Opinie o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne w Gliwice Pszczyńska 89

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne w Gliwice Pszczyńska 89

Owoce Warzywa

Plusy Dobra Pensja, poniżej 4 tys zł na ręke nie zejdziesz. Z wiekszością kierownictwa idzie się dogadać co do grafiku i innych spraw. Praca nocna - wszystko zalatwisz lekarz jakies inne sprawy itp Bony na świeta ostatnio 800 zł + pomniejsze kwoty np 300 zł czy karta prezentowa. Minusy Rotacja pracowników (to wszędzie jest), w wiekszośći brakuje pracownikom motywacji do pracy, ciągłe l4 pracowników.Nadgodziny. Przez te minusy zdemotywowany odszedłem. Czy mogę polecić prace ? tak jeśli mieszkasz w Gliwicach i rozważasz jaką prace wybrać na strefie a wiekszosc jest fizyczna, to tutaj dostaniesz wiecej niż inne firmy, a również narobisz sie. Jeśli mieszkasz daleko np 30 km a dojeżdżasz autem bez lpg, to z przyczyn ekonomicznych nie bardzo. Brakuje autobusu dla ludzi z miast ościennych, Ruda Śląska Bytom Zabrze.

kolo38

witam mam pytanko polecacie prace w magazyn Gliwice jak jest jak sie pracuje

Kokoszka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.

W ofercie pracy w centrum jest podana informacja o pracy w godzinach wieczornych/nocnych, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jakie to są konkretne godziny?

Ola22222 Nowy wpis

W dniu dzisiejszym byłam u państwa w sklepie w Łabędach ,jako osoba chora na cukrzycę w niektórych momentach spada mi cukier więc musiałam zjeść coś słodkiego , podchodząc do kasy powiedziałam pani że zjadłam ciastko z czekoladą to pani mi powiedziała że tak nie można,jak powiedziałam że możemy zawołać kierownika to nagle nie trzeba było .Pani była blondynką i w okularach na kasie koło kas samoobsługowych.

Tomek Nowy wpis

Mamy fajną ofertę pracy w Gliwicach może myślisz o zmianie ! Szukamy magazynierów, osób do biura z angielskim. Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku, 7:00-15:00. Wynagrodzenie: 4000 zł netto w pierwszym miesiącu, 4500 zł netto po pierwszym miesiącu. Jest też prywatna opieka zdrowotna i karta multisport. Szukamy 15 osób, więc jeśli przyprowadzisz kolegę koleżankę, która zostanie przyjęta na to stanowisko, otrzymasz dodatkowo 1000 zł netto za polecenie! Jeśli masz ochotę zmienić pracę, to jest idealna okazja. Możesz aplikować na stronie Enzo Polska w zakładce "Kariera". Jeśli jesteś zainteresowany albo znasz kogoś, daj nam znać!

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Klient

Drodzy pracownicy, W ramach akcji szlachetna paczka zakupilam w lidlu sporo bonow. Sklep nie mogl wystawic mi faktury, kazali dzwonic na infolinie. Infolinia kazala wyslac rachunek mailem i oczekiwsc faktury w kilka dni. Faktury nie dostalam przez miesiac mimo kontaktu z infolinia i mailowo. Nikt, kto mnie obslugowal nie dal mi zadnego komtaktu do kogos, kto to moze przyspieszyc. Napisalam kilka ponaglen, dzwonilam, a jak nie dostane do niedzieli faktur, to cala kasa, ktora zalozylam z wlasniej kieszeni mi przepada i nie mowie o paru stuwach. Siec ma mnie w (usunięte przez administratora). Slusze tylko " no przykro mi, ale nic nie moge zrobic- ani ogarnac by faktura po miesiacu zostala dostarczona, ani dac kontakt kto sie tym zajmie. Po prostu maja to w dxxx. Poradzcie mi prosze jak to rozwiazac, dajcie jakos namiar, mail- cokolwiek. Ja rozumiem, ze czasem cos zajmuje wiecej czasu, ale minal miesiac, a chodzi o spora kase. Jestem bezradna i kazdy ignoruje mnie jakbym sie narzucala.

Rrrrry
@Klient

Najwidoczniej lidl ma w (usunięte przez administratora)i pracowników i klientów. Najlepiej , gdyby pani spróbowała na fb , tam jest jakiś ruch może wstyd zmusi lidl do odpowiedzi. Tutaj nikt z hr widać tego forum nie czyta.

Ciekawy

Cześć ! Chciałbym się zapytać aktualnych pracowników jak wygląda praca na kompletacji towaru na Gutenberga 1. Czy jest dużo nadgodzin ? W ofercie pracy jest napisane , że jedna zmiana. Czy to prawda ? Czy w weekendy się również pracuje ? Bardzo proszę o obiektywne opinie i z góry dziękuję.

daff46

Jak wygląda (ogólnie) praca na stanowisku operatora wózka widłowego na magazynie w Gliwicach na Gutenberga? Najbardziej by mnie interesowała sprawa ze zmianami (jakie to są godziny zmianowe) i jak wygląda sprawa z weekendami i nadgodzinami Dodatkowo sama praca ciężka bardzo wymagająca? poganiają ile się da? Pieniądze w porządku? Jakiś normalny operator wózka który tam pracuje mógłby się wypowiedzieć jak rzeczywiście wygląda robota? Z tego co widzę tutaj to zależy od działu chyba gdzie się jest ale na wózku widłowym mało co widzę informacji, chciałem tam aplikować i zaczerpnąć REALNYCH opinii na tym stanowisku. Pozdro

Największy (usunięte przez administratora) jaki istnieje. Mogli by się uczuć od innych firm dystrybucyjnych. Szok tragedia nie do wierzanie. Jak wgl pip puszcza takie coś masakra

Czy istnieje możliwość rozwoju w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Czesław
@Owoce Warzywa

Te nadgodziny są płatne jak należy? Bo te 4000 co pisałeś to podstawa, tak? Ile z nadgodzinami wychodziło w takim razie?

@Czesław

Różne wypłaty dostawałem od 4 tys zł a ostatnio 5 300 nadgodziny wszystkie niewykorzystane są wypłacane co czwarty miesiac inaczej co kwartał, takto podpisujesz papier że odbierasz dzien wolny za nadgodziny.

@Czesław

nie to nie jest podstawa, podstawy na ręke miałem 3650 odpowiednio zwieksza sie wraz ze stażem odpowiednio po roku np 200 zł wiecej itp

@Owoce Warzywa

Czyli po pięciu latach pracy tsiaczek więcej wlatuje? I to od stażu tylko w tym centrum się nalicza?

@Justyna

nie, jakieś 600 zł na ręke bo masz pierwszą umowe 12 miechów druga 21 trzecia na stałe.

@Owoce Warzywa

Aha ok. I tak ogólnie to jak dużo osób tu na stałych jest?

@Justyna

Z tego co zorientowałem sie pytałem ludzi, to osób które naprawde mają długi staż np 10 lat jest bardzo mało (najczesciej 2-4lata) , odnośnie rotacji pracowników, byłoby w porządku moim zdaniem jeśli ktoś rok przepracuje min albo 2 czy trzy lata, a jak zresztą w każdych centrach dystrybucji nie tylko lidl, rotacja wynosi co miesiąc.

ona
@Owoce Warzywa

chcesz powiedzieć że po miesiącu pracownicy się zwalniają? tylko tyle wytrzymują? rozumiem że powodem rotacji jest to że praca jest naprawdę ciężka i normy są wysokie, bo skoro pensja i socjal dobre, to innych powodów rotacji nie widzę, czy mam rację?

@ona

szczerze to nigdzie nie ma normy nawet w Będzinie, poprostu nawet jeśli robisz 180 coli z wymaganych 250 czy tam 270/300, to i tak jest ciężko fizycznie pomyśl na logike nadgodzinki teraz podobno nie ma, ale to jakis czas potrwa aż znowu bedą, kontuzje złapiesz, tutaj ogólnie nie jest powodem wymagania co do wydajnosci bo mozesz robic mniej, tylko nikomu sie nie chce, ludzie są wyeksplaotwani jak stary vw golf, i juz im sie poprostu nie chce, dlatego ludzie idą na kierowce czy na operator wózka, choc jest lżej zato psychika siada, ja jeszcze nie znalazlem złotego srodka na to :) jak pójdziesz do tej pracy to sie przekonasz i poprostu zrozumiesz co miałem na mysli.

kolo38

witam mam pytanko polecacie prace w magazyn Gliwice jak jest jak sie pracuje

Postronny

U nas w Piorunowie nowy magazyn a już tylu ludzi odeszło albo na zwolnieniach lekarskich .pracujesz na kilku etatach .Nie dość że kompletujesz swoje to jeszcze musisz robić za pierwszą zmianę. Ostatnio to nawet kazali nam zamiatać na magazynie inne działy a dziewczynie z mięsa kierownik kazał iść na recykling i kartony zgniatać .To nie jest normalne żeby za jedną pensje na tylu działach pracować .Opowiadają że jeszcze zatrudnia 20 osób tylko gdzie ich znajdą .Bzdury .

Wojciech

witam czy dużo osób na zmianie pracuję z zagranicy jakie mogą mieć stawki np za opakowanie, czy są kary za rozbicie towaru i jakie normy są do zrealizowania na np magazynie ciepłym I chłodni

Witam chciałem się zapytać jak wygląda praca u was jakie są zarobki na start i jaki jest pakiet benefitow dla nowo zatrudnionych pracowników, proszę tylko o szczere i prawdziwe informacje a nie te hejterskie, szukam innej firmy gdzie zarobię tyle co w obecnej (4000 na rękę)

Razdwatrzy
@Zainteresowany

Na start jest chyba cos ok 3500. 4500 na rękę po 3 latach pracy jako wózkówy, komisjoner ok 4 tys. Benefity to multisport, medicover, ubezpieczenie chyba w warcie, paczki na swieta dla dzieci( bez cudów), bony na święta ( 2022 bylo to tysiąc zł). Praca 6 na 10. Nie ma za co chwalic ani też za bardzo narzekać.

Miki
@Zainteresowany

Ja uczę się na nowy magazyn zostawiłam swoją pracę żeby bliżej pracować i wybrałam Lidl .to największa porażka w moim życiu .dźwiganie ponad siły ludzie którzy przewracają towar na paletach żeby szybciej i szybciej .(usunięte przez administratora)

Czy firma LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

chce zapytac

interesuje mnie jak wyglada praca magazyniera z czytnikiem ? Jest ciezko? Jak wyglada ta praca?

kandytat

Cześć jak wygląda pierwsze szkolenie na wózek boczny pytam bo aplikowałem na operatora wózka pozdro.

Maria
@kandytat

A pytasz o ceny czy o co dokładnie?

Justyna

Ej i co, masz już info? Bo sama chciałabym wiedzieć

Wojtek

Pracowałem w tej firmie rok czasu i wiem tylko jedno więcej już do takiej pracy nie pójdę. Istny koszmar praca jak za karę.

nati
@Wojtek

To i tak długo wytrzymałeś,ja podziękowałam po 2,5 mies:)

Jojo
@Wojtek

Bo nikt nie mówi i nie pisze o normie jaka jest wymagana od pracowników ( że na godzine trzeba pakować 180 kartonów)

Miki

Hejka, szukam dojazdu z Andersa w Gliwicach na magazyny na Bojkowską 92. W godzinach 6 - 14 od poniedziałku do piątku. Wiem, że są 2 autobusy, ale zależy mi na osobie prywatnej z samochodem.

Witam jak wygląda praca na magazynie Lidl Gliwice Gutenberga bo jest oferta pracy na pory wieczorne i nocne czyli w jakich godzinach konkretnie? I na czym polega praca?

Maria
@Nowy

A pracowałeś kiedyś na magazynie? Masz jakieś doświadczenie?

Witam, czy praca w lidlu na magazynie jest od Poniedziałku do Piątku ?

Morrigan

Praca od poniedziałku do soboty. Jeżeli są niedzielę handlowe pracujesz również w niedziele

Czesław
@Morrigan

A da się dostosować grafik do zajęć na uczelni? To dość istotne :)

Zostaw merytoryczną opinię o LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne - Gliwice

• Jak się pracuje w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Zobacz opinie na temat firmy LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne?

Kandydaci do pracy w LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne
2.7/5 Na podstawie 168 ocen.

LIDL POLSKA-Centrum dystrybucyjne