Biznes Partner

Opinie o Biznes Partner

RcK 2012-09-14 13:22:19
Biznes Partner Nie kompetentna Pseudo Firma
gosc 2012-11-26 08:33:07
obiecuja gruszki na wierzbie , taka " Powazna Firma " nawet ksera nie ma umawiaja sie na telefon kaza rezerwowac sobie czas na badania a potem milcza
Nanashi 2014-03-06 11:58:54
Dziś w Mysłowicach było spotkanie w sprawie pracy w Inter Cars, a ta firma jest chyba bardzo dobrze znana.
kris 2014-07-10 10:21:07
firme odradzam najlepiej omijac ja duzym lukiem na pieniadze czekam juz drugi tydzien od momentu zakonczenia pracy umowy smieciowe co tydzien i niewiadomo czy wogole otrzyma sie nastepna z dnia na dzien traci sie prace bez podania przyczyny mimo iz jest klauzula w umowie o 3 dniowym pisemnym wypowiedzeniu firmy wspolpracujace z nimi jako pracodawcy dla osob zatrudnionych maja wszystko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szczegulnie id logistyk z bedzina omijajcie te magazyny z daleka [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zeby isc do wc trzeba najpierw o pozwolenie zapytac i niezawsze sie je dostanie dobrze ze mozna juz pampersy dla doroslych kupic kto chce podjac tam prace niech kupi sopie pare opakowan
robi 2014-09-22 16:55:14
pracowalismy w speedi meksie przez biznes partner w sosnowcu ,koło jaworzna 10 dni za 419 zł, obiecywali i na zleceniu bylo 10 brutto, nawet nie brałem od nich ubran, brygadzista dawidek z drugiej zmiany wredny chamek ,grubasy z biznes partner oszustki a wypłata z opóżnieniem Szajze
tymczasowy 2014-10-29 16:17:00
Dałem się kiedyś nabrać jeszcze przez firmę pośredniczącą i zachęcającą dobrymi zarobkami ,na szczęście to już historia która trwała niezbyt długo. Stracony czas , nerwy , zdrowie i pieniądze dają ci stawkę godzinową i ciesz się że masz pracę. Nigdy więcej żadnych Agencji , tam współczuje ludziom co pracują , obejrzyjcie się w około jest inna robota, sam zmieniłem jak to zobaczyłem. Kiedyś się ktoś weźmie za pseudo agencje które zarabiają krocie na naszej ciężkiej pracy. Zdzierają kasę ile się da . Oszukują co miesiąc w naliczaniu wypłat, brak szacunku do swoich pracowników. Pyta się np o podstawy naliczania wypłat to nie dostaję odpowiedzi. Pani Kadrowa chyba jest po podstawówce jeśli nie umie sumować godzin. Umowy dwutygodniowe, szkoda życia, na biednych ludziach chcą się dorobić, zapominają z kogo żyją i że cześć mojej ciężko wypracowanej wypłaty idzie na te PIERDZISTOŁKI. NIGDY WIĘCEJ KORZYSTANIA Z TEJ FIRMY ,NIE KORZYSTAJCIE Z USŁUG TEJ AGENCJI!
niewnikaj 2015-03-26 18:28:50
magazyny na terenie czeladzi omijac z daleka biznes partner obiecuje premie , prace a nagle dzwonią z dnia na dzien ze robota skonczona ,a to wszystko kupsko warte , NIE POLECAM NIKOMU !!!
Onaaa 2015-11-17 14:23:07
Od jutra zaczynam prace wlasnie przez agencje biznes partner i powiedzcie Mi czy dalej tak nie wypłacają kasy ? Dostalam smieszna umowe tylko na 2 tygodnie co to ma byc ?
big 2015-12-09 00:18:18
umowy cały czas co 2 tygodnie
piksel 2016-05-12 20:19:18
@chonka, jeśli ktokolwiek bez uprawnień próbuje się pchać na stanowisko magazyniera/operatora wózka widłowego, to dla mnie jest zabawny. O tym się wszędzie mówi, podkreśla, że uprawnienia są konieczne.
Zostaw swoją opinię o Biznes Partner - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biznes Partner