Opinie o Dominum Tomasz Plebaniak w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dominum Tomasz Plebaniak. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dominum Tomasz Plebaniak o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominum Tomasz Plebaniak w Warszawa

Czy w Dominum Tomasz Plebaniak zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

TW Nowy wpis

Właściciel Firmy @pracodawca już nie prowadzi restauracji na Grójeckiej 120

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Dominum Tomasz Plebaniak? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Andrzej Nowy wpis

W złym miejscu pytasz, wszystkimi restauracjami zarządza Dominium S.A. (https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,17928) a już za chwile Dominos.

maja

No pewnie wpadki to oni mieli swego czasu @pani k wiadomo zdarza się to każdej pizzerii ale teraz jak dla mnie to mają dobrą markę i najlepszą pizzę ze wszystkich sieciówek

pajac

Pan(usunięte przez administratora)to Pajac nie szanuje swoich pracowników Dominium wyzyskuje ludzi pracuje się tam po 14 godzin na śmieciowych umowach za 5 zl/ godzine, gfzie jest PIP i US powinni dobrać się tym dyrektorkom fikcyjnym do tyłka.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dominum Tomasz Plebaniak? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
amigo-mok@o2.pl

Szanowny Panie Plebaniak!! Juz od dawna nosziłam sie do Pan napisac. Co sie dzieje u Pan w lokalu w Warszawie ul Zgody.W tym lokalu i po za lokalem dzieja sie sceny.Pracownik jadacy z pizza pobił klijeta.Wstyd i hanba.A pracownik dalej pracuje. Kogo Pan zatrudnia?? A wogóle to Pan o tym wie!Sa na Zgody prcownicy, bardzo wartosciowi,szkoda tylko ze bije to w nich.Mysle ze Pan cos zrobi z tym.

opinia

i cdn... http://www.gowork.pl/opinie_czytaj_3,17928,0,0

sw

Ludzie nie macie pojęcia o czym piszecie niektórzy, jaka franczyza śmiech:) Wiadomo,że chodzi tylko o kasę...to tyle na razie. Przyszli pracownicy nie ładujcie się w to.

Nikodem

W ogóle to w temacie jest literówka, jest napisane Dominum, a nie dominium, a Tomasz Plebaniak założył cała sieć z tego co wiem.

Mialo byc ze "nie glownym winowajca jest Pan Tomek", przepraszam za blad

Kazdy kto pracuje w Dominium wie o tym doskonale, ze to nie Pan Tomek jest glownym winowajca tego co teraz dzieje, tylko osoby bezposrednio Mu podlegle, tzn. "dyrektorzy" ds. takich i owakich. Trzeba na "gorze" pomyslec troche co tu zrobic zeby firma miala zyski z sali, z wyjazdow, a nie tylko kurczowo trzymac sie stolkow.Wymysla "gora" rozne zeczy zeby tylko Pan Prezes widzial ze cos sie dzieje, a tak naprawde to Oni nic nie robia, tylko przyjezdzaja do restauracji i spraawdzaja czy jest na gornych polkach kurz, to jest naprawde zenada.Poza tym wielkie brawa dla marketingu, jak szly ulotki to byly i wyjazdy, wiec sie trzeba zastanowic czy lepiej ladowac pieniadze w reklamy telewizyjne (za ogromne pieniadze) czy wrocic do starego schematu.

Uwaga na szefa tej firmy, bo nikomu nie wybacza, a sposoby ma włoskie.

klient

A w pizzeriach syf i śmierdzi spalenizną!!!

żyła

tu jest więcej: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj_3,17928,0,0

Witam wszystkich! I z góry zaznaczam, że nie mam zamiaru tu nikogo bronić ale widzę tylko narzekania i biadolenie a przecież to nie jest przymusowy (usunięte przez administratora) i każdy komu się nie podobają warunki pracy i płacy może się zatrudnić w innej firmie gdzie na pewno jest dużo lepiej, pracować można dużo krócej a na umowie napiszą nam więcej niż faktycznie zarabiamy, pozdrawiam i życzę owocnych poszukiwań idealnej pracy.

Zgadzam się z osobami które się tutaj wypowiedziały. Cały czas są cięcia, cięcia bo firma mało zrabia i są straty, szkoda, że nikt nie pomyśli o pracownikach o tym czego im potrzeba. co tam pracownik niech pracuje za marne grosze po 12 godzin dziennie, ale ważne żeby pan prezes miała kasę w kieszeni.

Richard

Cięcie, cięcie i jeszcze raz cięcie kosztów. Ta firma wymaga dając za mało... Trzeba pracować prawie cały tydzień,. aby mieć jakąkolwiek wypłatę! (usunięte przez administratora)

okradziony przez pizze dominium

Praca za 700zl miesiecznie i traktowanie jak w(usunięte przez administratora)

Ja pracuje w Dominium okolo 1,5 roku i zaczyna mi sie nie podobac. A za co zostales zwolniony?

Zostaw merytoryczną opinię o Dominum Tomasz Plebaniak - Warszawa

Dominum Tomasz Plebaniak