Opinie o Opgk Rzeszów S.A. w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Opgk Rzeszów S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Opgk Rzeszów S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy techniczni dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Opgk Rzeszów S.A. w Rzeszów

Czy Opgk Rzeszów S.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kamil
@Angela

Widełki płacowe to są ogromne, ciężko podać konkretne. Zarobki zalezą od tego jakie stawki się ugada.

Na stronie ciągle wisi te same pięć ogłoszeń IT, chodzi mi o .NET Developera. Widzę po komentarzach, że atmosfera jest okej, ale jak ktoś pisze, że w software są ogromne pieniądze, to wyskakuje mi red flag. Tak mówią ludzie spoza IT o płacach IT, o których z reguły mają niewielkie pojęcie. Ja bym więc poprosił jednak kogoś z działu, żeby podał widełki .NET Deva, please :3

Irek

Rozglądam się za pracą i wpadło mi w ręce ogłoszenie dla konserwatora infrastruktury technicznej z uprawnieniami elektryczne do 1 kV. Jak piszą o dyspozycyjności to znaczy że to praca też po godzinach albo w weekendy? Ktoś już był na rekrutacji i powie co się dowiedział?

Kv Nowy wpis
@Irek

Do 10kv

asdf Nowy wpis

właśnie zastanawiam się nad aplikacją na Java Developer, bo poszukują. Widzę, że piszecie tutaj, że stawki są ogromne, więc nie powiem, ale to bardzo motywujące by jednak wybrać się do nich na rozmowę. Tak próbuje coś tutaj znaleźć odnośnie benefitów, niby w ogłoszeniu jest całkiem obszerny, bo jest program poleceń pracowniczych, pakiety sportowe/medyczne itp. pytanie czy serio to obowiązuje? Bo już się spotykałem z sytuacjami, że firma proponowała, ale zawsze było jakieś ALE i suma summarum z połowy tych świadczeń korzystać nie można było :)

Poinformowany

@B2B

Do wyboru i koloru

Paulina
@dino

No to spoko, że jest wybór. A przy umowie o pracę zaczyna się na umowie na 3 miesiące i potem można liczyć na czas nieokreślony czy jakoś inaczej to wygląda?

To spoko, że taki szeroki wybór dają. Pozwolę sobie zapytać, czy któraś z umów jest korzystna finansowo bardziej dla pracownika? I w sumie, jak ktoś b2b bierze to generalnie można liczyć na urlop płatny, czy wtedy już jak nie robimy to nie zarabiamy?

Kamil

To i tak zależy od działu "Wybór" jest na dziale informatyki Na geodezji i pozostałych jest tylko UoP

Angela
@Kamil

to i tak spoko, że jednak oferują stabilne zatrudnienie, ale skoro jesteś tak obeznany w umowach jakie oferują w konkretnych działach, to może podałbyś widełki płacowe jakie u nich obowiązują? W dziale IT można całkiem spoko zarobić? Pytam, bo na stronie mają dużo ofert właśnie do tego działu, a ja skłaniam się do aplikacji CV na stanowisko Analityka IT :)

Kamil Nowy wpis
@Angela

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Opgk Rzeszów S.A. na stanowisko Kierownik Działu Sprzedaży i Marketingu? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Pracował ktoś z Was jako Geodeta w firmie Opgk Rzeszów S.A.? Powiecie, na czym polega praca na tym stanowisku? Czego wymaga się na rekrutacji od kandydata?

Geofan

Ciekawa praca w geodezji. Dużo pracują na budowach gazociągów. Czasami jest nerwowo jak to na budowie. Trzeba powiedzieć, że zapewniają noclegi, ubranie ochronne, płatne nadgodziny. Samochody i sprzęt nowy. Wyjechałem za granicę ale jak mi się znudzi emigracja to wrócę do tej firmy - prezes powiedział że drzwi otwarte. Za pracę w terenie płacą nawet nieźle w porównaniu z innymi. Polecam można się wiele nauczyć.

J23
@Geofan

Dziękujemy za opinię!

Polecam.

Jako były pracownik, który przepracował tam ponad rok mogę gorąco polecić dział nodejs/php. Projekt bardzo ciekawy, duży i używa najnowszych technologii. Atmosfera jest bardzo przyjemna, można pośmieszkować. Ludzie bardzo pomocni. Nie jest to raczej firma w której będziesz się nudzić pod względem braku zadań - choć czasu jest na nie wystarczająco. W projekcie w którym się znalazłem były trzymane wysokie standardy. Jednymi z większych plusów jest mocne poczucie przynależności do teamu i jasno określona droga w którym kierunku zmierza firma. Generalnie polecam zarówno na start dla ambitniejszych osób jak i dla bardziej zaawansowanych.

WW

Peace!

Joe

Dzięki!

Kamila

mimo, że forma umowy jest dowolna większość raczej na uop u siedzi? opisałby ktoś aktualne warunki zatrudnienia, które obecnie ma do zaoferowania firma? czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej?

nick
@Kamila

Zależy czy na Geodezje czy na Software. Są całkiem inne zasady, inne formy. Na geodezji jest tylko UoP, na software jest rożnie (zlecenie, UoP, b2B).

Kamila
@nick

tak, tak mnie o softa właśnie chodziło. Ile osób teraz tutaj na nim siedzi i jakie oświadczenie zazwyczaj mają?

@Kamila

Stacjonarnie pracuje jakieś 25 osób na tym dziale. Oraz sporo zdalnie.

Łukasz

Pit
@Łukasz

Akurat tutaj stos technologiczny jest ok.

Ciekawy
@Pit

Może ktoś coś napisać o stosie technologicznym dla testerów?

Ziomal

Łukasz. Pozdrawiamy!

Petrol

Dzięki!

Przeczytałem że płacą tu za nadgodziny. Ktoś mi powie jaka jest aktualna stawka? Można dostać setki tak żeby dorobić do podstawy wypłaty?

Katarzyna

Firma zajmuje się systemami informacji przestrzennej (GIS) , ITSM oraz IT Outsourcing. Aktualnie spółka nie prowadzi rekrutacji. W linku zostawiam informacje o karierze w tym miejscu https://opgk.rzeszow.pl/jobs. Napiszcie, jakie narzędzia pracy zapewnia firma?

gość

Dlaczego nikt nie pisze o tym, jak wygląda praca w geodezji? Jest aż tak źle?

Jest bardzo dobrze.
@gość

OPGK to obecnie jedna z najstabilniejszych firm na rynku. Projekty są ciekawe. A nie pisze nikt bo jest po prostu ok.

gość
@Jest bardzo dobrze.

Co to są ciekawe projekty? Coś oprócz modernizacji, BDOT500 i BDOT10k?

DD

Polecam.

Nie polecam pracy w opgk software. Cała firma jedzie na outsourcingu za marne stawki. Jeden projekt w firmie, na którym jakkolwiek można pracować. Kwestia czasu, aż większe firmy przejmą programistów i skończy się to januszowanie.

Janushe

Nick. Kolega Janusz nie rozumie dlaczego w taki perioratywny sposób używasz jego imienia. Z pewnością w nowym miejscu jest Ci lepiej i nie jest to outsourcing... Niemniej życzymy powodzenia! :)) Gwoli ścisłości - projektów u nas jest o wiele więcej i to już nie outsourcing na który tak narzekasz ale o tym niekoniecznie mogłeś wiedzieć.

Jak wygląda obecnie praca w dziale geodezji? Chodzi o warunki zatrudnienia, czy pensja jest odpowiednia co do wymagań (czyli nie minimalna ;) ), kierownictwo jest w porządku?

NoName
@Gość

Jest ok. Dużo ambitnych projektów. Pensja zależy od doświadczenia i zaangażowania. Zespół bardzo mocny.

potwierdzam
@NoName

Ludzie to podstawa. Atmosfera ok.

Ha!
@potwierdzam

Praca jest w porządku. Jeśli ktoś tylko chce to może zarobić. Zespół bardzo doświadczony.

@Ha!

jest ok!

Dziki

Dzieki.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Opgk Rzeszów S.A.?

nn

Jest lepiej niż u innych. Delegacje i nadgodziny płatne. Odzież ochronna, multisport, karta medyczna. Szukałem po rynku mało kto takie oferuje, ale chyba dlatego że nie rzucają się na przetargach za pół ceny. Pracuję tu nadal i nie słyszałem żeby ktoś miał minimalną. Atmosfera jest super - ale trzeba się starać. Polecam

Natalia
@nn

No muszę w takim razie powiedzieć, że Opgk Rzeszów oferuje naprawdę atrakcyjne warunki swoim pracownikom. Widać, iż dbają tam o Was, o czym świadczą chociażby te dodatkowe świadczenia, które Wam przysługują. Właśnie trwa tam rekrutacja - tyle wiem. A czy przyjmują do pracy osoby bez doświadczenia zawodowego?

mmm
@nn

Ja pracowałem ponad rok w tej firmie i pracowałem na minimalnej. Nie było mowy o podwyżce nawet, a jak rozmowy zeszły na ten tor to tylko śmiech i tyle...

Zależy
@mmm

Zależy gdzie trafiłeś.

TomTom

Raz lepiej raz gorzej.

Krzysztof

@Łukasz, czy nadal jesteś pracownikiem firmy OPGK RZESZÓW? Napisałeś o NodeJS i PHP, ale co z innymi technologiami? Czy osoby znające inne języki skryptowe mają szansę na zatrudnienie w tej firmie? Czy zespoły programistyczne są duże? To forum odwiedza wielu potencjalnych pracowników, którzy być może staną się wkrótce Waszymi kolegami w pracy.

Kawu
@Krzysztof

@Krzysztof, nie samym PHP i NodeJS się w OPGK Software żyje ;) Nie zapominajmy o C#/.NET/ASP .NET/ Core oraz Perl. Na froncie z kolei głównie React i Angular.

Jest ok
@Kawu

Są też inne technologie.

ZONY

Nie polecam OPGK Rzeszów (Geodezja)

Natalia

Dzień dobry, zastanawiam się czy warto aplikować do firmy na jakieś konkretne stanowisko. Czy ktoś mógłby przybliżyć mi jak wyglądają warunki pracy i obowiązki? Chciałabym poczytać coś o plusach z pracy w Opgk Rzeszów.

Krystian

Nadal jest toksyczna atmosfera ?

Totalnie
@Krystian

Nadal! Rzucamy się sobie do gardeł. Latają szklanki i kubki. Do tego cały czas krzyki pełne grozy i nienawiści. Przywiązani łańcuchami niemo wołamy o pomoc. Ach jak tu strasznie. Ach jak tu ciemno. Gdziekolwiek indziej, oby jak najdalej stąd.

Zostaw merytoryczną opinię o Opgk Rzeszów S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Opgk Rzeszów S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Opgk Rzeszów S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Opgk Rzeszów S.A.?

Opgk Rzeszów S.A.