ARTMET ROMAN POLAK

Opoczno

Opinie o ARTMET ROMAN POLAK

chcialaleniewyrobil28 2015-11-08 17:23:25
strasznie wysokie normy.... totalnie niskie zarobki... obiecali umowe i.... trzy miesiace na czarno za 1200 netto.... przepraszam do łapy bo przeciez skladek nie było.... generalny wyzysk. mierny tylko dlatego ze lepsze to niz zeeerooo o.
ONA12 2015-11-27 11:05:24
zgadzam sie z przedmówcą, normy strasznie wysokie, zastanawiam sie kto wymysla coś takiego, chyba tylko ktoś kto nigdy w życiu nie pracował fizycznie,ogólnie atmosfera w zakładzie nie ciekawa, każdy na każdego donosi,większośc pracowników to włazidupy i lizusy.Wynagrodzenie mierne, ale jak powiedział kolega lepsze to niż 0!!
bolek 2016-02-20 15:17:47
moi przedmówcy piszą prawdę. pierwszego dnia pracy trzeba zrobić norme i pracodawcy nic to nie obchodz. nawet nie ma douczenia które powinno być, każdy chodzi jak na szpilkach. nie ma czasu nawet na śniadanie bo trzeba zrobić norme. nie płatne sprzątanie po godzinach. atmosfera do bani. NIE POLECAM TAM PRACOWAĆ (chyba że chcesz po 5-ciu latach iść na rete
aaa 2016-02-24 13:14:05
Nikt nikogo na łańcuchu nie trzyma
mark 2016-04-24 13:44:48
dokładnie, a wiele chętnych na taką posadę na pewno jest
Zostaw swoją opinię o ARTMET ROMAN POLAK - Opoczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ARTMET ROMAN POLAK