ENKI SP Z O.O.

Toruń

Opinie o ENKI SP Z O.O.

anm 2015-07-21 14:12
Atmosfera pracy jest tragiczna, każdy na każdego kabluje. Zarobki też niezbyt duże, jak na zatrudnienie osoby z wieloletnim doświadczeniem. Zatrudniają tylko na kilka miesięcy a potem zwalniają, zawsze znajdą byle jaki powód.
Nie zapominając o tym, że tam pracują osoby głównie z rodziny i się tam trzymają, tak to ciągle jest rotacja na wszystkie stanowiska, niepoważne podejście.
mechanik monter 2015-10-11 13:04
przepracowałem tam ponad rok - TRAGEDIA obiecanki i na tym koniec tylko kolesiostwo szefów coś z tego ma
tenzły 2015-11-29 13:10
Dużo obiecują mało w tym prawdy. Coraz większe zakresy obowiązków a z ich strony zabezpieczenia w postaci lojalek i umów z pogranicza prawa i krzywdzących pracownika. Dziwne awanse, rozstrzał zarobków, podział na lepszych (zawsze w każdej sytuacji) i gorszych (czasami nie zależy od sytuacji- po prostu to "ta" osoba)
Można zmarnować sobie trochę życiorysu, nerwów, robić masę nadgodzin 12-16h(dzień pracy) i pracować wtedy kiedy wszyscy inni mają wolne po(święta itp.)
Dla zainteresowanych(osoba wypowiadająca się w superlatywach - podszywająca się pod rzekomego pracownika to prezes-ik):
LOL 2016-06-10 11:39
...jaki pracodawca, takie HR-y. plusika za pomocną opinię też sobie same dały?
tomek 2016-08-29 17:24
Ja jestem chętny praca w enki Kraków. Obecnie pracuje jako szlifierz -monter posiadam uprawnienia do cięcia palnikiem, podstawowe do spawania mag 135.
wesołek 2017-02-07 22:51
Dziwne z ENKI sp. z o.o. zrobiło się na tym forum enki sz z o.o. Toruń- mistrzostwo świata...tu chodzi ewidentnie o to krakowskie bagno!!!! Ale widzę że KTOŚ mocno popracował...jeśli jest tu jakiś moderator to niech to zmieni, tak jak pousuwano więcej ciekawych opinii...
Zostaw swoją opinię o ENKI SP Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENKI SP Z O.O.