Opinie o Instytut Badawczy Norstat w Radom

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Instytut Badawczy Norstat. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Instytut Badawczy Norstat o rekrutacji.

Branże: Prowadzenie badań marketingowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Badawczy Norstat w Radom

Siema ostatnio zatrudniłem się w tej firmie, na początku wydawało się że to luźna prosta praca, ale warunki pracy z jakimi przyszło mi się tu zmierzyć pozostawiają wiele do życzenia. Brak apteczki, rozpadający się sprzęt, słuchawki które są zawszone i się rozpadają strach założyć to na głowę, po paru minutach pracy w tym skwarze biurowym na wskutek potu ten cały kurz z klawiatury przykleja mi się do rąk obrzydliwe nie wróżę sobie żadnej kariery w tej firmie nie wiem czy do końca miesiąca tu przeżyje omijajcie to miejsce z daleka praca pracą ale godność swoją trzeba mieć (usunięte przez administratora)

Ooo

A na jakim dokładnie pracujesz stanowisku i za jaką stawkę? Masz w planach się zwolnić w tym miesiącu czy już może złożyłeś wypowiedzenie? Były próby zgłoszenia tego faktu to szefostwa?

JimmyJoe

Czy jest możliwość pracy zdalnej?

@Szkodaczasu

To nie ma wpierw rekrutacji wewnętrznej na wyższe stanowisko, niż ankieter? A co z umowami, zawsze zlecenie, czy idzie uzyskać UoP, jak komuś zależy?

Dominika Neuman Nowy wpis

Do wszystkich którzy widzieli ogłoszenie o prace Tajemniczy klient od tej Pani: to nie jest pracownik Norstat. Ta osoba podszywa się pod Norstat próbuje wyłudzić Wasze dane. Spróbujcie ustalić jej nr telefonu aby policja mogła w końcu ja namierzyć. Nie przekazujcie jej żadnych swoich danych.(usunięte przez administratora)

M Nowy wpis

Posiadasz kontakt do niej?

Anna Nowy wpis

Nawet mi się udało znaleźć pracę w kraju, bo szukają ankietera telefonicznego w Radomiu. Nie bardzo mogę zobaczyć szczegóły tej pracy, dlatego zapytam tutaj. Jest jakaś minimalna ilość telefonów, które trzeba wykonać w ciągu dnia, tygodnia, miesiąca? Bo przecież na tym polega praca. No i jak to wygląda, jeśli chodzi o kasę? Chcę aplikować, stąd te moje pytania.

JimmyJoe

Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Marzena
@JimmyJoe

Dobre pytanie, może to zależy od stanowiska? A nie napisałeś, jakie ciebie interesuje dokładnie, jakiej pracy szukasz. W każdym razie oby ktoś odpowiedział, bo ja też chętnie się dowiem. A jak nie zdalna praca, to może chociaż częściowo, hybryda?

Wik
@Marzena

A jakie tam masz stanowiska? Brak wyboru

Dorota
@Wik

To jakie są? W laboratorium wszyscy mają to samo stanowisko? Może wiesz na jakiej umowie jest praca? Można pracować tu na umowie o pracę?

Śmiech
@Dorota

Ankieter na zleceniu za najnizsze stawki

Natan
@Śmiech

Byłeś na rozmowie może? Ile wynosi ich stawka godzinowa i czy są jakieś premie? A tak poza tym, co taki ankieter robi?

Lineczka
@Natan

Namawia ludzi zeby odpowiadali na pytania w ankiecie a oni rzucaja słuchawkami. Zero rozwoju, zero ambicji chociaż sa tam tez długoletni i ciagle na smieciowkach. To dopiero trzeba byc (usunięte przez administratora). Ja sie szybko zawinelam bo to praca ponizej godnosci

@Lineczka

Nie ma rozwoju ze stanowiska ankietera? Nie ma opcji awansowania np. na posadę koordynatora ankieterów? Czy na takie stanowiska brane są osoby z zewnątrz i nawet na wakaty ie rekrutują z zewnątrz?

Szkodaczasu

Na wakaty to szeryf bierze ludzi z łapanki. Niekompetentnych i z przypadku. A jak juz jest wakat to raz na kilka lat

@Szkodaczasu

Ola

Czy jakiś pracownik napisze czy jest możliwość pracy zdalnej? Jak tak to ile trzeba przepracować w firmie by przejść mówię o stanowisku (ankieter)

Super, że jest taka możliwość. Bardzo mnie to cieszy! Orientujesz się, czy firma zapewnia niezbędne narzędzia pracy? Chodzi mi tutaj o urządzenie, z którego będzie wykonywać się połączenia. Z racji tego, że można pracować z domu, to czy jest możliwość decyzji o godzinach pracy? :)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Instytut Badawczy Norstat? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jakie są warunki zatrudnienia w Instytut Badawczy Norstat?

Telephone Interviewer, nie pracowałam jeszcze na słuchawkach ale chciałabym spróbować, pojawiło się akurat ogłoszenie na stronie firmy. Firma oferuje elastyczne godziny pracy, co to konkretnie według firmy znaczy? Trzeba wyrabiać po 8 h dziennie? Ile wynosi podstawa zatrudnienia?

Ooo

Renata

Z tego co kiedyś pisaliście wynikało, że nawet kierownik pracuje tu na umowie zlecenie. Szkoda, bo pewnie fajnie byłoby mieć stabilną i jasną sytuację. w ostatnim czasie nic się nie pojawiało i zastanawiam się czy zaszły może jakieś zmiany? Ktoś aktualnie może śmiało liczyć na korzystne uop? Jeśli tak to na którym stanowisku?

@Renata

Nikt, tylko menegerka. Reszta na zleceniowkach tylko

Joanna
@Nitka

Czemu firma niechętnie przydziela taką umowę? Chodzi o koszt pracownika czy jest coś innego?

Od ilu lat zatrudniają?

@Tak

@Tak

Ciężkie pytanie, naprawdę. A do czego ci ta informacja?

Bożena
@Nitka

Poważnie? Tak szybko? I dużo jest takich małoletnich? Mają taką samą pracę jak inni czy dostają jakieś proste rzeczy do robienia? Też się uczę, ale szukam czegoś dodatkowego

@Bożena

A co maja robic jak tu wszyscy ankiety robią przez telefon

Uczciwy

Moze ktos sie przyjrzy rzetelnosci tych ich ankiet bo ktos za to placi a co dostaje zal i (usunięte przez administratora)i to nie raz nie dwa

Uczciwy

Sam sie dowiedz. Ja mówię żeby sie przyjrzeć rzetelnosci a juz kazdy wnioski wtedy wyciagnie. Dla mnie żal i muł

@Uczciwy

Wybacz ale to taka odpowiedź, która tylko bruździ. Jeśli masz konkret to proszę podaj a w taki sposób jak piszesz podważasz moja ( miedzy innymi)prace. Jeśli oszukujesz i Cię jeszcze nie złapali to może napisz ze sam dostarczasz gnioty a nie że każdy z nas, co? Czekaj czekaj chyba już wiem kim możesz być… była taka osoba …przypadek ?

bella
@Uczciwy

(usunięte przez administratora)z wyplata pieniedzy!!!!

Michal
@bella

To jest bardzo ciężki zarzut. Nigdy nikogo nie oszukalismy na wypłacie. Zawsze płacimy w terminie i zgodnie z przepracowana liczba godzin. Jeśli coś Ci się nie zgadza zgłoś się do przełożonego albo do mnie osobiście. Jeśli masz odwagę oczywiście a skoro Cię oszukujemy to chyba powinieneś mieć.

Proponuje każdemu pracownikowi dac chociaż symboliczne ok 50 zl na święta na konto wigilii. Każdemu sie przyda a kasa w końcu zostala.

Jestem jak najbardziej za. Super pomysł. Kierownictwo niech pomyśli

Smutek

Jak nie robia wigilii to kasa zostaje dla prezesostwa. Nikt nie pomysli docenic pracownikow chocby taka smieszna premia jak 50zl. Wszystko tylko dla siebie i coraz lepszymi samochodami beda jezdzic a dla nas nic nie bedzie

Danuta
@Smutek

Czyli skoro tak piszesz, to Was nie posłuchali i premii świątecznej nie było, tak? A jakieś podwyżki z nowym rokiem, na przykład inflacyjne?...

@Danuta

Nie ma. Tylko podnoszenie stawki jak minimalna w gore idzie

Czy Instytut Badawczy Norstat oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Nitka

Wszyscy ankieterzy i kierowniczki maja tylko umowe zlecenie. Tylko warszawka ma umowy o prace a w Radomiu szefowa

Płaca

Dzień dobry ile płacą obecnie w norstat i czy firma jest nadal w tym samym budynku czyli tam na Żeromskiego?

Julia
@Płaca

A o zarobki na jakim stanowisku pytasz?

Płaca
@Julia

Ankieter i supervisor

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Instytut Badawczy Norstat odbywa się w siedzibie firmy?

xyz

Zależy o jakie stanowisko pytasz, jeśli o ankietera to tak :)

Renata
@xyz

A to jakie są jeszcze inne opcje niż siedziba?

Czy w Instytut Badawczy Norstat możliwa jest praca na podstawie B2B?

Hhhhh

Nie ma takiej możliwości. Tylko umowa zlecenie.

Agnieszka
@Hhhhh

A po dłuższym czasie nie można liczyć na umowę o pracę?

Qwerty
@Agnieszka

Nie

Julia
@Qwerty

Ale szkoda. To opłaca się wam w ogóle tam być na dłużej??

Nieidztu
@Julia

Nie oplaca sie. Tu nawet kierowniczki maja umowy zlecenie wiec my tym bardziej o umowach o prace mozemy pomarzyc. Mogliby pomyslec wrescie o ludziach a pani szefowa i pan dyrektor nie interesuja sie nami wcale

Ankieter

Nie każda praca na słuchawce jest łatwa lecz podstawa w pracy takiej to przerwy płatne bo każdemu pracownikowi się to należy i nie powinno się patrzeć że w innej firmie nie ma bo tu się powinno myśleć o swoim pracowniku A nie z innej firmy.

Pracuje i wiem
@Ankieter

W jakiej firmie nie ma? Nie znam takiej w Radomiu żeby za przerwy (usunięte przez administratora)Nawet 10 min na godzinę płacą w tej branży. To bzdura płacą w Radomiu za przerwy.

Ankietter
@Ankieter

W jakiej firmie nie ma? Nie znam takiej w Radomiu żeby za przerwy (usunięte przez administratora) Nawet 10 min na godzinę płacą w tej branży. To bzdura płacą w Radomiu za przerwy.

gość 40

chcesz wiedzieć gdzie nie płacą za przerwy?Opinia 24

Cxxx
@Ankietter

Kantar przerwy nie płatne np eh

Ankietter
@Cxxx

Widać juz supervisorki z rana przeglądają komentarze żeby nie było i dodają swoje 4 litery. Wam też powinni odliczać przerwy to ciekawe czy takie minki byście miały uchachane ;-) jak do tej pory i tylko ciąć nam ile się da. Karma wraca.

Łukasz
@gość 40

nie jest płatna

Mądrala
@Ankietter

Na 4 literach to mozna siedziec a dodac/wtracic mozna swoje 3 grosze. Moze postaw na doksztalcenie sie i wtedy poszukasz lepszej pracy na lepszych warunkach. Z takim poziomem, to tylko sluchawka ci zostaje i nie jęcz

Chętna na pracę

Kochani mam pytanie jak tam jest z pracą czy jest pierwsza zmiana np ...czy są zapisy do pray czy się z góry ustala grafik mógłby mi ktoś napisać jak wygląda system pracy . Bardzo proszę o opinie????

@Chętna na pracę

Możesz się zapisać na cały tydzień lub od razu na cały miesiąc w zależności od chęci, 1 zmiana TP 9-15.30 a druga 16-21

Sge

Czy przyjmują osoby w wieku 17lat?

jatupracuje
@Sge

Z tego co wiem od 16 mozna

Loli
@Sge

Tak

Jaki jest okres rozliczeniowy w Instytut Badawczy Norstat? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

tiktak

do 15 każdego miesiąca

@tiktak

raczej do 21, a zazwyczaj po prostu przychodzi do 15 ;)

@xyz

Na jedno wychodzi ????

Karol
@:)

No nie do końca :D A jakieś opóźnienia się zdarzają czy raczej luzik?

M
@Karol

Nie zdarzają sie

Czy w Instytut Badawczy Norstat jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie.

Mm

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Badawczy Norstat - Radom

• Jak się pracuje w Instytut Badawczy Norstat?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Badawczy Norstat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instytut Badawczy Norstat?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Instytut Badawczy Norstat
3.7/5 Na podstawie 218 ocen.
  • Polna 3A lok. 27
    00-622 Radom