GLOBAL SYSTEM LECH JONAK

Zamość

Opinie o GLOBAL SYSTEM LECH JONAK

Były pracownik 2015-12-13 20:09:22
Nie polecam nikomu pracy u tego pracodawcy. Prawo pracy funkcjonuje tylko, gdy to pasuje pracodawcy. Wypłaty śmieszne jak na oczekiwania i warunki pracy. Brak profesjonalizmu! Ciągłe straszenie karami i kompletne niedocenianie pracowników.
Śmieszek Leszek 2016-02-23 20:21:27
Podobnie jak "były pracownik" nie polecam pracy u tego pracodawcy. Pomijając zarobki bo w każdej pracy dostaniecie najniższe wynagrodzenie to zakres obowiązków jest ogromny. Warunki pracy a dokładnie atmosfera pracy jaka tam panuje na linii kierownik-reszta pracowników jest tragiczna. Kierownik jako córka szefa w wieku 21 lat to raczej nie zbyt mądre posunięcie ze strony właściciela. Ale wiek nie robi tutaj największego problemu a po prostu brak doświadczenia. Kierownik wyładowuje na pracownikach swoje nerwy utrzymując bardzo nerwową atmosferę. Kierownik porównywalny jest do służb Gestapo z czasów drugiej wojny. Właściciel na każdym kroku straszy albo karami finansowymi lub wpisem do akt ( w zależności od umowy). Ciągły stres i presja szefostwa i kierownictwa na wynik. Opinii o pracodawcy dowiedzieć możecie się także podczas obsługi klientów. Wielu ma zastrzeżenia co do osoby Pana Jonaka...
ziutek 2016-05-13 12:11:21
Widze że jest przyjecie na produkcje w Brzeznej. Czy tu jest ta sama firma co piszecie?
BO Jednak po obecnych opiniach sie zastanawiam.
Może napiszecie wiecej, jak wygląda praca?
po ile sie pracuje ?
i w jakich stawkach oscyluje wypłata?
derby52 2016-10-19 21:07:47
Witam, to by tłumaczyło dlaczego ta dziewczynka jest taka zuchwała.
Nie rozumiem jak można zatrudnić tak bezczelną osobę jaką jest niejaka angelika jonak - niemczuk? Przecież to woła o pomstę do nieba...
Pracowników oraz osoby, które mają złe doświadczenia z tą firmą proszę o kontakt pod adresem: orange@uk.pl
odradzam tego miejsca - idźcie gdzie indziej 2016-10-26 11:59:25
tam to się chyba już nigdy nic nie zmieni... nepotyzm ponad wszystko - nie polecam
Zostaw swoją opinię o GLOBAL SYSTEM LECH JONAK - Zamość
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GLOBAL SYSTEM LECH JONAK