mądra i to jeszcze nie pod Swoim prawdziwym nazwiskiem, dlaczego się nie ujawnisz? Jak nie chcesz tutaj to zapraszam na facebooka i na naszą klasę - ciekawa jestem, co tam byś mi napisała Ty taka Święta

jedna z wielu

Szanowne Panie znam Was za jedną idzie opinia z przeszłości,druga ma mowę gładką jak HANKA BIELICKA nie byłyście święte. Jak i wiele osób tu piszących-to ma być opinia o firmie i warunkach pracy i tu zgadzam się jest fatalnie zarządzana żadnej organizacji,brak detali do prod.przestoje nie wiadomo z czyjej winy.Powtórze to co kiedyś napisałam TO PRACA POWINNA CZEKAĆ NA PRACOWNIKA a nie odwrotnie!!!!!! Kadrę kierowniczą zapraszam choćby do PRETLA niech zobaczą jak wygląda organizacja pracy!!!!!W Groclinie ludzie są wykorzystywani ,oszukiwani,zabiera im się ich prawa strasząc utratą pracy ZŁA FIRMA ŻLE ZARZĄDZANA nastawiona na szybki i duży zysk kosztem ludzi,ale nie widzi ile traci!!!! Aosoby które bawią się w wzajemne oskarżanie i osobiste wycieczki zapraszam na fejsbuka tam igrajcie do woli,trochę rozsądku!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Inter Groclin Auto - Grodzisk Wielkopolski

Inter Groclin Auto