Medica life Polska

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Medica life Polska

anonim 2011-09-02 11:31:51
Witam, Prosze o podawanie o info o firmie Baltic-Expo gdzie robia szkolenia gdzie sprzedaja rachunki instytucje ktore ich kredytuja, Informacje czy ktos ma tytul wykonawczy juz na nich , ktos prowadzi egzkucje czy jest skuteczna czy tez nie czy ewentualnie ktos otrzymal klauzule na czlonkow zarzadu ?Z jakich rachunkow dokonuja wyplaty wynagrodzen ( usunięte przez administratora )Wszelkie informacje sie przydadza
fairplay 2012-01-20 00:39:50
czytam już któreś forum z kolei i wszędzie znajduję ten wątek. Rozumiem, że ludzie pytają jak praca, jak produkty, które kupili ale nie rozumiem zupełnie pytań tak wprost o finanse. kto kredytuje, kto ma tytuł wykonawczy? matko moja... takich spraw się chyba przez fora internetowe nie załatwia. człowieku, jak masz jakiś żal to zadzwoń, napisz oficjalne pismo, idź do sądu a nie na forach poruszasz takie tematy. Sorry, ale chyba powinny być jakieś granice prywatności i przyzwoitości. A tego typu pytania, żale itp. powinno się wylewać i załatwiać w odpowiednich do tego instytucjach. a nie prze internet. Śmieszne to jest dla mnie i podejrzane...
pracownik 2012-07-28 20:30:32
Polecam. Uczciwa i godna polecenia firma.
trevor 2016-05-19 19:05:17
również uważam na początek jest ok. Ważne jednak , aby specjalnie się też tutaj nie zasiedzieć rzecz jasna
Zostaw swoją opinię o Medica life Polska - Ostrowiec Świętokrzyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medica life Polska