brak logo

MARIOSS S.C PPHU

Opole

Opinie o MARIOSS S.C PPHU

uczciwy 2013-11-23 14:38
Szkoda zdrowia na obcowanie z szefem. Praca tam to szarganie własnego nazwiska przed klientami. Firma ma ciągłe konflikty z klientami z powodu jej stosunku do nich. Już nawet w gazecie przestrzegano przed tą firmą. Rozprawy sądowe z klientami owszem też bywają.
4
szkoda życia 2013-12-04 13:53
Zatrudnienie otrzymują jedynie osoby z grupą inwalidzką gdyż jest to Zakład Pracy Chronionej. Na początek przychodzisz do firmy i tak z miesiąc jesteś bez umowy - czekasz na akceptację. Jak się nie upomnisz to i nawet z pół roku tak posiedzisz. Przy okazji pozdrawiam Panią Sprzątaczkę.
Jest spora liczba reklamacji i wezwań do sądu.
Inną sprawą są faktury jakie wystawiasz, które są sprzeczne z prawem. Podpisujesz się jako inny pracownik. Bo i jak możesz się złożyć własny podpis skoro siedzisz tam bez umowy?
1
pracownik 2014-11-18 14:49
Pracuję tam kilka lat i pierwsze słyszę o braku umowy. Trzecia umowa jest na stałę. Szef jest trochę nerwowy, ale niestety musi trzymać dyscyplinę. Niektórzy nowi pracownicy to faktycznie dramat, brak kompetencji i tylko roszczenia! Nie jest to żaden zakład przcy chronionej. Firma jest firmą usługową więc reklamacje się faktycznie zdarzają.
2
klient 2015-06-15 11:59
Unikajcie tej firmy jak ognia. Nikogo nie szanują. Obsługa fatalna. Jak się upomnisz to będą straszyć
2
realia 2016-05-02 15:27
Skoro pracujesz tam kilka lat to napisz czy masz grupę inwalidzką. We wszystkich ogłoszeniach jakie kojarzę wymagają grupy, nawet na stróża.
1
umowa 2016-05-02 15:34
A po jakim czasie otrzymujesz umowę? Miesiąc, dwa, trzy, rok? Z tego co kojarzę Kosmaty ma szerokie znajomości i może sobie pozwolić na olewanie prawa. Więc radzę omijać ich szerokim łukiem. Jako pracodawców i usługodawców. W sądach też mają porządną praktykę.
1
sztuczki maguczne 2016-05-05 13:17
Uwaga! Marioss zmienił nazwę na Techniki Okienne Sp. z o.o.
Adres, pracodawca ten sam. Nadal wymagają grupy inwalidzkiej. A reszta jak powyżej. Jakość usług i serwisu bez zmian, a nawet gorzej. Z wiekiem nabiera doświadczenia i staje się bardziej bezwzględny.
1
ALASTOR 2016-06-22 18:32
Noooo!!!!!Fajnie usuwa sie niewygodne teksty mowiace prawde o firmie, z tego wynika ze trzeba dalej pisac o tej pseudo-firmie, a wiec ciag dalszy......Mariusz Kosmaty zajmowal sie nie tylko wyzyskiwaniem ludzi i zbijaniem kapitalu za wszelka cene ,zajmowal sie rowniez posrednictwem i lapowkami, np. zalatwil przez swojego krewnego o nazwisku FRANK odroczenie od sluzby wojskowej GRZEGORZOWI WISNIEWSKIEMU zam.OPOLE ul Mjr.Hubala 20 B/2 za sume 5tys. zl wlatach 1998 -2000 (nie pamietam),kupowal rowniez hurtowo bilety na jakies atrakcyjne imprezy sportowe i odsprzedawal po cenie wielokrotnie wyzszej,(miedzy innymi walki Goloty we Wroclawiu) sprawdzcie jego egzaminy na studiach za ktore dal w lape(w tym czasie zajmowal sie interesem a nie studiami), przekupywal pracownikow zeby swiadzyli na jego korzysc podczas inspekcji BHP czy innych,w tych latach kiedy pracowalem w tej firmie na Mariusza Kosmatego mowiono miedzy nami TERRORYSTA z racji postepowania z ludzmi...... jezeli chcecie wiedziec wiecej o tej firmie prosze o kontakt pod email alastor666@o2.pl
4
amako 2016-07-13 21:33
Super, że atmosfera rzeczywiście dopisuje @zagar. To dobry znak, że przyczyniają się do sukcesu firmy, bho jak jest pracownik zadowolony to lepiej pracuje.
Były klient 2017-03-19 16:30
Napisze krótko: szkoda czasu, pieniędzy i zdrowia na kontakt z tą firmą ...
1
Zostaw swoją opinię o MARIOSS S.C PPHU - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MARIOSS S.C PPHU