STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.

Trzeboś

Opinie o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.

lukas 2015-08-05 00:21:49
Cos ci sie w glowce pokrecilo kolego, widac ze u ciebie nie tylko psychika szwankuje ale i rozum.. Atmoswera OK tylko cyganstwa i zlodziejstwa nie lubia, jesli kazdy robi co do niego nalezy kasa jak najbardziej odpowiednia i stosunek szefostwa bardzo mily..
bodzio 2015-10-22 16:04:00
Nie jest wcale zle, trzeba robic co do ciebie nalezy i nikt sie nie bedzie wydzieral!
tuptuś 2015-12-07 17:36:43
Jeśli chodzi o moją opinię na temat firmy STYROBUD i relacji Zarządu / Kierownictwa do zwykłego pracownika to złe zdanie mogą na ten temat mogą mieć jedynie pijaki i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ja przepracowałem u nich dobre ponad 3 lata i mogę śmiało powiedzieć, że: jeśli robisz co do Ciebie należy, nie kombinujesz i nie szukasz sobie dodatkowych wrażeń to wszystko jest w jak najlepszym porządku. Pieniądze są na czas i relacje można zbudować w miarę dobre. To co negatywnie wpływa na samopoczucie i psuje człowiekowi nastrój to podpuszczanie i wymyślanie chorych fantazji przez innych pracowników - najczęściej tych, którzy nic sobą nie reprezentują (przychodzą do pracy, żeby się przeturlać a na koniec miesiąca wymyśleć jakieś swoje narzekania). Do takich pracowników należą: Ci co kiedyś pracowali i zostali najzwyczajniej zwolnieni za coś za co powinni być zwolnieni albo leserzy, którym udaje się jakoś prześliznąć do dnia dzisiejszego i dostać jeszcze za to pieniądze, na które tak bardzo narzekają. Widać, że w firmie dużo się zmienia (mówię o Trzebosi), zarząd inwestuje w nowe rozwiązania mające na celu poprawę komfortu pracy pracowników.
PracownikRoku 2015-12-07 20:44:40
tuptuś, przyznam Ci po części rację.Mianowicie widzę zmiany jakie zachodzą w Styrobudzie jeśli chodzi o organizację pracy i samą obsługę w załadunkach (odbieram od nich pustaki).Kiedyś słyszałem jak czekałem na załadunek niezadowolenie pracowników.Teraz jakby coś się tam pozmieniało, obsługa szybka, towar na magazynie poukładane, wózki widłowe ponumerowane co usprawnia komunikację. Przyznam, że nigdy nie było źle by mówić o źle o tej firmie.Co do zarobków to nie wiem jak tam jest ale jeśli ludzie nie marudzą jak, z nimi zapalę fajkę czekając te 10 min na załadunek to o czymś świadczy. Myślę, że ta firma ma wielką przyszłość dla niej samej jak i dla pracowników, którzy tam pracują.Zauważyłem też, że zaostrzylii kontrolę jakości jeśli chodzi o ładowany na samochody towar noisprawdzają trzeźwość alkomatem. Wiem jedno, pijaki jeśli tam się jeszcze jaki uchował nie mogą spokojnie spać.Pozdrawiam chłopaków że Styrobudu-trzymajcie tak dalej.
kazek 2016-01-10 11:47:03
Jestem pracownikiem i napisze tyle ze jest OK! I nie rozumiem niektorych negatywnych opinii..
biduś 2016-04-18 16:57:44
Jedyne co jest ok to pieniądze na czas. Jeśli za młodu chcesz się dorobić ale garba i kilka złotych na tzw "waciki" to polecam. W sezonie pracować najlepiej do oporu i być dyspozycyjnym 24/7
qwert 2016-04-19 19:57:28
Szukają technologa, ponieważ żaden nie wytrzyma dłużej niż kilka miesięcy.
Oni szukają alchemika który stworzy recepturę na beton bez cementu, bo ten jest drogi.
qwert 2016-04-19 20:00:21
Ciekawe dlaczego usunięto mój wpis w którym napisałem o ogromnych nieprawidłowościach w czasie pracy kierowców i jestem w stanie to udowodnic
Molex 2016-04-20 18:06:17
Widzę że aktualnie poszukują poza technologiem kierownika linii produkcyjnej i handlowca. Ktoś wie o pracy w charakterze kierownika linii produkcyjnej? Czy w firmie istnieje dobry system motywacyjny? Jak jest z premią i nadgodzinami?
Olleko 2016-04-28 22:22:56
No to będzie już trzeci kierownik linii, ciekawe co im nie odpowiadało? może np. brak jakiegokolwiek działu technicznego ? a może bzdurne decyzje wydajnościowe ? a może płacenie pod stołem? a może brak płacenia za nadgodziny i pracę w sobotę? a może po prostu brak elementarnej wiedzy osób którym nagadał jakiś handlowiec o funkcjonowaniu linii do produkcji kostki brukowej? hmm myślę że jednak brak urlopu w ciągu roku mógł przeważyć o decyzji.
qwert 2016-05-19 22:39:24
lepiej bym tego nie ujął :D
Olleko 2016-07-02 07:12:08
@Xco swietna propaganda, spore pieniadze to znaczy jakie ? a ile na umowie a ile pod stołem ? awans kpina, gdzie ma awansowac ten technolog chyba z biurka na biurko. Zamknieta struktura bez mozliwosci rozwoju, brak szkoleń. Jak ktos lubi pracowac po 10h z czego 2h charytatywnie to swietna oferta. Pozdrawiam Panie B.

Gratulujemy usunięcia posta, jednak w necie nic nie ginie i wrzucam dla kogos kto by przypadkiem chciał pracować u dorobkiewiczów. (ten post powinien byc przed postem @qwerty)
janusz 2016-09-21 22:55:47
Po pół roku odszedł elektryk, ciekawe co było nie tak....
iskra szczęścia 2016-09-24 12:08:18
no to skoro jak mówisz że odszedł to zapewne jest wolne miejsce do pracy - jestem chętna że ho ho - tylko jakie trzeba na to stanowisko u was spełnić wymagania?
Zostaw swoją opinię o STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J. - Trzeboś
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie STYROBUD BTK RADOMSCY Sp. J.