Hoop Polska

Opinie o Hoop Polska

Alex 2014-10-06 20:15
W Hoopie wśród przedstawicieli była jest i będzie rotacja także jeśli szukasz zajęcia na 3 miesiące to POLECAM. Na stronie hoop.pl cały czas widać nowe ogłoszenia na PH.
kandydat 2014-10-22 20:27
Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na ph. No cóż spodziewałem się czegoś więcej po tej firmie niż żenujących pytań w stylu 5 rodzajów użycia cegły. Pytania szablonowe, ewidentnie mające z góry założone odpowiedzi. KR mało przyjemny człowiek, bez poczucia humoru, za to mający chyba zbyt duże mniemanie o sobie.
Lola 2014-11-13 17:46
Odradzam stanowiska Ph!!!strata czasu, siły i zdrowia. Kasa nieadekwatna do wykonywanej pracy. Premia żenująca,a zadania dodatkowe jeszcze "lepsze" !
Rid 2014-11-25 12:58
Czego mogę się spodziewać po pracy PH?
Jakie widełki wynagrodzenia - podstawa? a jakie premia?
Pawel 2015-01-02 17:09
Wiecie, że w zależności od pozycji stanowiska rekrutacje zewnętrzne składają się z kilku etapów z wykorzystaniem następujących metod: rozmowa kwalifikacyjna testy kompetencyjne sesje Assessment Center Mnie interesuje stanowisko w dziale utrzymania ruchu. Może ktoś opisać swoje dośw. i rozmowę kwalifikacyjną związaną z tym stanowiskiem?
Zainteresowany 2015-01-31 21:11
Jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele ? Z
Róża 2015-02-01 21:57
nie polecam
Skoda 2015-02-07 18:51
W zeszłym roku była wymiana aut z Yarisek na Skody Fabie combi 2014.
Roman 2015-02-22 15:41
Jak pracuje się na sieciach kanału nowoczesnego ? Czy targety są osiągalne ?
leszek 2015-03-07 13:44
odradzam
Ilona 2015-04-02 21:08
właśnie byłam na rekrutacji,ale dałam sb spokój. Brak profesjonalizmu nawet podczas interview... Pomyłka
12darek12 2015-04-10 19:58
JAK MACIE JAKIEŚ PYTANIA TO PISAĆ .....PRACUJĘ W TEJ FIRMIE I ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA
Kurek 2015-04-11 10:17
Kupiłem dziecku Jupika to odpowiedział mi " fujjj - Tatusiu ja tego nie będę pić"
ciocia ola 2015-05-08 12:49
Byłam w wielu firmach na rozmowach,ale to co reprezentowały sobą osoby z hoopa to szczyt błazenady.Oni szukają kandydata jak z opisu taniego ogłoszenia,a nie handlowca.Tak się przeprowadzało rekrutację dawno temu z młodymi ochotnikami,a nie z doświadczoną osobą.Nie wiem skąd takie metody,ale dawno tak się nie uśmiałam.
tomy 2015-07-08 23:33
fakt niestety firma wyciska jaka cytryny ludzi najnizsza krajowa a ludzi traktuje jak zlodzieji i bande alkoholikow a co do tej ceglu powyzej i ich zastosowan to sie mowi to co cielaki z hr hca uslyszec bo zastosowan i mozna podac jej milion...
cichy 2015-08-31 20:09
witam pracowałem jako operator wózka widłowego w grodzisku. NIE POLECAM NIKOMU kierownictwo nieudolne nie widzi nic poza biurem brygadziści i zastępcy zamiast zając sie pracą to śpią w nocy lub siedzą w internecie a ciebie by zagonili na śmierć przepisy maja w głębokim .......tylko jak zebranie jest to cisza wszystko pieknie kierowniczka płacze ze brak ludzi a podejście do człowieka masakra
zniesmaczonu 2015-09-01 15:35
czytam ten opis i muszę ze smutkiem powiedzieć PRAWDA.wymuszanie urlopów nadgodzin,pracujące weekendy ,nikt się nie pyta czy pasuje czy chcesz muszisz i tyle a na wypłade po 3 weekendach 1800 :(
ala 2015-09-08 11:57
jest ogłoszenie na RKS na lublin - czy ktoś może przybliżyć co się stało z poprzednim? Odszedł bo musiał czy awans? Ilu PH miał , narzędzia, struktura, zadania?
Pracownik 2015-10-01 21:03
Do- Ali. Nie wiem skąd się wzięłaś, ale pytanie odnośnie warunków na stanowisko RKS jest tak idiotyczne, że współczuję Ci.

Pzdr for ale
Powaga 2015-11-03 15:23
Moi drodzy ta firma pikuje w dół obecnie -8% w stosunku do roku poprzedniego.
Cisną jak cytryny.
zastanowilbym się 5 razy czy warto.
tam są ludzie od wielu lat na stokach po kolesiostwu a to nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem - niestety.
źle podejście do ph , klientów itp.
pozwalniali im niewygodne osoby powymieniali na młodszych (tańszych posłusznych )
Taka firma na przeczekanie poszerzenia cv.

Chico 2015-11-23 11:49
Orientuje się ktoś może czy już wyłoniono kandydata ds. wsparcia procesów sprzedaży ?
Saphire 2015-12-09 18:13
A czy był ktoś z Was na rekrutacji na asystenta trade marketingu? W ogóle jakie pytania zadają na rekrutacji?
Józek 2016-01-05 14:36
znajdzie sie za najniższą krajową ja dziękuje
Yolo 2016-01-05 16:55
Ja do pracy nie idę zachwycać się współpracownikami,dobrze jak są jacyś "normalni", palantów nie brakuje nigdzie wiec wiesz,...Bardziej interesuje mnie ile do portfela mi trafi, bo każdy ma swoje wydatki. Jeżeli o płace chodzi to nie sądzę żeby tam najniższą płacili, czasy się na szczęście zmienią i nawet bez doświadczenia i wykształcenia nie chcą za tyle pracować(i nie ma się co dziwić biorąc pod uwagę koszty życia). A to nie jest praca 8h za biurkiem, tylko nieraz po ponad 10h dziennie(o PH mowa), i chyba nikt debilem nie jest żeby za 4-5 zł/h w dzisiejszych czasach pracować, to nie jest praca układania kostki brukowej u małego prywaciarza,tylko w dużej korporacji.
zetka 2016-01-17 18:01
Jaka jest wysokość podstawy. Ile można realnie zarobić. Czy plany są osiągalne.
zetka 2016-01-21 18:39
Podstawa jest chyba jednakowa dla wszystkich .Jaka kwota brutto.
Niki 2016-03-15 17:41
Słabo, bardzo słabo. Pikują w dół, tyle tylko napiszę w tym temacie.
kasrab 2016-04-15 21:23
Czesc :) Dostalam wlasnie tel z zaproszeniem na rozmowe rekrutacyjna. Czy mozesz mi powiedziec z ilu etapow sklada sie rekrutacja i jak to wyglada od strony obowiazkow a takze wyplaty ogolnie czy cele sa osiagalne Bede wdziecza za info
kasrab 2016-04-17 23:09
Dzięki za info :)
Michał 2016-07-04 22:30
Nie polecam ! Szkoda czasu na tą firmę
hoopesymista 2016-07-17 14:12
Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany - zmienił się prezes i gdzie się da szuka oszczędności. Wymienia kadrę kierowniczą zatrudniając swoich ludzi z Czech, którzy nie znają polskiego rynku i nawet nie mówią po Polsku. Chcą wprowadzić czeskie standardy, które się nie sprawdzają na tutejszym rynku (m.in.wyprodukowanie Paoli w opakowaniu pet).
Firma mimo, że kupę lat na rynku nie ma strategii rozwoju, brak stałych procedur, często brak komunikacji między biurem/kierownikiem, a ph.
Brak kampanii reklamowych , które by pociągnęły jej produkty w górę. Promocje, które robią w sieciach lokalnych nie są dopracowane, bo klienci nie wiedzą o nich, a przedstawiciele dowiadują się o nich w dniu rozpoczęcia i brak czasu na objeżdżenie klientów i ewentualne zatowarowanie.
Mam wrażenie, że skupiają się na produkcji dla Biedronki (i innych marketów zresztą też), gdzie ceny brutto dla klienta są takie, jak netto w sprzedaży do PSD. Praca ph jest bardzo wymagająca, a zarobki nie adekwatne. Jedyny plus to socjal-bony na Święta, prezenty dla dzieci, kolonie, wyprawki itp.
No i najważniejsze - jest bardzo ciężko zrobić target i zgarnąć premię za prowizję. Mimo, że zrobisz target kwotowy nawet powyżej 100%, to nie dostaniesz premii, bo nie zrobiłeś czegoś tam. A to nie zrobiłeś sprzedaży po wszystkich brendach, a nie miałeś wystarczającej aktywności po klientach, albo zwyczajnie nie wskoczyła Ci jakaś sprzedaż do systemu i musisz to udowadniać sam prosząc o f-ry u klientów.
Jeżeli jednak nie jesteś wymagający i wystarczy Ci zarobek poniżej 2000 netto to możesz próbować. Jak trafisz pod dobrego kierownika to kilka lat popracujesz :)
Klaus 2016-07-17 19:11
W firmie mówi się, że zmiany które nowy szef robi to jeszcze nic, bo patrzac na jego ciecia nie wiadomo co jeszcze i kogo utnie.zatrudnia samych czechów bo nikomu nie ufa, a na dodatek traktuje ludzi jak śmieci. Nie wiem czy to dobry moment na wiązanie się z tą firma
hoopesymista 2016-07-18 11:04
@Misiek - napisałeś tylko o zmianach - jest to hasło, które było i jest poruszane od szkolenia w marcu...
z resztą się zgadasz? ;)
nie wiem na jakim stanowisku pracujesz, ale lekko to nie idzie raczej widząc ile osób w ciągu 2-3 miesięcy przestało pracować w firmie, a są to osoby na różnych stanowiskach i często z długoletnim stażem, o olbrzymim doświadczeniu.
@ Klaus - tak też sądzę - radzę się wstrzymać z podejmowaniem pracy w tej chwili.
Micozy 2016-07-20 23:33
Święte słowa :)
hoopesymista 2016-07-23 11:24
Zależy chyba z jakiej części Polski jesteś i jaki teren masz do objeżdżenia. Ewentualnie jaką robotę za Ciebie robią dystrybutorzy.
Z rozmów z różnymi ph wynika, że jednak nie jest tak kolorowo wszędzie, więc zależy gdzie i ile lat pracujesz.
Poza tym nie oszukujmy się - produkty hoop nie rotują na sklepach w takim tempie, żeby co miesiąc robić plan, a z gołą podstawą to zastanawiasz się czy opłaca się wyjeżdżać w ogóle w trasę., a bez wsparcia sprzedaży w postaci gratisów, czy niższych cen to w ogóle nikt nie zrobi chyba planu w wakacje.
hoopesymista 2016-08-16 11:03
No jednak jest problem. Za lipiec nikt nie zrobił Targetu :)
JONASZ 2016-08-26 22:04
A SŁYSZAŁY COŚDZIEWCZYNY ŻE ŚWIETY WALERY JEST NA WYLOCIE ?
Lolek 2016-09-14 13:56
Witam, czy mgóbym się z Tobą jakoś skontaktować? Dostałem propozycję pracy ale mam duży dylemat. Pwoeidzieli, że muszę 20 spotkań dziennie odbyć. SPORO
Lolek 2016-09-14 13:57
heniek 2016-09-14 13:59
Na ph @lolek? Wiesz to zawsze większa szansa na klientów no i większą premię
Aneta 2017-02-28 09:52
Wiedzieliście, że Hoop Polska Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy Kofola ČeskoSlovensko a.s.. jest jednym z najważniejszych producentów napojów w Europie Środkowej?
Pracowałeś/Pracowałaś w tej firmie? Podziel się informacjami na temat atmosfery i codziennej pracy!
bývalý zaměstnanec 2017-05-17 15:41
Generalnie jak nie masz innej alternatywy to na przeczekanie może jakoś być ( max 6 mcy do roku ) na więcej szkoda czasu i nerwów, a szkoda bo produkt szybko zbywalny i nie głupi - przynajmniej kiedyś tak było. Pozycja nr 3 w PL a teraz garażowiec... . Bez pomysłu, koncepcji i cohones
Dariusz 2017-05-17 21:30
Hoop Polska była nagradzana czy ktoś wiedział o tym? Widziałam, że mają w ofercie pracy zapotrzebowanie na PH?
Drevny kocur 2017-05-21 17:18
Widzę, że któryś z Cześków próbuje moderować forum i zaklinać rzeczywistość
Drevny kocur 2017-05-21 17:19
Widzę, że któryś z Cześków próbuje moderować forum i zaklinać rzeczywistość
Aneta 2017-05-22 08:30
@Drevny kocur a Ty jak ocenisz Hoop Polska jako pracodawcę? Jakie są według Ciebie plusy i minusy pracy w firmie?
pepik 2017-06-05 18:02
robota jak robota najwazniejsze że umowa o prace ,kasa zasadnicza 2tysie plus drugie tyle jak zrobisz premie, dofinansowania na dzieci typu kolonie , paczki ..auta albo dostaniesz skode fabie III albo corsa , produkty ok , ja narazie polecam pracowanie u pepikòw.
Aneta 2017-06-06 08:49
@pepik rozumiem, że pracownicy, w szczególności rodzice, mogą liczyć na dodatkowe benefity. To ważna informacja dla osób, które myślą o zatrudnieniu w Hoop Polska. Chętnie dowiemy się również więcej na temat tego jak wygląda praca w dziale, w którym pracujesz.
mala 2017-06-14 17:10
coz moge powiedziec o firmie hoop kutno bo o takiej wiem duzo o tuz kandydace do tej firmy jezeli szukasz odpoczynku na 3 miesiace od pracy to polecam hoop kutno tam pracownicy spia na 2 i 3 zmianie wiec odpoczniesz sobie oraz nawet wypijesz browara nikt cie nie sprawdzi dyrektorzy wiedza co sie dzieje ze sa lamane zasady bhp i co wyprawiaja pracownicy ale przymykaja oko na to tam nieliczy sie jak wykonujesz dana prace albo jakim jestes pracownikiem tylko okolo 200 pytan dostaniesz na ktore niemorzesz miec tak zwana poprawke bo jak niezdasz wylatujesz nawet jak jestes dobrym pracownikiem jest totalne chamstwo i zenada u pana sylwka nie mozna miec poprawki a u drugiej lini mogo bo odpowiedzi nie maja jak odp brali znaszej linii wiec polecam na 3 miesiace w prace w hoop odpoczniecie sobie od pracy bo niewarto pracowac w tej firmie
Dariusz 2017-06-19 11:22
Jestem bardzo zainteresowany pracą przedstawiciela handlowego w Warszawie. Mam prośbę o kilka informacji o firmie, które pomiga mi podjąć decyzję o aplikowaniu do firmy. Jakie warunki zapewniają i jaka umowa?
Zostaw swoją opinię o Hoop Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hoop Polska