Opinie o Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski w Stargard Szczeciński

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski w Stargard Szczeciński

Marcin Nowy wpis

Czy wasza firma mimo pandemii jest wypłacalna i dobrze działa ?

Mikolaj Nowy wpis

(usunięte przez administratora) nie polecam !!! Omijajcie pracodawce szerokim lukiem, tego tak nie zostawimy i bedzie zbiorowy pozew do inspekcji pracy i do kontroli drogowej.

Nickolas Nowy wpis

Nie polecam, wyzysk i szukanie taniej sily roboczej praca za marne grosze bez umowy, przerwa 15 minut na 9 lub wiecej godzin, zadnej wody w upaly, żadnych ochraniaczy, jesteś zatrudniony jako kierowca to zbierarz smieci...szefostwo mili, ale szukaja tylko yaniej sily roboczej i czlowieka wykorzystuja na maksa.

Kostek Nowy wpis

O firmie można powiedzieć jedno, że to dobry pracodawca oby tylko aktualna sytuacja pozwoliła nam normalnie funkcjonować.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Nierozumiem

Zastanawia mnie skąd są te opinie. Zwłaszcza o jakimś doradztwie.przeciez to jest budowlanka, koparki, ciezarowy. Kto pracuje tam w doradztwie? Pracowalem tam troche jako kierowca. Wyplaty na czas alr stawka jak na te lata nie powala. Wymagania trochr przesadzone jak za to wynagrodzenie. Nie mówiąc o "szefowej" ktora mija się z powolaniem i chyba lepiej jakby siedziała w domu i nie robila wiochy firmie bo czasem nam było wstyd na robocie. I każdy kto tam robi powie to samo. Chlopaki w ekipie ok. Zmieniali się czesto ale czesc jest stala. Godziny rozne. Raczej sporo nadgodzin za te same stawke. Zadnych diet dodatków.

Hej! Jak zarobki w firmie? Dobrze się pracuje ?

Porządni ludzie. :)

Ktoś
@Adam

To prawda, tworzy się dzięki tej ekipie dobra atmosfera w pracy , a to myslę bardzo ważne jeżeli chcesz gdzies spedzać większość swojego dnia

Danuta
@Ktoś

Tak, zgodzę się z Waszymi opiniami - atmosfera w pracy jest bardzo ważna szczególnie, gdy spędza się w firmie dużo czasu podczas dnia. A jak wygląda system zmianowy w firmie GRUNT - Usługi Budowlane Piotr Pigulski? O której rozpoczynacie pracę i do której pracujecie? Czy można liczyć na dni wolne?

mawy

Jak masz fach w ręku do budowlanki to możesz liczyć na dobrą pensję. Kasa na czas, może nie jakieś rarytasy, ale mi odpowiada i się cieszę, że pracuję w Gruncie

karol

trochę wiem, bo robiłem w kilku firmach już i jedynie tutaj na place nie można było nażekać. dlugo nie porobilem, ale czułem się team ok

Nikita

Nie jest tak źle. Jak dobrze zorganizujesz swoją pracę i usystematyzujesz ją to nie będzie problemów. Dodatkowo takie żółtodzioby sobie w tej branży nie poradzą, pewne umiejętności trzeba posiadać.

Nowe

Atmosfera pracy bardzo przyjazna. Cały zespół zachowuje się bardzo profesjonalnie i nie ma problemów z dogadaniem się z nimi.

MADRY
@Tomek

Zgadzam się ;) aż przyjemnie, że nie tylko ja mam takie zdanie

Mariusz

Jako doradca mam dobre zarobki i nie narzekam na to co się dzieje ;)

Odnosnie tej pracy to powiem krotko : Jak CHCESZ Pracowac to zarobisz i to dobrze , jesli NIE CHCESZ i udajesz ze pracujesz to nie jest to dla Ciebie miejsce. Szefu wymagajacy ale konkretny gościu. Dogadać się można a kasa zawsze na czas

@anonymous

100% racji - krotka pilka i na temat , mozna tu dobrze zarobic tylko trzeba chciec przede wszystkim a nie...

MADRY
@anonymous

Dokładnie ! firma daje zarobic tylko trzeba chciec

Rozwala mnie na lopatki zachowanie i brak kultury niektorych co tutaj pisza..ludzie skad sie urwaliscie??? Pracodawca jest fair- nawet bardzo fair. Stawka jest dobra, warunki pracy komfortowe , z wyplatami sie nie spozniaja, jakos pracownik jestem dobrze traktowany wiec czego wiecej chciec?? Drinkow z palemka???

Korzystaliśmy ostatnio z firmy Grunt . Bardzo sprawna robota, termin dotrzymany - brak zastrzeżeń. Polecam

Pracowalem u nich przez 1.5 roku i spoko bylo. Nie bylo sytuacji zebym za ktorys miesiac nie dostal pieniedzy czy musial sie o nie prosic. Atmosfera w porzadku, ekipa rowniez

dzialam

Pracuje u nich juz prawie rok i jak do tego czasu jest w porzadku. Jak to w kazdej pracy wiadomo ze sie nie lezy tylko pracuje. Wyplata zawsze na koncie jest na czas w pracy nikt nie pedzi i nie pogania. Gdyby bylo zle to po miesiacu jak nie lepiej bym zrezygnowal..

klaus

osobiście polecam tego pracodawce, robiłem u niego jakiś czas i dobrze to wspominam

djassa

Nigdy nie miałem problemów z terminowymi wypłatami, praca bywa wymagająca, ale można się też dobrze nauczyć fachu

Zostaw merytoryczną opinię o Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski - Stargard Szczeciński

• Jak się pracuje w Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski?

Zobacz opinie na temat firmy Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski?

Usługi Budowlane GRUNT Piotr Pigulski