AB Port Agencja Ubezpieczeniowa

Opinie o AB Port Agencja Ubezpieczeniowa

Pani 2014-04-08 22:26
Pracowałam w agencji. Z tego co mają napisane na swojej stronie "rekrutacja" to są mrzonki. Dobre warunki finansowe - pod stołem. Szkolenia - wybaczcie ale nie ta firma. Jest mail co trzeba zrobić i tyle (info co trzeba sprzedawać bo lepsza prowizja). Licencje - ciekawe dlaczego nie napisali po ilu latach. Szeroki zakres szkoleń - w życiu nie byłam na szkoleniu . Podnoszenie kwalifikacji - oni nie wiedzą co to kwalifikacje. Ocena -10.
Bartosz S. 2014-04-29 00:08
Sporo jadu w "PANI" opinii. Rzeczywiście po systemie szkoleń i weryfikacji wiedzy po okresie próbnym w AB Port pracują tylko najlepsi. Mamy wysokie oczekiwania od kandydatów, ponieważ nasi Klienci oczekują najlepszej obsługi na rynku. Nie każdy ma predyspozycję do tej pracy. Proponuję pomyśleć o innym zawodzie zamiast wylewać nie uzasadnione żale. Pozdrawiam.
alina 2015-07-07 00:20
Pracowałam w Abport 3 lata i bardzo dużo się nauczyłam. Teraz jestem kierownikiem w towarzystwie ubezpieczeniowym i dopiero widzę jakim problemem jest nauczyć agenta kilkunastu firm. Ja mam pod sobą ludzi co muszą nauczyć jednej się firmy i mam z nimi problem. Polecam AB PORT i lubię to :)
anonim 2016-02-09 12:58
a jaka jest wysokość zarobków? jaka jest podstawa?jest umowa o pracę?
agent 2016-05-31 16:13
Pracowałem w AB PORT 2 lata. Nauczyłem się wszystkiego od początku, szefowie bardzo angażują się w rozwój pracowników, natomiast zarobi są jedne z wyższych w branży. Rzeczywiście słabe osoby odpadają, ale dzięki temu w AB Port pracują tylko profesjonalni agenci. Szczerze polecam.
obiektywny - poszukujący 2016-09-27 14:09
Agent, zero logiki w twoim wpisie. Wychodzi na to że byłeś słaby a chwalisz. Zapłacili ci za wpis?
Karolina 2016-10-08 17:52
Niekompetentna firma. Nie polecam. Nie dotrzymują warunków umowy, nie wiedzą czym jest okres próbny. Potrafią przyjąć do pracy, po czym zaraz zwalniają z niewiadomych przyczyn zamiast dać pracownikowi te 3 miesiące okresu próbnego. Poza tym w biurze panuje straszny bałagan a kierowniczka nie jest w stanie jego ogarnąć.
Em 2016-11-08 08:29
Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wygląda praca w tej firmie? Jest to bezpośredni czy może telefoniczny kontakt z klientem? Obowiązuje jakiś dress code?
zdziwiony 2017-04-19 04:59
Jak to "pod sobą"? W jakiej branży Ty pracujesz?
Zostaw swoją opinię o AB Port Agencja Ubezpieczeniowa - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AB Port Agencja Ubezpieczeniowa