Opinie o TESCO CHEŁM w Gdańsk Cienista 30

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy TESCO CHEŁM. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TESCO CHEŁM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TESCO CHEŁM w Gdańsk Cienista 30

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Jaki dress code obowiązuje w TESCO CHEŁM?

Wiecie może, czy w TESCO CHEŁM szukają chętnych na staż?

......... Nowy wpis

Nie wiem czy chodzi o Gdańsk , jeśli tak to tam już nie ma Tesco tylko Kaufland

......... Nowy wpis

A na staż szukali przed wakacjami a teraz ciężko powiedzieć

Mir

Za co jest dodatek rekrutacyjny w tesco?

Dobromir

@Edi Praca w handlu nigdy nie jest lekka ale jeśli ktoś nie boi sie pracy to spoko firma!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie TESCO CHEŁM.
logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Barbara

Jestem klientką od początku istnienia Tesco w Gdańsku ul. Cienista . Kupuję tu od kilku lat . Jestem bardzo zadowolona . Asortyment duży . Obsługa raczej przyjemna . Tu kupuję praktyczne wszystko od spożywczych rzeczy po odzież. Ostatnio nawet kilka razy za pośrednictwem zamawiania przez internet . Ubolewam ,że nie będę korzystać z zakupów w Tesco ul Cienista . Z zakupów z biedronki i Lidla który niedawno powstał niedaleko Tesco nie korzystam. Szkoda i to bardzo szkoda , że zabraknie Tesco. z poważaniem zadowolona z zakupów klientka....

Edi

Jeśli nie musisz to nie idz tam pracować. Czasem masz obowiązki za dwie lub trzy osoby, jak masz problem to nikt ci nie pomoże, zwłaszcza kierownictwo i sam(usunięte przez administratora) tylko powie ci radź sobie sam. Chwalą się szkoleniami i wewnętrznymi awansami, a w rzeczywistości ich nie ma.

klient

tesco na chełmie to porażka wszystkie kasy nie czynne brak obsługi tylko samoobsługowe gdzie jako inwalida na rencie nie jestem w stanie korzystać towar zostawiłem nie polecam .

Olek

Może trzeba na początku pokazać swoje umiejętności i wówczas wymagać podwyższenia zarobków?

Jj
@Olek

W tesco nie ma czegos takiego jak podwyzki. Perfidnie wykorzystuja.

Aplikowałem na pracownika ds. kompletowania zamówień internetowych na 1/2 etatu, w odpowiedzi zadzwonił miły Pan z centrum rekrutacyjnego, zaoferował na początek 1235 zł BRUTTO, UoP. Następnie po jakimś czasie chyba miesiąc 1300 BRUTTO są do tego też niby jakieś śmieszne dodatki w wysokości 80 zł BRUTTO, w dodatku wymagana książeczka sanepidowska, za którą nie oferują pokrycia kosztów przy takiej wypłacie, co jest smutne. Niby spoko praca raczej lekka się wydaje, ale gdybym miał pracować za 2600 BRUTTO przy pełnym etacie to bym z głodu umarł.

@KryśkaR, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie TESCO CHEŁM. Czy możesz napisać coś więcej na temat swoich spostrzeżeń odnośnie pracy w tej firmie? W swojej wypowiedzi podkreśliłaś, że ogólnie jesteś zadowolona ale na swoim stanowisku miałaś za dużo obowiązków. Czy próbowałaś na ten temat rozmawiać z pracodawcą? Jeżeli tak to jak wyglądała ta rozmowa? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

KryśkaR

Ja szczerze odradzam prace w tej firmie, niby atmosfera i zarobki spoko ale bardzo duzo obowiazkuw to nie dla mnie

Ciekawa

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Daniel

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Aga

Ja byłam na wykładaniu towaru przez agencję Presto i nie miałam problemu z niczym, robiłam wszystko w swoim czasie, bez poganiania, kierownictwo spoko

Feliks

Czy dobra praca w firmie jest przyczyna tej ciszy na forum? Szkoda, myślałem że dowiem się coś więcej

Darek S.

Omijac szerokim łukiem... szkoda czasu... nie traktuje się tam ludzi po ludzku.

zocha

do zasuwana potrzebuja wciaz nie zadowoleni kierowncy wiem bo tam pracowalam omjam tesco

Najgorszypracownik

Zarobki żadne, podejście do pracownika beznadziejne, brak szacunku, wykorzystywanie. Nieważne na jakim stanowisku jesteś - i tak zostaniesz obciążony obowiązkami, które wykraczają poza twoje obowiązki. Wiecznie tylko słyszę, że nic nie robię, że się obijam. Staram się naprawdę i wykonuje dużo pracy, a jeszcze kierownicy zarzucają na nas, pracowników niższych szczebli, swoje zadania, nie wspominając już o jakiejś pomocy czy wsparciu z ich strony. Dużo niepotrzebnych stanowisk typu specjalista na których są osadzone osoby, które nie mają pojęcia o tym co robia, ani żadnych kompetencji, o inteligencji już nic nie powiem, a do tego większość z nich czuje się ważna i wielka jakby co najmniej byli prezydentem. A w ramach oszczędności na miejsca po pracownikach, którzy odeszli, nie zatrudnia się już nikogo nowego, obowiązki działu zostają te same, a pracowników coraz mniej. Sam manager nie lepszy, nie ma szans na usłyszenie od niego podziękowania za wysiłek, albo pochwały, tylko krytyka. Nie polecam pracy nikomu, ewentualnie na chwilę na czas poszukiwania innej.

@Najgorszypracownik

Tak właśnie jest !

szczery2016

Fajna sprzedaż internetowa jako piker ale nie zarobisz tam, dają tylko pół etatu, ale próbować możecie może to praca dla was

Altec

24.10.16 godz. 17.50 czynne dwie kasy. Mają wywalone na klienta,może wreszcie zamkną ten pogiety przybytek

Zostaw merytoryczną opinię o TESCO CHEŁM - Gdańsk

• Jak się pracuje w TESCO CHEŁM?

Zobacz opinie na temat firmy TESCO CHEŁM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

TESCO CHEŁM