Opinie o Hotel Mazurkas w Ożarów Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hotel Mazurkas. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hotel Mazurkas o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Mazurkas w Ożarów Mazowiecki

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w Hotel Mazurkas zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

kolega

Kilka dni na próbę, oczywiście żadnej wypłaty za nie zobaczyłem. Sprzątanie zarzyganych pościeli na porządku dziennym. Tylko dla miłośników chemii i biologii od strony czysto praktycznej.

anna Nowy wpis
@kolega

A co było w umowie,jakie warunki?

kolega Nowy wpis
@anna

oops chyba zniknął komentarz z moją opowiedzią na to pytanie. Może mi pani anna z małej litery wyjaśnić dlaczego?

kolega Nowy wpis

Nie pamiętam co było w umowie i już mnie to teraz nie obchodzi. Tak czy inaczej odradzam każdemu podpisanie umowy która umożliwia niezapłacenie za kilka dni "próbnej" pracy przy sprzątaniu rzygów korpo-szczurów. Nie powtarzajcie mojego błędu, ceńcie każdy dzień swojej pracy na tyle ile pozwala na godne utrzymanie. Polecam pracodawców którzy kierują się jakimś stopniem etyki, płacenie od pierwszego dnia to jeden z kluczowych elementów, nawet na większości magazynów w Ożarowie to norma.

dracon

pracowałem tam ponad rok. szczerze nie polecam. działy się tam przeróżne historie... były dyr gastronomii zaciągnął kelnerkę do łóżka, manager mister solarium z przerostem formy nad treścią, brak współpracy między marketingiem a gastronomią powodująca ciągłe zamieszania i opóźnienia i najwspanialszy wszystkowiedzący pan prezes z wykształceniem ogrodnika wraz z żoną kochającą kwiaty koguciki i inne pierdoły którymi na siłę trzeba było wszystko dekorować... hotel dobry jeśli ktoś chce oderwać się od codzienności zapomnieć o problemach ale naprawdę szczerze nie polecam by pracować tam dłużej

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Hotel Mazurkas spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
kuba

dobra praca dobry hotel przyjemna atmosfera chociaz daleko jak ktos nie mieszka w okolicy

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Mazurkas - Ożarów Mazowiecki

Hotel Mazurkas
2.5/5 Na podstawie 14 ocen.

Hotel Mazurkas