Opinie o Raab Karcher w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Raab Karcher. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Raab Karcher o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raab Karcher w Warszawa

Witek Nowy wpis

Witajcie! Po narodzinach dziecka wróciłem z Irlandii i szukam roboty, dlatego prześwietlam oceny firm. Sądzę, że dowiem się więcej o firmach z Warszawy. Mam prośbę, opiszcie jak się Wam pracuje w firmie Raab Karcher? Czy mają wysokie stawki? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Witek

Judyta Nowy wpis
@Witek

Hej Witku. Jest dobrze, zarobki porównywalne z okoliczna konkurencją więc dramatu nie ma. W temacie organizacji obiadów pracowniczych to doradzam firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od kolegi bo tam pracuje) planują posiłki na cały tydzień przez aplikację, a restaurator przywozi je 5 minut przed przerwą. Ten system to najfajniejszy benefit, nawet w porównaniu z kartami sportowymi. Życzę powodzenia w nowym miejscu pracy. Judyta.

Magda Nowy wpis

Jaki jest powód ciszy od paru lat na forum?

mikerka Nowy wpis

noxx, wystawiając taką opinię narażasz się tylko na śmieszność. Raab Karcher teraz nie potrzebuje pracowników, ale jeżeli dowiesz się co nieco o firmie to będziesz wiedział, że oni gratyfikują ludzi, którzy naprawdę się poświęcają. Druga sprawa nie będąc pewnym rekrutacji nie ma się co nastawiaćna stanowisko :)

maciek

Z doświadczenia wiem, że szukając opinii o pracodawcy w internecie to trzeba jeszcze brać to "przez swoje sito" bo przecież wiadomo że ludzie korzystając z internetu wypowiadają się różnie bo mają poczucie anonimowości i są "bezkarni" i nie rozpoznawalni. także @tomek jak szukasz poważnie pracy to najlepiej przejdź się z Cv do Raab Karcher w Wawie i zobacz na wlasnej skórze jak to jest

Firma Raab Karcher poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Nauczyciel do Przedszkola Ziarno
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
tomek

no to czyli nie ma się czego bać chcąc pracowac u nich? bo zacząłem już mieć watpliwosci pewne, ale jednak komentarze, które pojawiają sie różne i dlatego nadal sięjeszce wacham, bo uwazam, ze skoro sa tutaj informacje z pierwszej ręki no to raczej sa wiarygodne dla mnie i dobrze, ze tu trafiłem w ogóle.

Luc

Nie dajcie się podpuszczać trollom - nie szkodźcie pracownikom RK - którzy, chcą się odnaleźć u nowego pracodawcy - wdawanie się w pyskówkki z nastolatnimi trollami - którzy z uwagi na wiek są bezkarni nie ma sensu - teraz następuje próba ożywienia tego wątku bo wątki na forach RK ( ten z największą ilością wpisów) i 3W są już spalone. Nie dajcie im satysfakcji- my chcemy normalnie pracować i sądze, że piszę w imieniu zancznej części RK.

?

psychiatra...

anonim - 2011-01-23 21:07:56 a jak sytuacja w oddziale warszawskim - jakie zarobki, przełożeni, atmosfera koleżeńska - jest ogłoszenie o pracę - pomóżcie Jest fajnie chyba nigdzie jeden na drugiego tak nie donosi , ale niektórzy to lubią , a i oczywiście obrabianie ... [usunięte przez moderatora] za plecami to codzienność.

były pomorski

Raabki, a pracuje jescze pani P z windykacji? Za moich czasów urządzała niezłą jazdę. Humor decydował o blokadach i limitach. A i przekląć potrafiła. Wrocek miał dobrze. Poszedła za ścianę, kupił wcześniej czekoladę, .... [usunięte przez moderatora] kolegów z innych oddziałow i już miał odblokowane. Dajcie znać. Ja już dwa lata nie musze tego słuchać. I radzę Wam zróbcie to samo

PEPE

Co myślicie o zbojkotowaniu konwentu po części oficjalnej?

Część starej kadry w Warszawie się jeszcze trzyma i dla tego wawa jeszcze żyje. Jak odejdzie to wawa padnie na [usunięte przez moderatora]. próbuj

amen

Dobrze mu powiedziales,cwaniaczek tutaj bryka a jak ma sie odezwac do prezesa to pewnie ma juz w porach!

A co ciekawego słychać w oddziale w Łodzi? Pani kierownik I.D. jeszcze jest? A jej szef Tomasz T. też? Nawet nie wiem jakie ma teraz stanowisko. No i czy pracuje jeszcze w firmie dawny szef oddziału Łodż Krzysztof S. ?

tom

kiedy konwent ?

wełniarz

zabierze głos i Ci powie:Jak się nie podoba to .... [usunięte przez moderatora] to wszystko co umie powiedzieć i odezwiesz się koleś?

pisać i nie .... [usunięte przez moderatora] się. Na konwent to kapusie jadą. Bojkot imprezy

KGB

A co może być słychać stare kur-y nie chcą zdychać a nowe nie chcą dawać :) będą premie ale nie wiem kiedy może w 1011 p.n.e. jak ktoś to wszystko wytrzyma, jest mi wsyd to co tu się wypisuje może Pan Prezes zabierze głos na ten teman na konwecie bo jeżeli nie to poproszę o głos i zobaczymy tych wszystkich co mają do powiedzenia.

tom

co słychać w nowym roku ?

mokasynek

konsensus prosty-szefowie do wymiany,bo macie kryzys zaufania panowie. Inaczej mówiąc utraciliście zaufanie waszych pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Raab Karcher - Warszawa

• Jak się pracuje w Raab Karcher?

Zobacz opinie na temat firmy Raab Karcher tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042