Opinie o Hanyang DMP w Świdnik

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hanyang DMP. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hanyang DMP o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hanyang DMP w Świdnik

Wszyscy narzekają na firmę że brak szacunku stawki godzinowej starszych pracowników takie same jak nowych. Ze często praca ponad siły.ze biuro bawi się bardzo często co weekend. To wszystko jest prawda. Ale ja bym chciał aby firma istniała bo nie będę miał za co żyć. Ludzie doluzmy wszyscy chęci siły starań abyśmy jako firma nie upadli.najbardziej denerwuje mnie to chodzenie na papierosa co niektórych osób nawet 2razy na godzinę. Porażka. A majster czy rzaden z kierownictwa nie zwróci uwagi. Palacze zostawiają maszyny i idą palić a człowiek który nie pali aby pójść do WC to próbuje znaleźć szybko zastępstwo albo zalatwia to tak szybko że nikt nie zauważy jego nieobecności przy maszynie.

NIK

Zmień pracę, weź kredyt. Czy tylko Hanyang istnieje jako jedyna firma na rynku? Nie. Jest wiele innych firm. Ludzie oprzytomnjcie

Cichy

Jak wam nie zależy na pracownikach to zwijajcie mandżur. Bo ludzie chcą pracować, ale im się to uniemożliwia poprzez skracanie cykli do granic możliwości. Kierownicy czasami rzucą takim pomysłem, że normalnie ręce opadają. Nieodpowiedzialni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach. Człowiek sobie flaki czasami wypruwa haruje jak (usunięte przez administratora) i tylko mu się dokłada obowiązków. Koń ciągnie to go batem. Zero szacunku dla pracownika. A ostatni pomysł z halowymi to już jest porażka logistyczna. Później się dziwią, że (usunięte przez administratora) na hali. Pogratulować myślenia.

Cichy

Zależy od miesiąca ale tak w granicach 3-3,5tyś. na rękę. Od grudnia ma być zmiana trybu pracy z cztero na trzybrygadówke weekendy wolne. W końcu po tylu latach koreańczycy poszli po rozum do głowy i uczą polaków kultury pracy.

Jacek Nowy wpis

Firma bez perspektyw, na dłuższą metę. Najważniejszym powodem negatywnej opinii, jest dla mnie całkowity brak wiedzy i wyobraźni personelu zarządzającego, na każdym szczeblu. Kolejnym argumentem na nie, jest przymykanie oka na tzw "pracowników z dawnej epoki", którzy stracili refleks już dawno temu, ale trzyma się ich jako przykład dla innych. Następnym negatywnym zastrzeżeniem, jest tolerowanie pracowników, którzy 40% czasu w skali roku, przebywają na chorobowym, czym destabilizują pracę całej załogi. Mógłbym oczywiście wymieniać więcej. Miejmy nadzieję, że coś się poprawi. Bo kiedyś to była dobra firma...

Piotrek

Nie pracuję w tej firmie, ale często jestem będąc kierowcą składu. Wczoraj stałem 2,5 h. na załadunku. Zmieniła się kadra, ale niby co nas kierowców to obchodzi. Liczy się czas. Nie ma tych, co ładowali w godzinę. Pewnie też mieli dość. Nie polecam przewoźnikom tej firmy.

@Piotrek

Czemu zmieniła się kadra. Wiesz może jak dużo osób odeszło? Pytam bo chciałem tu aplikować i interesuje mnie czy jest duża rotacja. Nowi są nieprzeszkoleni że tak wolno im idzie załadunek?

Piotrek Nowy wpis

Nie wiem dlaczego ich zmieniają. Ładowałem w godzinę, 10-20 min. papiery i wypad. Nie płacą mi za stanie.

Piotrek Nowy wpis

Kumpel z tej samej spedycji miał to samo. Faktem jest, że mają tam jakąś budowę, ale czas załadunku, to przegięcie.

Bywalec Nowy wpis

Jestem tam często i przejazd po budowie nie jest problemem. Wystarczy podejść do tych z budowy i robią przejazd. Jak ktoś nie umie się dogadać, to sorry. Faktem jest, że załadunki, to parodia. Trzeba odstać swoje. Firma lekko zacofana, ponieważ znowu ładują paleciakiem.

Dwa lata temu było ogłoszenie na pracownika produkcji. Na początku jak mi się wyświetliło to myslałem, że to coś aktualnego. A teraz nie przyjmują? Jak coś to nadal te trzy zmiany po 8 godzin czy dochodzą jakieś nadgodziny? Ciekawy jestem własnie, jak ta kwestia wygląda u nich.

Olka

Wiem ze właśnie szukali na produkcje i nagle ucichło, pisaliście tez o podwyżkach to teraz jest pełny skład ? Przeważnie chyba na produkcjach są duże rotacje, a tu ekipa stała? Zależy mi właśnie na takim miejscu a kumpel powiedział ze ogólnie da się w takich miejscach dobrze zarobić, jak tu z widełkami? Skoro idzie nowy rok to zawsze stawka w styczniu idzie do góry, tutaj będzie podobnie?

Teraz nie ma zapotrzebowania? A w następnym kwartale są przewidywane przyjęcia na produkcje? Zależałoby mi na pracy więc jak będą jakieś przecieki co do rekrutacji napisz, ok?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Hanyang DMP? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?

Jakie godziny pracy obowiązują w Hanyang DMP?

Karmelek
@Cichy

W tym zakładzie kompletnie nie słucha się pracownika produkcji.Niektórzy nawet nie szanują pracowników produkcyjnych.

Cichy

Absolutnie nie powinno się zmieniać halowych co tydzień i wogóle nie powinno się ich zmieniać. Zostawić tych halowych którzy wiedzą już o co w tym chodzi. Przynajmniej jest porządek na siódemce. A kobiety na stanowisku halowego to już jest jakieś nieporozumienie.

@Cichy

A czemu uważasz że kobiety na halowe się nie nadają?w czym są gorsze?w byciu halowym nie ma rządnej filozofii.to nie fizyka kwantowa.

Rafał
@Cichy

A skąd taki pomysł żeby zmieniać ich co tydzień? To ma przynieść jakieś korzyści bo z tego co piszesz to w rzeczywistości wychodzi odwrotnie. Liczą na większe zyski czy co?

Znany
@Rafał

Halowi boją się że będą ich zmieniać co tydzień.bardzo się burzą bo musieliby pracować jak reszta na maszynach i to ciężko pracować.a tak jak nawet idzie dużo maszyn to mają pracę na 4h.i nie oszukujemy się taka jest prawda.resztę czasu spędzają na plotkach.oni nie mają tego stanowiska przypisanego na stałe.

@Cichy

Pracowałem w różnych firmach, ale nie jadłem w żadnej na stołówce, gdzie pracownik nie płaci za jedzenie.Jedliśmy w innych firmach po kątach kanapki, a tu 2-3 czasami 4 dania do wyboru. Wszystko gratis. Pracodawca płaci. Policzcie sobie takie obiady razy ileś dni w miesiącu. Socjalne super.

@2028

Samo to, że płacą za jakieś za pranie, czy paczki dla dzieci na Święta.

@Cichy

Zwijajcie mandżur, razem z firmą, gdzie będziesz pachołkiem

@Znany

Faktycznie praca na produkcji jest ciężka? Czy to wyolbrzymione żeby przedstawić różnice między ich praca a pracą zwykłego operatora maszyn?

Cichy

Praca na produkcji jest nie ciężka ale bardzo ciężka. Jesteś,,uwiązany" do maszyny, niekiedy pracuje się na dwie maszyny jednocześnie i jeszcze to skracanie czasów.

Skończ waść wstydu oszczędź , kazali Ci tak napisać ? :d

Beka

Patrząc na poprawność twojej ortografii to rzeczywiście trzeba ratować firmę bo kwalifikujesz się najwyżej na rentę/ zasiłek

Beka

Co do chodzenia na papierosa , jest miejsce wyznaczone dla palących , kierownictwo i dyrektor stoją tam po kilka minut natomiast pracownik jak ma czas na spalenie papierosa w ciągu 1-2 min to jest i tak dobrze :) Więc zastanów się kolego co Ci się nie podoba , może jesteś nie stać Cię na fajki albo nikt Cię nie częstuje i to Cię boli ? Bo skoro kierownictwo i dyrektor mogą po kilka minut kilkanaście razy to dlaczego ,, ROBOL'' nie może ?

@Beka

Czemu tak piszesz? Jestem starszym pracownikiem i już się napatrzylem na to co się dzieje w firmie. I mam swoje zdanie.

Lolek
@Beka

No to pojechałes gościu że pracownik stoi na fajce 1-2.rzenada.zastanow się za nim komuś zarzucisz kłamstwo i brak własnego zdania.

@Lolek

''Gosciu'' powyżej 1-2 minut pot się leje z d*** bo trzeba nadrabiać to co zrzuci z taśmy , a stanąć za Ciebie przy tej maszynie ktoś inny nie nie chce tylko nie może bo przeżywa taki sam zapierd** maszynę obok. Porozmawiamy może o pracownikach biura którzy mają czas chodzić na stołówkę przynajmniej 2 razy w ciągu 8 h pracy co zdecydowanie daje więcej czasu niż 20 min, tak przynajmniej dwukrotnie ?

@Beka

Mam pytanie skąd wiesz że pracownicy biura chodzą 2razy dziennie do baru? Widocznie chodzisz z nimi skoro masz takie informacje.

@anonymous

Wystarczy przyjść załatwić coś do biura w trakcie wolnego

Zatroskany
@Beka

Nieprzekonuje mnie Twoja odpowiedź. Czemu piszesz rzeczy których nie jesteś pewien. I tak właśnie rodzą się plotki które ranią nie winnych ludzi. Nie bronię biurowych ale chce abyśmy wszyscy zrozumieli że informacje niesprawdzone niepewne a powtarzane są bardzo niesprawiedliwe. Pomyśl jakby ktoś o Tobie gadał bardzo zakłamane rzeczy i je rozpuszczal w eter. Co byś czuł. Pamiętaj że karma wraca.

Kolega
@Beka

Człowieku nieporownuj się do kierowników czy dyrektora. Jesteś zwykłym pracownikiem produkcji i Ciebie i jak resztę pracowników produkcji obowiązują inne zasady pracy. Masz inny zakres obowiązków.

Jak jest się (usunięte przez administratora), to nikt Cię nie zastąpi.

Weronika

Chłopak znalazł ogłoszenie na stronie firmy, szukają elektronika-automatyka. Wiecie może coś o zarobkach na tym stanowisku? Niżej ktoś wspomniał, że o podwyżce można zapomnieć :/ Minimalna idzie do góry, firma nie planuje w Nowym Roku żadnych podwyżek? No ale mniejsza z tym, tak ogólnie to, co myślicie o pracy? Warto aplikować?

Bunia
@Weronika

Praca na trzy zmian.Jeden weekend w miesiącu wolny.Tu kiedyś naprawdę było bardzo fajnie.Fajni ludzie na produkcji.A teraz rządzi tu plota i pomówienia.jest jedna osoba która ma się za lepszą od innych na produkcji.za ważniejszą a jest takim samym pracownikiem jak pozostali.

Weronika

To przez jedną osobę są takie heca w firmie? Skoro jest normalnym pracownikiem, to nie rozumiem, jak może mieć taki wielki wpływ na firmę:/ O co tu chodzi? Chce aplikować, ale nie do toksycznej atmosfery:( Pomijając to, praca sama w sobie okej? Zarobki jak wypadają? Te pracujace weekendy są wiecej płatne?

Tola

A jak pozostali pracownicy? Są ludzie, z którymi można się dogadać? No i też tak trochę odbiegnę od tematu, czy poza tym są jakieś inne obszary w pracy, które mobilizowały do działania i zostania u nich? Mam na myśli jakieś premie lub dobre zarobki, powiesz jak to u nich wygląda?

xxx
@Bunia

Będzie przeniesiona na inną zmianę. Dostosuje się, lub inni ją dostosują.

Lidka

Jak tam żyjecie na produkcji? Są wolne etaty może? Syn byłby zainteresowany pracą, i chcę dopytać o kilka rzeczy. Czy nadal obowiązują trzy zmiany? Czy ta nocna jest dodatkowo płatna? W starszej ofercie widełki oscylowały w granicy 3500, teraz na jaką podstawę można liczyć? Czytam, ze na produkcji dokładają tylko obowiązków. Idzie to w parze z jakimiś dodatkami? Syn ma 18 lat, bez doświadczenia większego, w wakacje tylko na magazynie robił. Przyjęliby go??

@Lidka

Teraz były ogromne podwyżki, ludzie nie wiedzą co z kasą mają robić ale trzeba się spieszyć bo na bramie są toczone ciężkie walki żeby się dostać do tego dobrobytu. Tam jest istne eldorado, nowy koreaniec daje wszystkim ogromne stawki i dodatki. Ludzie nie zastanawiajcie się.

Wioleta
@Łysy

Bardzo zabawne. Wyobraź sobie, że ludzie nie mają pracy i szukają na już, a tutaj mogą sobie poczytać, że wszyscy zazdroszczą halowym, że mają mniej pracy, plus żarciki takie jak Twój. Kto napisze, jakie są zarobki na produkcji?

@Wioleta

3200 na rękę jak jest dobry miesiadz. To ogromne pieniądze ????????

@Łysy

Jak na tą firmę to tak. Co prawda nikt normalny nie będzie pracował za najniższą krajową, mowa jest o młodych pracownikach.

@Łysy

To ile w takim razie jest na rękę przy złym miesiącu? I jak to wypada w ciągu roku, ile jest tych dobrych miesięcy, jest jakaś przewidywalność?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hanyang DMP?

Czy pracodawca Hanyang DMP motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Bunia

Niestety nie ma rzadnej motywacji.dokładają tylko obowiązków ludziom na produkcji i zmianowej logistyce.czasem ponad siły.

Czym w Hanyang DMP zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Dodatkowe obowiązki.

Co jaki czas w Hanyang DMP można ubiegać się o podwyżkę?

Johny

Ubiegać się możesz zawsze ale nigdy jej nie dostaniesz.

Lidia
@Johny

Czemu się nie dostaje? Co przeważnie mówi szef?

@Lidia

Jeśli nie chcesz pracować to się zwolnij. Poza tym to główny szef w Korei decyduje o podwyżkach.

NIK

Powiedzcie mi kto to jest ten cały Koza, słyszałem że nieźle chleje w robocie a na nockach chyba nie ma nic do roboty bo majster mówi mu żeby się przespał w swojej kanciapie w zamian że ten przywiezie mu świeżą rybkę. Prawda to?

NIKK
@NIK

Ja też o tym słyszałem , ponoć dodatkowo wędzi rybkę na warsztacie.

Zuzanna

@Kolega, czy umowa o pracę w firmie Hanyang DMP szczegółowo opisuje prawa i obowiązki pracownika? Może użytkownik @Beka jest nowym pracownikiem. Czy potwierdzasz, że niektórzy pracownicy zostawiają maszyny udając się na przerwę?

@Zuzanna

W tym zakładzie najdziwniejsze jest to,że 80% pracowników musi wypracować kapitał na przywileje 20% np wypłaty 25-35 lecia pracy. Taki układ zbiorowy jest dyskryminacją ludzi jednakowo pracujących w danym zakładzie pracy. Układ zbiorowy z takim punktem powinien zniknąć zanim został podpisany odgórnie.Związek zawodowy w tym zakładzie to jedna wielka lipa i tyle w temacie.

@zulugula

Nie rozumiem @zulugula To znaczy, że jedni dostają jubileuszówki, a inni nie? Od czego to zależy? Czekam na dop. Dzięki.

@Anna

Układ zbiorowy powstał w porozumieniu ze związkiem zawodowym-śmiechu warte. (usunięte przez administratora) Zatroszczono się tylko o takich,co niby dobra wypracowali od zmienianych nazw firmy.A pozostałym pozostał 15 letni czas oczekiwania,aby być pełnoprawnym członkiem układu zbiorowego(wypłaty jubileuszówki lub dodatku stażowego) Tym drugim pozostało wypracowywać kapitał dla uprawnionych wspomnianych nagród. W żadnym zakładzie nie ma takiego podziału pracowników jak w tym. Wspomnieć należy jeszcze to,że negocjacje związkowe (chyba ze 2 osoby,a może 5?z tego zakładu) a Związek z Lublina co nie powinien mieć wiele wspólnego wspiera jednostki i przepycha zapisy krzywdzące większość pracowników ,aby jednostki brały to co wypracowują wszyscy. O tym wiedzą wszyscy począwszy od szarego pracownika,a skończywszy na samej górze. Jest Pani pracownikiem tego zakładu i udaje Pani ,że nie wie? Dziwne ,że mniejszość udaje że nie wie,lecz wiedzą jakie zapisy są lub mają powstać,aby promować jednostki ,gdzie wszyscy pracują na zrzutkę przywilejów.

@zulugula

Jak popracujesz 30 lat, to się dopiero wypowiedz.

@Anna

Po przepracowaniu 10 lat w tym miejscu pracy dostaje się jubileuszówkę.Co 5 lat jest kilkókrotnie podwyższana. Za 30 lat pracy 4,5 wypłaty miesięcznej. Tego nie ma w innych zakładach, a jeżeli ktoś nie przepracował 10 lat, to niestety musi czekać.

@Anna

Chyba że ty po 10 latach masz taki przywilej jako jedyna osoba w tym zakładzie pracy,lub tobie podobni. Inni jak zobaczyli co się dzieje,to uciekli zanim dopracowali do lat 10.

zulugula

Prezes wypowiedział w końcu krzywdzący układ zbiorowy.No,ale zaczyna się znowu przepychanie krzywdzących zapisów wobec wszystkich pracowników jednakowo pracujących na przywileje. Związki jak zwykle próbują przepchnąć obecnie zapis wypłat jubileuszówek pod względem lat pracy i tylko w HANYANG.Jeśli to przejdzie,to obłowią się ponownie ci sami co wzieli jubileuszówki w ciągu dwóch lat,bo jesli Prezes podpisze nowe ,to nie będą musieli czekać aż pięć lat do ponownej jubileuszówki, a pobiorą ją jeszcze wcześniej,ponieważ nazwa Haniang niedługo będzie obchodzić 15-lecie i znowu kasę węszą. STOP JUBILEUSZU!!! Najwyższy czas skończyć z dyskriminacją i najwyższy czas,aby ludzie pracy byli jednakowo traktowani,a nie jednym % dodatki,a inni pracują tylko na tą zrzutkę przywilejów. A TERAZ POLICZMY-5 LAT=60 miesięcy.Jubileuszówka średnio netto 9500:60=158zł. Nie jeden chciałby chociaż połowę podwyżki w miesiącu,a pracuje jak każdy inny. Prezesie nie dbaj tylko o przywileje jednostek,bo wszyscy widzą i słyszą co się święci.

@zulugula

Nawet nie będę pytała jak to wyliczyłeś. Chcesz dostać to, co inny pracownik wypracował przez 30 lat ?

@Anna

Nie przez 30 lat ,a przez kolejne 5 lat,bo jubileuszówki z ogromnymi kwotami wypłacano co 5 lat!!!! W ciągu 5 lat pracownik pracujący i robiący to samo w firmie nie dostanie podwyżki nawet o 20 gr ,chyba że minimalna pójdzie w górę,to niby uważasz za sprawiedliwe. Policz ,skoro siedzisz w wyliczeniach-15,20,25,30,35,40-ile trzeba pracować ,aby wypracować przywileje? Czy pracownik pracujący np 5 czy 10 lat nie zasługuje na podwyżkę choćby o 20 gr do godziny oprócz stawki minimalnej za godz? A PRACOWNIK Z PRZYWILEJEM wypracuje przez kolejne 5 lat jubileusz? Dobrze zrobił prezes,że w końcu przejrzał na oczy i zobaczył co jest grane. Nie chodzi o zabieranie tobie,ale o ignorancję do ludzi jednakowo pracujących w firmie.

Jest tam nadmiar obowiązków ?

Maks

Zuzanna niechodzi mi o to że palący wychodzi na dłuższą przerwę ale ile razy robi to w ciągu godziny. Są osoby które potrafią wyjść zostawić maszynę bez tzw opieki i 2razy w ciągu godziny. Robią to z satysfakcją i ignorancja do reszty załogi która jest nie palaca.Postepuja tak gdyż nikt nie zwrócił im uwagi. Skoro mają czas palić papierosy to byłoby uczciwie wobec niepalącej części załogi aby to od pracowali.

@Maks

Nikt nie broni palić niepalącej części załogi , nie ma zakazu palenia , pali dyrektor i kierownictwo. Jak już mówiłem jeżeli nie stać Cię na papierosy albo nikt nie częstuje to jest tylko i wyłącznie Twój ból , a w kwestii odpracowywania chyba robisz sobie jaja , już sam fakt że niektóre czynności trzeba wykonywać za mechanika/technologa/sprzątaczkę ? jest ponad to .

milkiway
@Maks

Tak to może napisać tylko osoba której zazdrość policzki rozpiera od tego,że palący pomogą sobie wzajemnie.Palący wyleci na chwilę zapali i wraca nadrabiając zaległości.Ten nie palący nieraz kręci się w kółko nie wyrabiając się i oczekuje,że jak ktoś palący ,to powinien stać przy nim i pomagać. Palący ,czy nie palący ma wykonać swoją pracę dobrze,bo pracuje przy taśmach jak jeden tak i drugi i nikt maszyny nie zatrzymuje dlatego że pali. Myślę Maks ,że za powolne ruchy masz i tu cię boli.

muminka
@Maks

Czy ty Maksiu pracujesz za osobę palącą w czasie szybkiego dymka tejże osoby? -wątpię. Osoby palące tak się sprężają ,że czasem zrobią więcej w krótszym czasie od osób nie palących-widzę to i podziwiam jak są zorganizowane wzajemnie.A TOBIE ŻAL ZA TYŁEK ŚCISKA i nadymasz się bez powodu,bo przebierasz rękami i liczysz ,że palący powinien ci pomagać,tylko dlatego ,że wybiegnie zapalić.A NIBY Z JAKIEJ RACJI,ma odrabić coś,co sam ogarnia taką samą pracę jaką masz ty i w tym samym czasie.Według ciebie to tylko dlatego,że się wyrabia ze wszystkim w równym czasie z tobą.Ogarnij się i nie rozglądaj za innymi,a wtedy i ty spokojnie będziesz pracować,bo jak widzę to zaniedbujesz swoją pracę pilnując innych.

zainteresowany

Może mi ktoś podpowie czy są jakieś szanse na prace w firmie bo teraz nie jest to moment zbyt dobry?

Jacek

Czy firma aktualnie poszukuje osoby na stanowisko technologa?

Zostaw merytoryczną opinię o Hanyang DMP - Świdnik

• Jak się pracuje w Hanyang DMP?

Zobacz opinie na temat firmy Hanyang DMP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hanyang DMP?

Hanyang DMP