Leier Polska

Wola Rzędzińska

Opinie o Leier Polska

poszukujący pracy 2010-09-18 06:27
świetna firma, rewelacyjne produkty - dostanę tę pracę?
2013-08-23 20:23
Do anonim:) Jak wyżej ...pełny socjal :)
bb 2013-10-28 14:37
jak u nich z kasą?
mlody 2014-03-26 13:04
witam, chcialbym ubiegac sie o prace w tej firmie, jak jest z zarobkami? awans, jakis rozwoj, socjal? bardzo prosze o info osob pracujacych w Leier. Dodam ze nie mam znajomosci, za to jestem pracowity, swietnie wyksztalcony i zdeterminowany na sukces.
andres 2014-09-22 19:37
Miałem krótki epizod w firmie. Z pierwszej ręki wiem, że raczej zwalniają niż przyjmują. Jeżeli ktoś odchodzi to raczej nie przyjmują nikogo nowego. W czasie kryzysu schodzi mało materiału więc nawet w sezonie spora nadwyżka stoi na placu ponieważ zatrzymanie linii to ostateczność (jak na razie w całej historii zakładu zdarzyło się to tylko raz). W tym roku jednak budowlanka chyba trochę ruszyła. Ogólnie tak jak pisali wyżej, każdy mocno trzyma się stołka więc na dobrą posadę zero szans, brak podwyżek. Socjal chyba w porządku, wypłata zawsze na czas.(usunięte przez administratora)
magda 2015-01-14 18:19
no wiesz, jak chcesz gdzies pracowac kolego to zawsze można do nich cv swoje wysłac i zobaczyć co z tego wyjdzie tak naprawde, rozumiem, że presja, którą na Ciebie wywiera teściowa jest tutaj głównym problemem, faktycznie ja też nie chciałabym mieć zięcia, który nie ma ani pracy ani wykształcenia, powodzenia!
anonim 2015-02-15 14:22
Pracowalem tam 16 lat i teraz jestam szczęśliwy ze mi nie przedłużyli umowy,kasa nawet nie taka zła (usunięte przez administratora)
Xxx 2016-10-12 21:38
Niestety wiele rzeczy powinno być a nie jest. A jakie kolwie możliwości rozwoju zero, chyba ze dla specilanych pracowników.
Marik12345 2017-06-29 18:01
...heh
Dominika 2017-10-06 11:25
@Marik12345 czy obecnie jesteś pracownikiem Leier Polska? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o Twoich doświadczeniach. Co warto wiedzieć o tej pracy? Jakie są jej plusy? Takie informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem zatrudnienia w firmie.
Zostaw swoją opinię o Leier Polska - Wola Rzędzińska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Leier Polska