Opinie o Semax S.A. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Semax S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Semax S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Semax S.A. w Poznań

ona

nowe wieści!! pieniądze od pani s. zostaną przelane w poniedziałek - wtorek!

vabbik

To w jaki sposób wypowiadacie się na temat innych,oczerniając byłych pracowników to świadczy o Waszym niskim poziomie inteligencji,wychowania.A. jeśli "nie mile się pracowało z niektórymi osobami" to po co w ogóle pracowaliście (nie wszystkich się to tyczy) trzeba było zmienić pracę,otoczenie.To,że jest to forum,wolność słowa to nie znaczy,że można i trzeba oczerniać i wystawiać złą opinię innym osobom,z którymi się pracowało,przebywało na codzień.Sam fałsz.

ho
@vabbik

pracuje się dla pieniędzy a nie dla nawiązywania przyjażni, tylko wypadałoby żeby w pracy był szacunek a nie zadzieranie nosa i humorki zależne od życia prywatnego!

TO TAK JAK JA WIEC PIERWSI POWINNISMY DOSTAC

K

mam konto w bgz i poki co przelewu nie ma

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Semax S.A..
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

DAJCIE ZNAC CZY KTOS MA COS JUZ NA KONCIE

ja !

a wam to sie chyba nudzi co oczerniac tu wszystkich po koleji teraz napiszcie jaki to sklep i załoga była najgorsza po co to forum ludzie upadliście na głowe to forum jest dla naszej informacji co sie dzieje z naszymi pieniędzmi a nie z bluzganiem na kierowników regionalnych itd. to nie o to tu chodzi każdy był jaki był jedni są żli drudzy najgorsi takie zycie tacy ludzie i zakończcie te bluzgi bo zachowujecie sie jak dzieci.

@ja !

dokładnie ...ŻENADA co wy tu wypisujecie

ho
@pracownik 1

a co to forum zatytułowane ,, kasa fundusz'' hehe, forum to wyrażanie swojej opinii, a tematem jest firma Semax, więc niech se każdy pisze co chce nie jesteśmy pod żadną kontrolą , a ty wydaje mi się że wielki kierownik jesteś, tylko nie zapomnij że już nie jesteś w pracy hehehe bo napewno znajdzie się wiele kierowników sklepów co wyżej głowy mieli niż tyłki, i nie mile się ich tez wspomina mimo że się uśmiechało do takich osób w twarz przez całą swoją prace!

@ho

Nie moja droga żadnym kierownikiem nie byłam, tylko sprzedawcą jak większość tylko mnie interesuje kiedy pieniądze dostanę a nie Beata której nie znam. Moja załoga była fajna dobrze wspominam pracę ale samą firmę jako firmę fatalnie - (usunięte przez administratora)

czytacz

Wiecie, kto był najlepszym regionalnym? (usunięte przez administratora)

vabbiis
@czytacz

Dokładnie :) super babka. Kobitka bez fochów, nie spinała się o byle co. Szkoda ,że tak krótko z nią pracowałyśmy.

ibbav

jesli chodzi o regionalnego Kube to luzik przesiadywał cały czas na FB jaka płaca taka praca hahahahah ale ogólnie jako kierownik spoko gość

marchewa
@ibbav

tak tak super kierownik, który nie znał się na niczym. Jedyne co potrafił to zmieniać temat jak jemu się jakieś pytanie zadało lub ściemniać- kierownik bumelant!!!!!

@ibbav

zależy dla kogo :P

@marchewa

podczas wizyty wypełniał tabelkę i znikał... i tyle go widzieli

....to się żółć przelewa wielkim strumieniem :) Jeżeli chodzi o postawę firmy, centrali jest żenująca , choć tak chcieli rozstawać się w dobrej atmosferze a póżniej nawet telefonów nie odbierali a co do pieniędzy to sory ale są nasze i się nam należą i powinny być już dawno. Nie obchodzi mnie ile osób w centrali pracuje bo mną się też nie przejmowali jak nie miałam pieniędzy na święta. Żebyśmy my dowiadywali się o terminach wypłat na forum internetowym...... śmiech na sali. Ludzie dzwonią sami po instytucjach i dzielą się informacjami i dzięki temu coś wiemy:)

zdziwiona

"vabbik" wez juz nie pisz na tym forum nic. Przeciez nie pasowaly i bulwersowaly Cie informacje, ktore inni tu podawali odnosnie wyplat itd. Proponuje wiec-nie czytaj,nie zagladaj i przede wszystkim nie udzielaj sie tu,tak bedzie najlepiej.

@zdziwiona

A ty NIE BADZ TAKA MĄNDRA :-)

@zdziwiona

Pomyliłaś się bo ja "vabbik" to nie ten sam,o którym piszesz.Nigdy się wcześniej nie udzielałam tylko czytałam,dzisiaj pierwszy raz się wypowiedziałam bo nie można tego już czytać. Przykro,że pracowałam z niektórymi osobami,które zachowują się gorzej jak dzieci w przedszkolu.

matka polka

nie spamujcie dzieci, za chwilę dobranocka szybciutko przed telewizory, a nie balagan tu robić, już już :*

vabbik

Żenada to co wypisujecie o innych.Ciekawe czy Ty byłaś takim idealnym pracownikiem,że możesz jechać tak po innych?Nie sądzę.Każdy z nas miał lepsze czy gorsze dni.Nikt nie jest wydajny w 100% codziennie.Dlatego nikt Cię nie upoważnił do oczerniania innych.

vabbik

Dlaczego oczerniacie imiennie osoby.Nie jesteście pewni kto to wypisje a oskarżacie.Centrala,regionalni,tak samo czekają za pieniędzmi jak wszyscy.Przestancie rzucać oszczerstwami.(usunięte przez administratora)

missg
@vabbik

Dobrze gada, polać jej! :)

.....

(usunięte przez administratora) tez tak myślę albo np te osoby ktorym sie odprawa nie nalezy bo akurat w tym czasie im sie umowa konczyla a tu zonk sklepy zamkneli. Mam nadzieje ze bedzie szybko :) A jeszcze mam jedno pytanko wiecie cos na temat naszych PIT-ów ?? Bo pora sie rozliczac a tu ani nie widac ani slychac na ten temat . Dziekuje tym osoba ktore sie dowiadywaly :) Milego dnia

ANKA

wiecie co super że mamy pozytywne wiadomości! dziwią mnie tylko te osoby, które zachowują się jak żmije! wydaje mi się ze stoi za tym centrala! a w szczególności regionalni! fałszywi ludzie w czasie pracy i teraz jak już firmy nie ma!! wstyd

pracownik vabbi

Dzieki bardzo za wiadomość! :) No to teraz tylko odliczać dni nam zostało ;)

,,,

TYLKO NIE WYDZWANIAJCIE DO NIEJ KAZDY PO KOLEI BO ZAMIAST ROBIC PRZELEWY BEDZIE LATAŁA DO TELEFONU I WSZYSTKO SIE PRZEDŁUŻY

....ale fajowo :) :) :) dzięki za info

super! dzieki za dobre info!!!!

,,,

fundusz już przelał pieniądze wczoraj do syndykowej wiec teraz tylko czekamy na pieniadze na kontach.TAKIE INFO MAM Z FUNDUSZU PRZED CHWILA DZWONIŁAM

Zostaw merytoryczną opinię o Semax S.A. - Poznań

Semax S.A.
2.6/5 Na podstawie 183 ocen.
  • Romana Maya 1
    61-371 Poznań