Opinie o Euro-net Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Euro-net Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro-net Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-net Sp. z o.o. w Białystok

KROKODYL Nowy wpis

Bardzo profesjonalne i merytoryczne podejście do sprawy Pani Kierownik Anny Góreckiej i załatwienie sprawy od ręki. Gratuluję Prezesowi takiego pracownika. Sprawa z dnia 22.11.2022 roku.

Adam Sz. Nowy wpis

Masakra od początku podpisania umowy same problemy nie tylko u mnie ale u sąsiadów też..Przyjechali fachowcy Euroshit i prąd ich poraził bo skrzynki monterzy nie zabezpieczyli mieli szczęście że nie mnie albo mego dziecka.Po zamontowaniu kabel za krótki (tunel w ścianie)podpielii mój prywatny z konsoli Obiecali że przywiozą długi to było wrzesień 2020 rok do dzisiaj nie mam po moich telefonicznych kontaktach w końcu powiedzieli że to nie ich sprawa i że sobie sam mam kupić a jak się nie podoba to mam nie oglądać albo przez mój prywatny.???? Wziąłem pakiet za 140 miesięcznie 600 mb/s I 70 beznadziejnych kanałów po teście 17/20 mb/s zadzwoniłem i powiedzieli że to po kablu może będzie o 2/3 w nocy jak mało użytkowników będzie korzystać ????przy podpisaniu umowy dali popsute dekodery nie da rady oglądać ciągle się wiesza obraz i dźwięk zacina od 1,5 roku dosłownie dzwonie zgłaszam coś tam u siebie ustawi i działa troszkę lepiej przez 2 góra 5 dni i znowu to samo mieszkam nie na ich terenie sieci ale oczywiście układy z deweloperem nie ma możliwości na światłowód z innej sieci banda kolesiostwa pewnego razu awaria 36 h bez internetu i telewizji znowu telefon powiedzieli że faktura będzie pomniejszona o te 2 dni ???????????? oczywiście tak się nie stało mógłbym pisać i pisać ale ludzie przestrzgam przed bandą (usunięte przez administratora).W skali od 1 do 10 daje -100000000.Powaga ostrzegam umowa 2 lata ????????☹️

annaart Nowy wpis

serdeczne podziękowania Panu z obsługi technicznej,który w klarowny sposób przywrócił dostęp do internetu .Porada telefoniczna z dn.10.08.2020 g.13

Gosc Nowy wpis

Ktoś pomylił 2 firmy o prawie identycznej nazwie Euronet sp. z o.o. - siec sprzedaży RTV Euro Agd Euronet spółka jawna - dostawca internetu jest jeszcze sieć bankomatów Euronet i kilka innych, czytając posty mam wrażenie że co najmniej 2 firmy są tu opisywane

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Euro-net Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Euro-net Sp. z o.o.? Czy tak samo jest w Euro-net Sp. z o.o.?

Adaś

Cy warto aplikować do tej firmy? Proszę o opinie na tematu Euro-Net

Wygoda

Perfidna pani kierownik którą trzeba nauczyć kultury i posługiwania się przepisami prawa. Wydaje jej się że wszystko może, potrafi wydać polecenie o odłączeniu TV w piątek wieczorem bez uprzedniego powiadomienia. W takim przypadku trzeba bezzwłocznie zakładać sprawę sądową "O przywrócenie posiadania" tylko problemem jest to że na rozprawę trzeba czekać 5-7 tygodni. Druga opcją jest dochodzenie swoich praw od dewelopera ale to też może potrwać. Pani Kierownikowi wydaje się że jak podpisze notarialnie z deweloperem umowę "ustanowienia bezpłatnej służebności przesyłu" to już wszystko może a tak nie jest. Deweloperzy od 2013 są zobowiązani do bezpłatnego udostępnienia dostępu do TV naziemnej oraz satelitarnej. Podpisują wtedy takowe dziwne umowy z sieciami kablowymi......tylko , że takowe umowy są sprzeczne z ustawą nadrzędną, przekraczają kompetencje dewelopera oraz co najważniejsze "naruszają interes publiczny"- takowe wyroki można znaleźć w internecie. Zachęcam wszystkie osoby o dochodzenie swoich praw na drodze postępowania sądowego (my w swojej wspólnocie już poczyniliśmy pierwsze kroki prawne w tym kierunku).

JA

NIE PRACOWAŁWEM W EURONET ALE MAM ICH USŁUGI PORAŻKA GOŻEJ NIZ ORANGE . NIE POLECAM ZA PARE MIESIECY KONCZY MI SIE UMOWA I UCIEKAM Z TEJ FIRMY.

Ada
@JA

porażka, stale giną im wpłaty, dekoder kupiony jest zepsuty,nekanie upomnieniami dziennie 40-50 komunikatów na ekranie komputera.Czy to nie pod pada pod paragrafKK ?

admin

Nowych informacji brak, ale pracownicy nadal są zatrudniani. Może ktoś z Was będzie chciał się podzielić swoimi wrażeniami odnośnie aktualnych warunków pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-net Sp. z o.o. - Białystok

Euro-net Sp. z o.o.