logo Carlsberg Polska

Poznań

Opinie o Carlsberg Polska

greenboy 2010-08-18 09:01:35
Assistant Accountant
Praca w Carlsberg ASC to klepanie, klepanie i jeszcze raz klepanie.
Wystarczy że znasz język obcy kraju, który obsługujesz, a reszta jest banalnie prosta.
Atmosfera i ludzie są ok, socjal też, zarobki są niskie.
Praca idealna dla studentów, bądź zaraz po studiach - aby zdobyć doświadczenie i iść dalej.
Prawa pracownicze są przestrzegane, warunki pracy bardzo dobre.
bartek 2011-08-19 22:22:05
Może ktoś się podzieli informacją o przeeciętnym wynagrodzeniu, w następnym tyg idę na rozmowę i chciałbym wiedzięć ile zarabia się na stanowisku Księgowego, bo pewnie będa pytali ile chciałbym zarabiać

Z góry dzięki za odp.
beti 2012-01-11 18:36:04
są widełki i zależy od działu ale w granicach trójki
Anonim 2013-01-31 17:24:53
Chciałbym zapytać o jakich zarobkach mogę myśleć chcąc podjąć pracę asystenta ds. rekrutacji w ASC? Dobrze byłoby wiedzieć co powiedzieć podczas rozmowy kwalifikacyjnej.
sid 2013-09-02 13:31:53
ja tez bylem na rozmowie. czekam az pani ze szparą miedzy zebami sie odezwie.
kapi 2013-11-04 17:50:50
Pensja na czas, liczne benefity, niezła atmosfera, minus- monotonia
Carsberg AC 2014-01-25 14:19:14
Z opinii słyszałam, że Carlsberg słabo płaci swoim księgowym. Czy to prawda? Czy (młodszy) księgowy z jakimś już doświadczeniem ma szanse na 3.5tys - 4tys.brutto?
a jak wyglada księgowanie faktur, odbywa sie to raczej automatycznie czy pracownik jednak musi "myśleć" :D?
iviode 2014-02-20 21:05:24
zastanawiam się nad stanowiskiem młodszego księgowego. jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna i ile jest etapów? cała rozmowa przebiega w języku obcym, czy tylko część/
edek 2014-05-27 13:39:59
Ide do Calsberga za kilka dni na rozmowę kawlifikacyjną na stanowisko przedstawiciela handlowego. Jakie są mniej więcej zarobki na tym stanowisku w tej firmie. Chciałbym się orientować w razie pytania o oczekiwania finansowe na rozmowie.
szplinek 2014-09-05 23:14:02
Nie wiem, na jakich dokładnie było to stanowiskach, ale słyszałem niedawno, że na 'dzień dobry' dostaje się ponad 3 tys brutto. Nie wiem, czy tak ma każdy, ale dwie różne osoby podały mi takie dane, więc chyba nie jest tam źle z kasą.
mopol 2015-01-31 17:43:55
Czy teraz poważnie nastąpila jakaś przerwa w rekrutacji do Carlsberg Accounting Service Centre? ciekaw jestem bo kusi mnie praca u nich, ale ofert aktualnych teraz nie znalazlem. no i jeszcze chciałbym wiedzieć na co na począttku patrzą w cv? na doświadczenie czy na to po jakiej uczelni się jest ? to istotne
Mike 2015-02-22 12:55:14
Aplikowałem kilka razy, ale bez odzewu, a ogłoszenia ciągle te same.... Jakie macie wrażenia z rozmów- zastanawiam się kto tam siedzi?
Może poszukują mniej doświadczonych, ze względu na niskie zarobki?
Może ktoś pracuje w LOGISTYCE? Pozdrawiam, Mike
korposzczur 2015-05-20 19:30:28
HRy w tej firmie nie działają sprawnie, może dlatego nikt się nie odezwał :-)
A polecanie osób do firmy to już w ogóle fikcja, z której Carlsberg nie umie korzystać.
I na pewno szukają mniej doświadczonych (albo raczej mniej wymagających i tanich) - na moim stanowisku wymagano angielskiego na poziomie B1, a podstawy SAPa byłyby mile widziane - taką pracę to może wykonywać pierwszy lepszy licealista albo student i patrząc na wszystkie cięcia budżetowe i zwolnienia jakie nastąpiły w tym roku, to taki kierunek pewnie firma sobie na najbliższy czas obiera...
FLY 2015-07-13 14:32:52
A kogo dotknęły te cięcia ? jednak nadal jest sporo ofert pracy, na które mają dość konkretne oczekiwania np dla kontorlerów finansowych
Ona 2015-07-13 19:29:05
Praca w Carlsberg ASC przynajmniej na stanowisku Accountant to czysta klepanina. Pracownicy zmieniają się dosłownie co chwila, w przeciągu roku zmienia się cały zespół, nie trzymają pracowników, bo po co - zaraz przyjdzie kolejny za marny grosz :) Jeśli uważacie, że 3 tys. brutto za znajomosc 2 jezyków na poziomie c1-c2 to dużo to aż mi przykro. I co do podwyżek - zależy kto ma jaki układ z Team Leaderem. Jeśli człowiek podliże się szefowi - gwarantowana podwyżka, ale nie są to wielkie podwyżki:) Typowe korpo, choć oczywiście z racji liczby pracowników benefity tj. Multisport w granicach 30 zl czy opieka medyczna za free. Niestety, pracowałam tam rok i jak tylko dostałam ofertę pracy szybko się wyniosłam. W przeciągu roku ze starej ekipy mojego działu zostały 3 osoby, które obecnie też szukają pracy. Niestety, nie docenia się pracownika, nie da się rozwinąć . Praca raczej dla tych,ktzy albo lubią się podlizać albo nie zależy im na rozwoju :) A przyjmują każdego, więc jako pierwsza praca - jasne. Póżniej niekoniecznie.
Koleżanka tamtej 2015-07-22 23:30:59
Na początek dodam tylko, że mówię o CSS (Carlsberg shared services) a nie o Carls. Polska (CP zajmuje się produkcją i sprzedażą piwa, a CSS outsourcingiem usług na rzecz spółek z grupy Carlsberg).

Moim zdaniem to jedno z lepszych miejsc do pracy w Pz. Zarobki niezłe, przynajmniej porównując do firm polskich. Lokalizacja super, ciągły kontakt z angielskim i nierzadko jeszcze z drugim językiem. Możliwość różnorodnych szkoleń.
Natomiast dziwne, żeby księgowy w korporacji ogarniał całą księgowość. To jest moloch, inaczej się nie da jak tylko podzielić odpowiedzialność. I wtedy pracujesz w jakimś tam specyficznym obszarze. To ma swoje wady i zalety. Wad się chyba można domyślić, a zaleta jest taka, że lepiej mieć doświadczenie w takim środowisku. Tendencja jest niestety taka, że korporacje spokojnie wprowadzają się do Polski i wypierają firmy rodzime. Jest to smutne, ale to fakt. W związku z tym za parę/paręnaście lat praca w międzynarodowych koncernach będzie w naszym kraju normalką. Poza tym na zachodzie praca jest jeszcze o wiele bardziej wyspecjalizowana, czasem aż do granic absurdu i nikt nie ma z tym problemu. Ja tam sobie cenię tę pracę, pracowałam wcześniej w firmie z polskim kapitałem(wcale niemałej) i pracodawca łożył na mnie (uwzględniając wszelkie aspekty, wynagrodzenie, szkolenia, stanowisko pracy, bonusy, oprogramowanie, wyjazdy itd. itd.) mniej niż połowę tego co w CSS.
hłhł 2016-03-11 20:55:20
mówisz stabilność zatrudnienia po zwolnieniach w grudniu 150 osób i 250 z centrum księgowego w lutym w Poznaniu? .. faktycznie warto aplikowac
ghajaz 2016-08-28 16:19:08
Praca w CSC (dawniej ASC) w Poznaniu, to czysta klepanina ale w działach AP i AR, gdzie niewymagana jest absolutnie żadna wiedza księgowa czy też podatkowa. Klepanina to zresztą za dużo powiedziane - raczej klikanina... założę się, że 90% ludzi tam nawet nie wie jak zaksięgować typowe faktury zakupu i niestety nawet nie chcą się tego dwiedzieć (konta same się podpowiadają). Ciekawe, jak Ci ludzie chcą sobie potem poradzić na rynku, skoro trend jest taki, że procesy AP/AR przenoszone są do Indii w tego typu centrach usług wspólnych. Ale to już całkiem inny temat, na który nie chce mi się rozwodzić.
Dział GL - tylko tutaj można było spotkać ludzi z wiedzą i dzięki temu dużo się nauczyć. Zarobki były całkiem ok plus benefity (np. prywatna opieka medyczna). Pracowało się całkiem sympatycznie.
Nie wiem jak jest tam teraz - od ponad roku tam nie pracuję i z tego co wiem inna firma przejęła cały ten biznes.
ciekawa 2016-09-20 14:00:18
a na sprzedawce jak to wyglada???czy ktos miał juz rozzmowe kwalifikacyjną?
Zostaw swoją opinię o Carlsberg Polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carlsberg Polska