Opinie o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne w Gliwice Pszczyńska 89

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne w Gliwice Pszczyńska 89

Zainteresowana

Witam, stanowisko Kontroler Przyjęcia Towaru - co możecie o tym powiedzieć? Jaka praca, czy ciężka, stresująca? Jakie są dokładne obowiązki i zadania? Nadgodziny? Praca na mroźni jak często ? Jak wygląda dokładnie tak praca, jakiś urządzenia dostaję. Proszę o szczegóły! W całym internecie o tym stanowisku nie ma żadnej wzmianki..

Kameleon

Hej, mam pytanie odnośnie pracy na magazynie lidla w Gliwicach na Guttenberga na zmiane 6-14 ? Jak wygląda praca w tej firmie dla kobiet jest bardzo ciężko jakieś wyżyłowane normy ? Jak atmosfera w pracy, duże ciśnienie na nowe osoby i poniżanie?

Witajcie! Szukam nowej pracy, więc weryfikuję oceny pracodawców. Liczę, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Gliwic. Pomóżcie mi i napiszcie jak się Wam pracuje w firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne? Czy mają tam jakieś ciekawe benefity? Ale co najważniejsze czy jest kantyna z tanimi obiadami? Mieszkam sam więc nie gotuję w domu. Marcin

KA$ZTAN

Witam, czy oferta pracy a dokładnie stawka zaczynająca się od 4350 na bojkowskiej jest prawdziwa? system zmianowy jak wygląda, bo oferta wydaje się w porządku.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
banan

przeprowadzam się w te okolice i pracuję juz na CD Lidl w innym mieście pytanie jak u was z normą na mopro / tiko? dostałem u siebie taką propozycję że, mnie po prostu na wasz magazyn przeniosą u mnie normy podnieśli znów na MOPRO I TIKO i są wyższe nawet niż w niemieckim lidlu... sporo wyższe i ciekaw jestem czy to tylko lokalnie czy ogólnie wszędzie tak 350 coli/h na mopro Tiko 320/h odpiek 350/h

nanana
@banan

w lidlu nie ma normy przynajmniej na umowie zwalniajac cie podaja rozne powody jezeli muszą (umowa na czas nieokreślony) albo wcale nie podaja powodu (umowa na czas określony) tak więc normy nie ma ale jak jej nie wyrobisz wylecisz za normę w Amazonie była niedawno afera z tym związana bo pracownicy musieli normy wyrabiac nie wyrabiali zostawali zwolnieni ale w umowie niec o normie godzinowej nie było poszkodowany pracownik wygrał sprawę w sądzie w lidlu też w sądzie się wygra ale trzeba wcześniej nagrac sobie dowody jak kierownictwo mówi o normach godzinowych jak pogania i grozi za ich niewyrabianie itd I tak pracuję nadal wyrabiam normę i nie wolno podac normy godzinowej bo zrobią dochodzenie kto ujawnił tajemnice państwową :)

@nanana

Wg Behapowca nie ma żadnej normy ale normy są dla kierowników sekcyjnych. Przypuśmy, że Mopro ma do spakowania 35 tyś. Jest 14 osób. Czyli każda osoba powinna spakować 2500. A są osoby które to zrobią i nie zrobią. Wg mnie dla tych zdolnych powinna być premia za tzw. normę. Ale ogólnie każdy musi zrobić jakąś norm +-. Ale nie może być poza minimum.

Czy można liczyć w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne na prywatną opiekę medyczną?

Tak. Każdy pracownik ma podstawowy pakiet Medicover.

Nick Nolti

Hej, jakie były u was podwyżki w tym roku???

banan
@Nick Nolti

150-200zł zalezy na którym progu się było

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Tak

Corby

Witam co powiecie o pracy na wózku widłowym ? Po ile godzin się pracuje jaka stawka ?

Modelowy

Praca jest fajna ale było by lepiej gdyby nieroby z porannej zmiany robili swoją pracę. (usunięte przez administratora)

Paulina
@Modelowy

To znaczy co masz na myśli? Ktoś nie wykonuje swojej pracy i późniejsza zmiana ma więcej roboty czy jak? Jeśli tak to czy było to zgłaszane do pracodawcy? Brzmi trochę nie fair jeśli faktycznie tak jest.

Nowa

Jak się pracuje na Mopro? Czy ciężko? Zimno?

@Nowa

Hehehe nie wytrzymują ludzie tylko tych lasek.na tym mopro robią same suki które trzęsą ludźmi bynajmiej lubią kierownikowi wszystko gadać same smoluby tam są

Hmmm

Możesz coś więcej napisać o komisjonowaniu jak tam się wogole pracuję?

@Hmmm

Na mopro jest zimno jest norma do wyrobienia i tyle jak robisz swoje nikt się nie czepia :)

Czy to prawda że na Magazyn w Gliwicach jest się ciężko dostać prace.? Czy tylko po znajomości?

Sewer
@Ania

No jest ciężko chyba po znajomosci biorom ludzi Znajomy znajomych i tak się to kręci Ja tez z pare razy aplikowałem i nic a pracowałem już w lidlu mam dyplom inwszystko... kursy itp a tu lipa

Ile jest zmian w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Wszystko zależy od działu

Andrzej Lepper

Jakie są godziny pracy w Gliwicach na magazynie kompletacji?

Angi
@Andrzej Lepper

Zależy na co się zatrudnisz

Aleksandra

COVID-19 w Centrum Dystrybucji Lidl Będzin-Grodków Dlaczego pracownicy magazynu nie przechodzą żadnych badań od początku pandemii. Czy teraz po fakcie odnotowania zakażenia koronawirusem będą testy dla szerszej grupy pracowników. Czy ktoś zadba o nasze zdrowie przyrost zakażeń z dnia na dzień rośnie ...

Wojtek

Centrum dystrybucji w Gliwicach nie polecam tam pracy i radzę omijać tą firmę szerokim łukiem. Może w sklepach jest inaczej ale to(usunięte przez administratora)miejsce na strefie w Gliwicach dało mi to żeby na koniec podzielić się opinią z innymi zanim tam pójdą. Wyzwiska obrażanie kolegów i koleżanek z pracy. Zaczepki to było na porządku dziennym. Jeden gościu co we Francji ziemniaki zbierał i się chwalił że nie wiadomo gdzie tam pracował potem chodził i ludzi wyzywał. Było tam więcej takich osób. Niektóre panienki to (usunięte przez administratora) nie spotkałem się jeszcze w żadnej firmie z takim (usunięte przez administratora). Byli tam też niektórzy fajni ludzie ale większość to porażka. Odchodząc z pracy miałem potem smsy z pogróżkami i zaczepki na ulicy. Nie polecam i radzę omijać to miejsce.

Darek

Mam pytanie szukam pracy są przyjecia w Gliwicach na magazynach????

Marian

Mam pytanie czy jest ktoś z Katowic i dojeżdża do Gliwic ????

Janusz

Witam moja córka studiuje zaocznie chodzi na wykłady co drugi tydzień dlaczego kierowniczka sklepu ustala grafik w taki sposób żeby nie mogła iść na uczelnię. Córka jest zatrudniona na 3/4 etatu .Moje pytanie jest takie czy Lidl promuje ludzi nie wykształconych.Czekam na wyjaśnienie mojej sprawy czekam tydzień i idę z tym do gazety.

Agnieszka
@Janusz

Rozumiem, że niepokoisz się o córkę, ale myślę, że sama powinna opisać tu swój problem. Ponadto - z tego typu problemem najlepiej byłoby się zgłosić już do samego pracodawcy i spróbować to wyjaśnić. Rozumiem, że rozmowy prowadzone były jednie z Kierowniczką Lidla?

kik
@Janusz

Standardowa procedura Lidla.Ustalanie grafików po złości to jest norma .

@kik

No. Jesteś z zwolnieniu z wypadku po jakim czasie. To umowy. CI NIE PRZEDŁUŻAJĄ BO. TRZEBA SIE POZBYĆ problemu

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Ja wam powiem wszystko zamjatują pod dywan np.wypadki w pracy itp.Na rozmowie nie ma mowy. O żadnej normie po jakimś czasie mówią Ci że norma jest i jej nie wyrabia dużo ludzi.Kierownicy to same (usunięte przez administratora) klimat po między ludźmi na chłodni jest okropny jak by mogły to by się po zabijały kobity . NIBY TAK FAJNIE. W TEJ FIRMIE a ludzi się przewija wiecej niż kto kolwiek by sobie pomyślał także banda. (usunięte przez administratora) nie polecam i wypowiedź tez zostawiam negatywna.Awans jak ktoś daje (usunięte przez administratora)to mozliwy

Zostaw merytoryczną opinię o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne - Gliwice

• Jak się pracuje w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Zobacz opinie na temat firmy LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Kandydaci do pracy w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne
2.7/5 Na podstawie 168 ocen.

LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne