eD’ system Poland Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o eD’ system Poland Sp. z o.o.

Majówa 2011-08-03 14:36:38
W eD pracowałam od początku istnienia oddziału w Polsce (w Krakowie) przez okres 3 lat (2006-2009). W swoją pracę byłam zawsze zaangażowana i jestem (na szczęście teraz w innej firmie). Co z tego, że w eD można mieć dobre wyniki (sprzedażowe), skoro lepiej siedzieć cicho i nie wypowiadać "głośno" swoich opinii - nie ważne czy są słuszne, czy też nie. Uwaga:) mogą się nie spodobać Dyrektorowi generalnemu, a wtedy... wylatujesz :) Warto śledzić listę osób zatrudnionych w eD - która zmienia się nieustannie "jak rękawiczki". Ciekawe dlaczego, pracownicy w eD tak często się zmieniają za wyjątkiem jednej pozycji gównej ;-) Dyrektor Generalny ? zastanawiające ... Zarobki - co sobie wynegocjujesz to Twoje, ale pieniądze nie zawsze były na koncie na czas, zgodnie z umową (co było zgłaszane do Państwowej Inspekcji Pracy). Nie wiem, czy nadal tak jest, czy to się poprawiło. Nie wystawiam oceny niedostatecznej, bo określenie 'mierny' mi do eD system bardziej pasuje:) PS. plusem pracy w eDku są niektórzy (byli i jeszcze obecni) pracownicy, z częścią z nich nadal utrzymuję kontakt. Pozdrawiam byłych i obecnych pracowników :-)) Podsumowując - jak ktoś ma ochotę na "Skandale i romanse" ;-) to niech wyśle swoje CV na adres Opolska 12 w Krakowie
Zostaw swoją opinię o eD’ system Poland Sp. z o.o. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie eD’ system Poland Sp. z o.o.