Opinie o IMPACT INTERIM NV.BELGIA w Hasselt

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy IMPACT INTERIM NV.BELGIA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w IMPACT INTERIM NV.BELGIA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o IMPACT INTERIM NV.BELGIA w Hasselt

Voltas

Pracowałem przez impact hasselt na początku ok potem beznadzieja,wypłaty bardzo okradane mieszkania kiepskie a 70euro tygodniowo, brak wychowania dla pań w biurze,zamykają się na klucz i twierdzą że są w terenie bo wstyd spojrzeć im komuś w oczy,rekrutacja jest długa i w moim przypadku bez skutku,jednym słowem nie polecam a byłem 3 razy z tej agencji...

@Ada Tatar IR SOURCING MANAGER

Przestań się kobieto ośmieszac tymi wpisami. Zapewniacie pokoje jednoosobowe, bo takie są wymogi prawne w Belgii, a nie jakaś Wasza dobra wola...Do tego za mieszkania kasujecie po 90€/tydzień pracownika i bierzecie dodatkowe 90€/tydzień dofinansowania rządowego dla pracowników tymczasowych x 2 osoby na mieszkaniu, czyli 1440€ miesięcznie...W okolicy, w której pracuję koszty najmu mieszkań to 575-625€/m-c, doliczając do tego średnie rachunki, niech wyjdzie nawet 1000 mc...To co dzieje się z resztą tak kasy złodziejskie ku...y???Kolejny zarobek???

Kaczy

Witam, słuchajcie chcę ich podać do belgiskiego sądu za zabrane pieniądze na tzw. Depozyt. Widzę że macie te same problemy. Proponuję pozew zbiorowy oczywiście będę domagać się w sądzie zwrotu pieniędzy na adwokatów + odszkodowanie za poniesione straty moralne. Mam nadzieję że puścimy ich z torbami. Piszcie jeśli chcielibyście się przyłączyć. Pozdrawiam Krzysztof

@Ada Tatar IR SOURCING MANAGER

Kolejny raz się kobieto ośmieszasz...Depozyt za mieszkanie to jest jak sama nazwa wskazuje depozyt za mieszkanie, nie za środki transportu. Poza tym z nikim nie podpisaliście protokołu przejęcia mieszkania z dokładnym wyszczególnieniem sprzętów jakie się w nim znajdują, więc na jakiej podstawie chcecie domagać się jakichkolwiek pieniędzy? Prawda jest taka, że na sporej części mieszkań, gdyby ludzie sami sobie nie pokupowali talerzy, czy garowt nawet nie mieli by na czym zjeść, czy w czym ugotować. Poza tym jakim prawem od pracowników przyjmowanych od stycznie 2023 do pracy pobieracie depozyt 300€, skoro na umowach mają 200€???

Judyta

Czy trzeba znać język belgijski żeby się kwalifikować do pracy?

Ada Tatar IDM MANAGER IMPACT
@@Heniu

Witam, Nie jest to tajemnica ze kaucja zostaje w Impact zwrocona do nawet 2 miesiacy po zakonczeniu wspolpracy. Ma na to wplyw wiele czynnikow takich jak: kontrola mieszkania, platnosc przez dzial ksiegowosci.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w IMPACT INTERIM NV.BELGIA?

Judyta

Czy trzeba znać język belgijski żeby się kwalifikować do pracy?

INKA
@Judyta

Jezyk francuski a nie belgijski .

Tomasz
@INKA

Koniecznie trzeba znać język francuski? A co z osobami, które potrafią tylko język Polski? Nie mają one wtedy żadnych szans, aby otrzymać zatrudnienie za pośrednictwem firmy IMPACT INTERIM NV.BELGIA? Chętnie to ustalę bo w sumie myślę, że są również inne osoby, które mogłyby chcieć się tego dowiedzieć. Z góry serdecznie dziękuję za wiadomość.

Tycjan
@Tomasz

(usunięte przez administratora) znajdź numer na internecie i zadzwoń,takie to trudne?

....
@Judyta

Przeciez nie ma jezyka belgijskiego

yoyo
@Tomasz

Jak umiesz tylko język polski to oznacza że powinieneś zostać w Polsce i nie robić wstydu za granicą chlopie. Ustalmy, że powinieneś wrócić do szkoły

@Judyta

Witam, Komunikatywna znajomosc jezyka angielskiego w zupelnosci wystarczy. Rowniez dla swojego wlasnego konfortu. Pozdrawiam, Ada Tatar-Nadzialek International Sourcing Manager Impact Belgia

@Heniu Nowy wpis

Ada Tatar IDM MANAGER IMPACT Nowy wpis
@@Heniu

@IMPACTHASSELT Nowy wpis

Jako były pracownik przez biuro pracy IMP, chciałbym podzielić się pewnymi uwagami oszczędnościowymi dla przyszłych pracowników. Warto wziąć pod uwagę, że istnieją doniesienia o niejasnych praktykach związanych z kaucjami w tej firmie. Niektórzy z nas mieli niestety negatywne doświadczenia, gdzie zostaliśmy okradzeni z naszych kaucji, a po zakończeniu współpracy nie otrzymaliśmy zwrotu pieniędzy. Jest to sytuacja, która powoduje utratę zaufania i może negatywnie wpływać na nasze finanse. Dlatego, jako były pracownik przez biuro pracy IMP, zalecam nowym pracownikom zachowanie ostrożności i dokładne zapoznanie się z warunkami dotyczącymi kaucji i zwrotu środków. Pamiętajcie, że wasze pieniądze są ważne i zasługujecie na pewność, że zostaną one zwrócone w pełni po zakończeniu współpracy. Bądźcie czujni i upewnijcie się, że wszystkie ustalenia dotyczące kaucji są jasne i pisemne.

@IMPACTHASSELT

W ostatnich miesiącach miałem nieszczęście doświadczyć (usunięte przez administratora)ze strony firmy IMP. Z początku wydawała się ona wiarygodna i obiecywała mi korzystne warunki współpracy. Niestety, okazało się, że wszystkie te obietnice były jedynie chwytem marketingowym mającym na celu przyciągnięcie klientów. Po podpisaniu umowy, zaczęły się pojawiać ukryte opłaty i dodatkowe koszty, o których wcześniej nie było mowy. Próby skontaktowania się z przedstawicielami firmy były bezowocne, a moje pytania i reklamacje były ignorowane. Okazało się, że firma IMP - działała w sposób nieuczciwy, oszukując swoich klientów i wykorzystując ich zaufanie dla własnej korzyści. Przykro mi, że musiałem doświadczyć takiego (usunięte przez administratora), jednak mam nadzieję, że moje doświadczenia pomogą innym unikać podobnych sytuacji i być ostrożnym w wyborze współpracy tym biurem pośrednictwa pracy. Wyrazy szacunku, Dominik

Ada Tatar IDM MANAGER IMPACT
@@IMPACTHASSELT

Dominiku, Chetnie sie dowiem jakich (usunięte przez administratora) doznales ze strony Impactu, poniewaz nic konkretnego w swojej opowiesci nie przedstawiasz. Jakie doklanie oplaty masz na mysli? Pytam aby moc sie do tego odniesc, poniewaz nie pobieramy nic dodatkowego co nie widnieje w naszej broszurze ktora dostaje kazdy nowy pracownik Impactu podczas swojego pierwszego dnia. W jaki sposob dzialamy nieuczciwie? Reprezentuje dzial zagraniczny i absolutnie nie unikam kontaktu jezeli ktos go potrzebuje, jednak w tym przypadku nie moge sie do tego odniesc poniewaz zaden ''Dominik'' nie probowal sie ze mna kontaktowac, Jednak jezeli w dalszym ciagu masz jakies pytania, mozesz je wyslac na moj adres mailowy: ada.tatar-nadzialek@impact.be Pozdrawiam,

Kamieniarz

Rekrutacja była bardzo fajna pierwsze rozmowa przez skypa odrazu z szefem z pracy pytania i odpowiedzi.super sprawa

Pytania normalne

W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby wsparcia, prosimy o kontakt. Zachęcamy do skontaktowania się z nami w celu uzyskania dalszych informacji lub pomocy. Jednym słowem, Warto.

WIECIE KTO

Wszystko co na temat tej (usunięte przez administratora)agencji tu pisze jest prawdą. W Polsce podczas rozmowy rekrutacyjnej "obiecano" mi pracę na nockach we firmie Intersig. Plus minus miałem dostawać 600€/tydzień wynagrodzenia - Po przyjeździe byłem (usunięte przez administratora) do podpisania umowy za stawkę 12€ co końcem końca tygodniowo wychodziło mi pomiędzy 280€ a 360€. Zdjęcia z internetu wysłali na maila co mnie zachęciło, w rzeczywistości trafiłem na (usunięte przez administratora)bez niczego. Łóżeczko to była wypalona gąbka na ramię od łóżka. We firmie nagadała jedna (usunięte przez administratora) że nie chcę pracować i robię sobie odpoczynek na tydzień od firmy - Mądry ja uwierzyłem że faktycznie jest tydzień przestoju ekonomicznego. Po czterech miesiącach puściły mi nerwy i zapytałem firmę czy były jakie kolwiek przestoje, firma mówi że ja sobie brałem wolne - Za co bardzo dziękuję (usunięte przez administratora) KINDZE. Końcem końca, jestem już prawie drugi miesiąc w Polsce i zaliczki (300€ a nie 200€ + 20€ za skuter) Nie otrzymałem. Jest ktoś chętny się zgadać i ruszyć z nimi w sądzie Belgijskim? Ja mam wszystkie dowody ze swojego przykładu. Proszę o kontakt na e-mail. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam chętnych, i odradzam nowym.

@WIECIE KTO

Witam Panie Matuszak, Zostal pan zrekrutowany nie przez nasze polskie biuro Impact a przez zewnetrznego partnera, wiec nie wiem co ten partner panu naobiecywal.. Nie zgodze sie ze nasze mieszkania to meliny, mamy jedne z lepszych mieszkan jako agencje pracy w Belgii, dla osob zainteresowanych - poniewaz nie moge dodac zdjec - moge wyslac ''gabkolozka'' jak i calego pokoju zdjecia na maila ;) Szkoda ze nie dodal pan, panie Lukaszu, iz pomiedzy 20 a 22 pazdziernika zlapala pana policja, POD WPLYWEM alkoholu, podczas jazdy na naszym skuterze. I niestety znowu ta pani Kinga musiala rozwiazac problem za pana. Oraz okazala pomocna dlon dla pana nie pobierajac od pana kosztow za parking policyjny bo wiedziala o pana trudnej sytuacji. Wiem rowniez ze jestecie razem z mama w kontakcie z pania Kinga, dlatego nie rozumiem wylewania swoich nie prawdziwych frustracji tutaj.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w IMPACT INTERIM NV.BELGIA?

Marcin P

Potyranie ludźmi. Nie będę już szczegółowo opisywał doświadczenia z nimi ale w skrócie, zaczyna się od wspaniałych stawek uzgadnianych z "rekruterkami" w polskim biurze, po przyjeździe na miejsce do belgii dowiaduje się od koordynatora że jednak nie będzie tak kolorowo jak to przedstawiali przez telefon. Następnie po kontakcie z panią rekruterką okazuje się że stawka jest jednak niższa, później zaczyna się odbijanie piłeczki po innych kobietach z biura w Belgii. Później dostajesz ostrzeżenie i karę za nieumycie patelni przed wyjściem do pracy w środku tygodnia. Nie wiem jak nisko się cenią szefowie w impact na dodatek zatrudniając ludzi pokroju Kingi polaczkowej która jest kompletnie bezduszną osobą i traktuje ludzi jak rękawiczki które można wyrzucić z mieszkania z dnia na dzień. Ale karma wraca. Na palcach jednej ręki mogę wymienić osoby które są kompetentne w tym bagnie. Niestety już tam nie pracują jak się okazało. Po samym przyjeździe i wprowadzeniu do mieszkania sam koorydynator który był przyjacielski, nie będę wymieniał z imienia żeby nie robić mu problemu, oznajmił w sprawie niezgodności mojej stawki że to standardowa zagrywka żeby sprowadzić ludzi do pracy żeby tyrali na ww firmę, jak to powiedział (usunięte przez administratora) Jakiekolwiek pozytywne opinie na tej stronie to z pewnością robota (usunięte przez administratora)kobitek z biura. Z dziesiątkami ludzi których spotkałem i mieli doświadzcenia z impact, każda pojedyncza opinia była negatywna. NIE POLECAM w 100%

Tomasz

Okradają ludzi

Ada Tatar IDM Manager IMPACT

Panie Doroba, Wyjaśnię po raz któryś z kolei, i tym razem ostatni. Nikt pana nie zastraszał! Nasz pracownik, który jest osobą kontaktową dla naszych pracowników dostał polecenie aby skontaktować się z wszystkimi naszymi pracownikami i spytał ich o numer który w razie wypadku w pracy, lub w drodze do pracy możemy użyć i poinformować jego najbliższą osobę. Jest to powszechna praktyka stosowana w większości agencji, zakładach pracy. Mam nadzieję że tym razem pan zrozumie. Pozdrawiam, Ada Tatar-Nadzialek, Manager działu zagranicznego IMPACT

Tomasz Doroba

Proponuję wszystkim dodawanie postów we wszystkich możliwych grupach na Facebooku Żeby wszyscy widzieli co dzieje się w impakcie. Zostałem niejednokrotnie (usunięte przez administratora) przez impact. Razem możemy zminimalizować ilość chętnych do pracy przez impact,(usunięte przez administratora)

Najgorsze biuro w jakim przyszło mi pracować o zwrocie depozytu za mieszkanie możecie zapomnieć. Trzy razy zmieniali mi współlokatora za każdym razem albo alkoholik albo narkoman. Chcesz pracować i mieszkać w spokoju nie w tym biurze.

Nie polecam (usunięte przez administratora) na pieniądze. Kłamą co do zarobków, pobierają kaucję której nie planują oddać pod różnymi pretekstami i zarobki deklarują więcej niż płacą mój przykład miałem mieć 600€ na tydzień a dostawałem 300 za spawanie omijać z daleka!!!

Jak jest z pakietem medycznym w IMPACT INTERIM NV.BELGIA? Można dołączyć rodzinę?

Kaczy

Kraviecm
@Kaczy

Co racja to racja Depozytu tez mi nie oddali jestem za pozwem

Nie polecam
@Kaczy

Masz jakiś kontakt do siebie też ich pozywam?!

B
@Kaczy

Masz jakies namiary na siebie mam ten sam problem

@B

Witam, Depozyt zostaje oddany w chwili gdy zdaje pan mieszkanie w takim stanie jakie je zastal, oraz gdy nie uszkodzil zadnych sprzetow na mieszkaniu, moze sie to rowniez tyczyc naszego srodka transportu. Prosilabym o przeslanie swoich danych na moj adres mailowy: ada.tatar-nadzialek@impact.be, skontaktuje sie z kazdym bezposrednio w celu wyjasnienia sytaucji. Pozdrawiam, Ada Tatar-Nadzialek International Sourcing Manager - Impact Belgia

Voltas

@Voltas

Witam, Jak sam pan twierdzi, pracowal pan przez nasza agencje 3 razy, wiec nie moze byc az tak zle jak pan pisze. Prosze o kontakt mailowy ada.tatar-nadzialek@impact.be, chetnie przejrze z panem pana odcinki wyplat w celu sprawdzenia co bylo ''okradane''. Jezeli chodzi o mieszkania, to nasze biuro oferuje jedno z lepszych standardow mieszkaniowych, za nie wielka cene. Oraz jako nieliczni w Belgii oferujemy tylko i wylacznie pokoje jednoosobowe. Pozdrawiam, Ada Tatar-Nadzialek International Sourcing Manager

@Ada Tatar IR SOURCING MANAGER

Jaka jest kultura pracy w IMPACT INTERIM NV.BELGIA?

Krzysztof

Zero pomocy tylko pieniadze im zarabiac nie polecam wyrzucili mnie z mieszkania podstepem nawet nie dali mi zarabiac rzeczy sami mnie spakowali nie wiem skad mogli wiedziec co jest moje a co nie

Krzysztof

Nawet nie dali mi zarabiac wszystkich rzeczy wyzucili nawet niewiem gdzie nie polecam mieszkalem tylko jeden dzien a zabrali mi za caly tydzien (usunięte przez administratora) nagadali glupot w firmie kturej pracowalem glupot od razu mowie kto chce dlanich pracowac kauci za mieszkanie nie zwracaja

Krzysztof

Przez cztery miesiace tylko mi zmieniaja kordynatora i nawet nikt nie informuje otym

Krzysztof

Tylko Pani Paulina byla w porzadku i dlatego stracila prace teraz co tydzien dodam opine o agencji co sie zmienilo

Zostaw merytoryczną opinię o IMPACT INTERIM NV.BELGIA - Hasselt

• Jak się pracuje w IMPACT INTERIM NV.BELGIA?

Zobacz opinie na temat firmy IMPACT INTERIM NV.BELGIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w IMPACT INTERIM NV.BELGIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy IMPACT INTERIM NV.BELGIA?

Kandydaci do pracy w IMPACT INTERIM NV.BELGIA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

IMPACT INTERIM NV.BELGIA