Opinie o Lebo Recruitment w Wejherowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Lebo Recruitment. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lebo Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - usługi PR

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lebo Recruitment w Wejherowo

HVACR Nowy wpis

najlepsza firma z branży HVACR

Amatorska agencja po wyraźnym zaznaczeniu że chce pracować na kontrakcie pani Ada L. Przekazała przyszłemu pracodawcy , że chce umowę o pracę i finalnie nie dogadałem się z pracodawcą. Straciłem pieniądze na dojazdy i kupę czasu. Porażka

Ada L. Nowy wpis
@Michał

Panie Grzegorzu B. przykro , że nie został Pan zatrudniony . Mam nadzieję, że szybko uda się znaleźć Panu zatrudnienie.

Iwona Nowy wpis
@Ada L.

Z tej wymiany zdań wynika dla mnie jasno, że chyba nie ci pracownicy zabierają na tym forum głos, którzy powinni. Pracownikami Lebo są rekruterzy, a nie osoby zrekrutowane, mam rację? Może namówię Panią na wpis odnośnie pracy w HR Waszej agencji, bo o tym nic nie ma.

Renata B Nowy wpis

Współpraca przebiegła bardzo efektywnie jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanej pracy

Renata

Profesjonaliści w każdym calu! Bardzo dziękuję za współpracę przy rekrutacjach

Firma Lebo Recruitment w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Kontroler Finansowy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Widzę, że firma preferuje zatrudnianie pracowników w oparciu o umowę o pracę. Czy tak jest od pierwszego dnia czy dopiero po okresie próbnym?

Zosia

Bardzo dziękuje za pomoc w wyszukaniu bardzo właściwych kandydatów w branży hvac.

Dzień dobry! Firma obecnie prowadzi rekrutację na aż 11 stanowisk. Ja jestem zainteresowana pracą jako pielęgniarka. Jestem aktualnie po studiach jeszcze nigdzie nie pracowałam. Zastanawiam się więc nad tą firma. Możecie napisac jak tam jest? Jaka jest atmosfera, jak ludzie traktują sie nawzajem?

Ada L.
@Ewa

Zapraszam do przesłania CV na legowicz@leboa-hr.pl. Pracodawca o wysokiej kulturze organizacyjnej.

Martyna

@barszcz jak przebiegła ?

barszcz

trudna rekrutacja Programisty - wkońcu zakończona

Martyna

szybko , sprawnie i skutecznie . Dziękuję za pomoc przy rekrutacjach

Weronika
@Martyna

Cieszę się, że Twoja współpraca z Lebo Recruitment przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Przydałoby się jednak trochę więcej szczegółów. Ktoś mi powiedział, iż firma ta specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Możesz mi powiedzieć, jak dokładnie przebiega u nich cały ten proces?

Staszek

@Jack Możesz dodać więcej informacji? Jaką umowę proponuje firma dla pracownika

do Staszek
@Staszek

umowę o pracę

Jack

polecam miło i profesjonalnie

Hubcio

Dziękuję za współpracę i polecenie mnie do dobrej firmy

Profesjonalni rekruterzy z długoletnim doświadczeniem

Sandra

Bardzo życiowi , pomocni oraz profesjonalni rekruterzy

Rafał

Od dłuższego czasu nikt z Was nie wypowiedział się na temat pracy w firmie Lebo Recruitment natomiast w internecie widnieje kilka ciekawych ofert pracy. Ktoś z Was pracował może na stanowisku przedstawiciela handlowego albo serwisanta urządzeń klimatycznych? Jestem ciekaw, czy są to rozwojowe stanowiska, gdzie można nabyć odpowiednią wiedzę i umiejętności przydatne w dalszym rozwoju zawodowym? Proszę o informację na ten temat.

mam

super firma polecam Moje sugestie dla Lebo Recruitment: tylko tak dalej wysoka jakosc Lubię atmosferę w Lebo Recruitment za: ludzie

Julita

@Elwira, pytasz, bo jesteś zainteresowana pracą w Lebo Recruitment, czy po prostu z ciekawości? Jeśli ta pierwsza opcja, to jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałaś już CV do firmy? @anka, możesz napisać coś więcej na ten temat? Chętnie dowiem się, jaka atmosfera panuje w firmie oraz czy istnieją w niej realne szanse rozwoju. Czy łatwo jest zdobyć pracę poprzez Lebo Recruitment?

Elwira

Czy może mi ktoś wyjaśni jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Czy agencja dalej działa?

anka
@Elwira

działa i ma się dobrze :-)

Julita

@Wiesio ale co dokładniej masz na myśli? W jakim sensie Lebo Recruitment pomogło Ci się nauczyć, jak poszukiwać pracy na rynku i polskim i zagranicznym? To dość ciekawe spostrzeżenie - możesz napisać o tym coś więcej? Może inne osoby również zwrócą na ten aspekt uwagę.

Zostaw merytoryczną opinię o Lebo Recruitment - Wejherowo

• Jak się pracuje w Lebo Recruitment?

Zobacz opinie na temat firmy Lebo Recruitment tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lebo Recruitment?

Lebo Recruitment
4.1/5 Na podstawie 11 ocen.

Lebo Recruitment