Opinie o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. w Barlinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zaopatrywanie w wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. w Barlinek

Nie polecam tego zakładu. Żadnych szkoleń, wprowadzenia do pracy. Nie ma nawet stołówki. Socjalne brudne, aż nie chce się śniadania jeść. Zastanawiam się jakimi kryteriami kieruje się dyrekcja powołując kierowników, bo na pewno nie kompetencjami czy wiedzą. Zakład jak za (usunięte przez administratora) Szukajcie innej pracy.

@Michał

No niby tak to pewnie większość niepocieszona. A po co takie zmiany wprowadzać, co to na celu ma?

A jak oceniacie styl zarządzania kierowników/dyrektorów BIN?

@Tytus

Jeśli na bramie będziesz o 14:05 to oznacza ,że za szybko zszedłeś ze stanowiska. Tak uznaje dyrekcja. Ale z wydziału na brame idzie się od 2-3 minut di portierni. 95% pracowników się nie kąpie w tym syfie, tylko szybko przebiera i idzie do domu. Także bite 5 minut się spoko mieścisz.

Tati

Nie pozostawiacie suchej nitki na zakładzie, jest tu pracownik, który jest, chociaż w miarę zadowolony z pracy jak i warunków? Ktoś tu jednak pracuje, to chyba tak źle nie jest? Mimo wszystko, chce aplikować na produkcje, na stronie jest oferta pracy. Wiecie, czy to aktualne ogłoszenie? Szukają kogoś? Pisza, że oferują nowe, podniesione stawki i atrakcyjny system premiowy. Ile tej premii, i czy rzeczywiście zwiększyli wynagrodzenie, lub sa takie plany?

@Człowiek

Wczasy pod gruszą są. 600pln lub 1000 2x w roku na koniec czerwca i przed świętami. Innych benefitów nie ma. A jak myślisz, dlaczego właściciel firmy jest najbogatszym Polakiem????? Jak myślisz za co zbudowali za płotem kolejną firmę za ponad 800 milionów złotych, skąd są te pieniądze? Ludzie na to zapracowali

Administrator Nowy wpis

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Elektryk. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

Wow, chyba nikt z komentujących nie zauważył, że to profil INWESTYCJE, czyli niedotyczący pracy na produkcji, czy tym bardziej zadowolenia klientów :D Czy ktoś z Działu Inwestycji Handlowych może napisać, jakie są widoki na posadę u Was? Czy warto wysłać CV na maila dyrektora ds. inwestycji nie czekając na ogłoszenie? Pracowałem już jako sprzedawca przy zaopatrzeniu wielkoskalowych inwestycji deweloperskich.

Hej wsystkim, jak tam obecnie sytuacja na produkcji wygląda. Mniej więcej przczytałem co tutaj pisaliście, no nie wyglądato jak idealnie miejsce pracy. Są wakaty na produkcję teraz, w ofercie piszą o nowych, podniesionych stawkach i nawet o awansie i wyższych zarobkach dla osób które odbędą szkolenia. Głowa mała na to wszystko, podpowiedzcie mi czy to prawda.

Małgoś Pieńkowska

Zachęcam do zakupu z wielu względów.Po pierwsze gdy zakupiłam mieszkanie postanowiłam zakupić solidne deski dębowe.Z różnych przyczyn tu stawiam na profesionalizm.Ciepło dla stóp rodziny.Eleganckie wykonanie ważny piorytet.Magia podczas patrzenia.Firma zatrudnia fachowców którzy nie musieli mnie przekonywać bo długo obserwowałam ten przepiękny produkt u innych w domach.Po pierwsze podłogi z desek dębowych zachwycają moich nowych sasiadów.Chetnie opowiadam o ich konserwowaniu.Tutaj ważne, że do konserwacji ich możemy nabyć produkt na miejscu .Jest to bardzo prosta czynność.Z roku na rok dzięki temu wygląd nie traci na wartości.Wrecz przeciwnie zachwyt wzrasta.Okres jesienno zimowy jest bardzo przyjemny ciepło idealne.Rodzina moja też zamontowała deski dębowe Barlinek bo stawiamy na wysoką jakość.

Prezes Nowy wpis
@Małgoś Pieńkowska

Jak byś widziała, jak są produkowane, jakie ilości % reklamowane, to zmieniła byś zdanie i kupiła panele. Fakt, że wygląd ok, cieszy oko. Ale gorzej z technologią produkcji, ale może masz szczęście i trafiłaś na dobrą partię, daj Boże????.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku OPERATOR?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Wpadła mi w oko oferta pracy dla specjalisty ds. zakupów, ale firma ma tyle ofert aktywnych, że w sumie zaczęłam się zastanawiać, czy stanowisko jest faktycznie wolne, czy nie ściągnęli ogłoszenia ze strony. Jeśli ktoś wie coś na ten temat, proszę o info, nie chce się nastawiać bezpodstawnie na zdobycie tej pracy ;) Podpowie mi jeszcze ile wynoszą widełki, i czy jest jakiś system premiowy.

Jaka jest stawka początkowa w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.? 16 lutego na InfoPraca.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Inspektor BHP.

Zarząd

Często zmieniają się w pionie bhp. Raz, że słabe wynagrodzenie a dwa pamiętaj wypadek, zdarzenie bez względu na porę dnia i nocy przyjeżdżasz na wizję. Bhp łamane na każdym kroku. Niezgodne dokumentacje bhp, każą tylko podpisać. Potem jak coś się stanie, to robi się cyrk. Ostatnio zmienił się po kolejnych 2 latach dyrektor bhp. W ciągu 6 lat trzeci. Każdy średnio po 2 lata, to i tak długo. Każdy z nich stwierdził, że beton, nie można NIC poprawić, brak funduszy.

Darek
@Zarząd

A stanowisko ratownik -strazak?

@Darek

Dopóki nic się nie dzieje (pożar, wypadek inne zagrożenie) to siedzisz na czterech literach i nic nie robisz. Zdarzają się niewielkie zapłony i czasem zasłabnięcia pracowników, wtedy zawozisz delikwenta na izbę do szpitala. Jeśli chodzi o płacę, to stare wygi narzekają, że słabo ale siedzą od lat ci sami.

Ewela
@Zarząd

Możesz podać widełki zarobków? Bo chciałabym wiedzieć, co to znaczy wg Ciebie, że wynagrodzenie jest słabe... W jaki sposób łamane jest to BHP? Jesteś w stanie podać chociaż jeden przykład? Będę wdzięczna, bo mąż szuka pracy i pomagam mu coś znaleźć.

Agata

To co się tutaj dzieje ciężko opisać ! zwalniają się nawet osoby które przyleciały do tej pracy 4000km - na produkcji galimatias Ale nie ma się co dziwić skoro zarządzają tym zakładem osoby które powinny stać przy maszynach Normali szefowie albo się zwolnili sami albo ich zwolnili Tutaj ktoś płaci im za to żeby nigdy nie było normalnie chyba

@Agata

to co złego jest w tym zarządzaniu, że pracownicy się tak zwalniają? jesteś w stanie to jakoś wyjaśnić? bo myślę nad złożeniem aplikacji w to miejsce, ale zależy mi na stabilnej pracy...

PrezesZarzadu

Tam po prostu ryba psuje się od głowy, ale uważa, że winni są na niższym szczeblu. Dyrekcja, zarząd jak długo już są? Niektórzy 15-20 lat. Mowi się, że takie osoby NIC nowego już nie wniosą. Tam jest czas na zmiany, ale właściciel wydaje się być zmanipulowany przez prezesa i zarząd.

Sonia

Oni tam na produkcję przez urząd biorą pracowników? I w ogóle to są jakieś aktualne oferty? Bo widziałam takie ogłoszenie z października np i wcześniej też, ale jak wchodzę to tam mnie przekierowuje na stronę urzędu dla bezrobotnych. Ciekawe, nigdy tam nie byłam i nie wiem, jak to się załatwia nawet.

Darek

Witam mam pytanie jest nabór na olx ratownik kierowca można wiedzieć na czym polega tam praca jaka atmosfera pozdrawiam

Były pracownik kornik
@Darek

Ogólnie praca na tym stanowisku polega na tym że albo siedzisz sobie w budynku straży i oglądasz tv albo jeździsz sobie autem po zakładzie. Dokładnie to chodzisz po wydziałach i pijesz kawkę gdzie się da. Jakaś akcja zdarza się raz na rok i nie jest to coś strasznego.

@Były pracownik kornik

Bzdura, często są zdarzenia typu zapłony, zasłabnięcia. Trzeba wtedy jechać na akcję. To należy do obowiązków strażaka.

Tytus

Na stronie firmy zobaczyłem ze szukają pracownika produkcji. Napisali że będą obowiązywać nowe, podniesione stawki. To znaczy jakie? Były podwyżki? Jakieś mocno odczuwalne?

Czy pracownicy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Zdziś

Hmm to w jaki sposób jest dbałość w tej firmie o atmosferę między ludźmi? W mojej poprzedniej pracy to raz w miesiącu zawsze wychodziliśmy na piwo albo pograć w kręgle. Od razu zapytam Cię też, czy zgadzasz się z tym, ze nie ma tu żadnych szkoleń? Bo i taką informację znalazłem. A szukam pracy, gdzie mógłbym się rozwijać i czegoś nowego uczyć. Zaniepokoiło mnie to.

@Zdziś

Szkoleń brak. Premii brak. Kiedyś były premie absencyjne, obecnie nie ma. Jedyny plus to 2x w roku wczasy pod gruszą ale to są groszowe sprawy względem innych firm. Wyjścia na piwo kiedyś były organizowane. Teraz nie z reszta nikt nie chce iść, bo piwo by nie wchodziło, taka jest atmosfera. Człowiek czlowiekowi wilkiem. Kryzys dopadł Barlinek, bo nie ma zamówień, za to są zwroty czyt. reklamacje. Tak to niestety wygląda. Typowa montownia bez okien.

Alka
@Sasha

Ile wynosiły wtedy te premie absencyjne? Są szanse jakieś, że wrócą? Czemu atmosfera się taka gesta zrobiła? Przez rotację, czy raczej ekipa jest stała i można tu znaleźć stabilność? Sama podstawa jak wychodzi? Jeju, przepraszam, że tak wypytuję, ale szukam nowej pracy i chciałabym trafić wreszcie na w miarę dobre warunki.

Prywatny

To jest jakiś nie porozum żona pracuje sklep prowadzą jak mogą że wszystkich sił dają z siebie wszystko. A przyjezdza pani regionalna że Szczecina i czepia się o byle (usunięte przez administratora) doprowadza pracowników do załamania psyhicznego po jej rozmowie traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) Tylko ciekawe czy wie że takie coś nazywa się (usunięte przez administratora)????. Także Pani Joanno P proszę się ogarnąć I zastanowić nad swoim życiem i czy ten sklep przetrwa beż tych dziewczyn które wyprowaja sobie flaki żeby to funkcjonowało i dają z siebie wszystko. Z tego co słyszę to nawet pani schroniska bym nie dał prowadzić bo jaka jest Pani dla ludzi taka dla zwierząt wstyd.....

Tati

@Tati

Zależy gdzie trafisz co do premi to obecnie jest ona wliczona w stawkę godzinową

@Tati

Ewidentnie pytanie zadaje ktoś 'bystry'. Tak pracują, bo to jedyna alternatywa dla ludzi bez przyszłości. Ale atmosfera straszna. Pałacowo: 21,50pln. Więc najniższa krajowa. Teraz kryzys dopadł drzewne, ale jak mieli branie w zamówieniach to sam dyrektor produkcji błaga telefonicznie o przyjście w wolny dzionek że zapamięta. Ukraina więcej zarabia niż Polacy. Wstyd.

Człowiek
@Sasha

To rzeczywiście nie jest to najlepsza stawka :< A nie ma szans dorobić sobie nadgodzinami do podstawy? O podwyżki to nawet nie pytam, bo czytałam wcześniej, że wszystko zależy od centrali w Kielcach i są one z marnym skutkiem...ale może jakieś benefity ratują? Mają wczasy pod gruszą, lub może premie świąteczne wpadają?

W3
@Tati

Premii nie ma. Była podwyżka 8% a 10% premii zabrali i wrzucili w stawkę. Największe podwyżki dostali Ukraińcy, bo tam wojna i trzeba być wyrozumiałym

@Człowiek

Robert

Na stronie firma ma ogłoszenie że szuka pracownika produkcji. Napisali ze osoby które biorą udział w szkoleniach i podnoszą swoje kwalifikacje mogą liczyć na awans. Pracownicy produkcji także? A jak ktoś nie ma doświadczenia w takiej pracy to dostanie jakieś wdrożenie na początku?

@Robert

Ale jaki awans co Cię interesuje? Awans z pracownika produkcji na operatora 2 i stawka wyższa o 50 groszy chyba że ukrainiec to może więcej niż Polak, może dostaniesz dodatek do mieszkania, rozłąkę jako Ukrainiec to nie będzie źle. Bo Polak słabo zarobi.

Serhii
@Robert

Jakie szkolenia i jaki awans? Pracuję prawie 20 lat i żadnych szkoleń. Awans jak chcesz dostać rozstroju zdrowia to się pchaj. (usunięte przez administratora)

Emilia

Sposób w jakim to ujmujesz brzmi okropnie. :( Tu nie ma żadnej firmy sprzątającej czy czegoś, żeby te socjale sprzątać, skoro piszesz, że takie brudne? Kto dba tu o porządek?

Bobek
@Emilia

Ależ bzdury! Kto to wogóle pisze! Codziennie rano firma sprzątająca.... Ogarnia socjale!

@Bobek

Z wyjątkiem sobót i niedziel ogarniają a jak wiadomo w Barlinek inwestycje pracuje się też w weekendy i wtedy w toaletach jest chlew brak papieru i recznikow

@Michał

O, czyli weekendy tez są pracujące. Stawki są lepsze w te dni?

@Adam

Teraz wprowadzają planowany czas pracy czyli idziesz do pracy w sobotę a zato masz wolny dzień w tygodniu a w niedziele idziesz na rano takie śmieszne wuesy

@Michał

A to ciekawe akurat. I jak to ludziom się sprawdza?

Korniki99

Ludzie ten zakład to (usunięte przez administratora) totalny, tam zostali sami ukraińcy i Polacy z IQ 12 He he. Normalny człowiek tam nie pójdzie.

@Emilia

Jeśli nie masz rodziny to ujdzie a jak masz to zapomnij o 2 dniowym ciągłym weekendzie

@Michał

A jak oceniacie styl zarządzania kierowników/dyrektorów BIN?

Prezes

Styl zarządzania dyrektorów? Ich odpowiedzi: "Nie mogę teraz rozmawiać, mam spotkanie, oddzwonię.", oczywiście nie oddzwania. "Dostaniesz podwyżkę, jest złożony wniosek. Po kilku miesiącach: no jednak nie dostaniesz, bo Kielce się nie zgodziły". Zwodzenie i pływanie. Cały czas ta sama śpiewka od kilku lat. Tak zwodzą każdego operatora. Ostatnio jednym z negatywnych kryteriów oceny podwyżek pracowników fizycznych było to, że na bramie głównej 5 minut po zakończonej pracy był pracownik JUŻ, bo nic na niego innego nie mieli.

Tytus
@Prezes

Jak się wychodzi z pracy o czasie to uznają to za minus i mogą nie dać podwyżki? Czyli co? Dobrze widziane jak się siedzi na darmowych nadgodzinach? A co do podwyżek to jak tak często odmawiają to zdarza się że ktoś w ogóle dostaje?

@Tytus

saszka26

Najlepszy (usunięte przez administratora)w okolicy w ogłoszeniach o prace dla ru.skich 19,70zł na godzinę i inne benefity mieszkanie czy dodatek za rozłąke a dla Polaków 19,20zł bez niczego. Historia Polaków nic nie nauczyła a obecna sytuacja na Ukrainie nie nauczyła tych ludzi pokpry i pracy.

FILIP

WYMAGANIA WYSOKIE PLACE ODWROTNIE TAKA ANOMALIA MAJSTROWIE TO CHYBA GDZIES W OBOZACH PRAKTYKI NABIERALI

@FILIP

To powiesz wprost jaka kasa?

Jakie są mocne strony pracodawcy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Nie ma żadnych. Omijać takich pracodawców.

CS

Na samo wspomnienie tej firmy robi mi się nie dobrze, flashback wszystkiego co najgorsze - niedzielne południa, a ja już z bólem brzucha i myślą, co się znów (usunięte przez administratora) i od kogo dostane ochrzan, za co, dlaczego...Chociaż nigdy nie było na nie odpowiedzi w tej firmie. Chaos, brak wsparcia ze strony kierownictwa, wymagania jak w korpo w Warszawie, a wypłata iście wiejska...Ludzie, uciekajta stamtąd jak możecie - przewlekły stres gwarantowany. Taką robotę to można sobie o kant(usunięte przez administratora)rozbić.

Zuzanna
@CS

a możesz coś napisać o tych wymaganiach " jak w korpo w Warszawie " ? to stwierdzenie to trochę takie ogólne ;x

Zostaw merytoryczną opinię o Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. - Barlinek

• Jak się pracuje w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.?

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.
1.1/5 Na podstawie 3553 ocen.

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.