Hoop Polska

Opinie o Hoop Polska

:) 2012-04-03 09:08:55
Bony sodexho ... :)
mlodziak 2012-06-19 21:00:18
[usunięte przez moderatora] Osobiscie w czyms takim nie gustuje, wiec moze i dlatego lepiej bylo sie stamtad ewakuowac! Pozdrawiam
dobre 2012-12-29 00:24:17
region 1 z tego słynie...
km 2013-05-10 16:04:58
Jakie warunki na PH sieci? Czy plany są realne? Jakie auta i czy jest gps?
Waldek 2013-08-02 15:01:42
No nie mówcie, że się zarabia tylko 2,5 brutto, to wychodzi 1800 netto chyba. Hoop to największa konkurencja coca-coli przecież! Nie powinni bardziej doceniać pracowników? Może jakiś fajny socjal lub system premiowania?
ktoś inny 2014-03-25 16:35:19
jest coś nowego w temacie?
Potrzebuje info ile można zarobić netto biorąc już premie.
Bo 1800 podstawy to bardzo słabo... Info potrzebne na już, z góry dziękuje.
rudy 2014-07-30 13:27:59
witam jakie warunki ,jaka ,jaka ,jakimi autami jezdza ph
zainteresowany 2014-10-03 19:39:02
Witam wszystkich, prosiłbym o kilka ważnych informacji ale bez emocji na stanowisko Przedstawiciela Handlowego:
-jakie są targety?
-ile wizyt dziennie?
-jaka podstawa?
-jaka premia?
-jakie urządzenie tablet, ipak, smartfon?
-forma raportowania?
-jakie auto? z gps? obrandowane? osobowe? ciężarowe? karta flotowa?

Pozdrawiam
handlowiec 2014-10-05 21:43:04
Nie warto chore targety najeździsz się do 20-22 a zarobisz grosze bo i tak nie wyrobisz planu do tego GPS i ciągłe gderanie kierownika sprzet nie najgorszy ale w ogolnym rozrachunku nie jest dobrze.
zainteresowany 2014-10-06 08:54:10
handlowiec jeśli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to nie bierz prosze udziału w dyskucji. Prosiłem bez emocji i chciałem uzyskać wiedzę na kilka pytań a Ty nie odpowiedziałeś na żadne z nich...
Alex 2014-10-06 20:15:36
W Hoopie wśród przedstawicieli była jest i będzie rotacja także jeśli szukasz zajęcia na 3 miesiące to POLECAM. Na stronie hoop.pl cały czas widać nowe ogłoszenia na PH.
kandydat 2014-10-22 20:27:14
Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej na ph. No cóż spodziewałem się czegoś więcej po tej firmie niż żenujących pytań w stylu 5 rodzajów użycia cegły. Pytania szablonowe, ewidentnie mające z góry założone odpowiedzi. KR mało przyjemny człowiek, bez poczucia humoru, za to mający chyba zbyt duże mniemanie o sobie.
Lola 2014-11-13 17:46:08
Odradzam stanowiska Ph!!!strata czasu, siły i zdrowia. Kasa nieadekwatna do wykonywanej pracy. Premia żenująca,a zadania dodatkowe jeszcze "lepsze" !
Rid 2014-11-25 12:58:34
Czego mogę się spodziewać po pracy PH?
Jakie widełki wynagrodzenia - podstawa? a jakie premia?
Pawel 2015-01-02 17:09:53
Wiecie, że w zależności od pozycji stanowiska rekrutacje zewnętrzne składają się z kilku etapów z wykorzystaniem następujących metod: rozmowa kwalifikacyjna testy kompetencyjne sesje Assessment Center Mnie interesuje stanowisko w dziale utrzymania ruchu. Może ktoś opisać swoje dośw. i rozmowę kwalifikacyjną związaną z tym stanowiskiem?
Zainteresowany 2015-01-31 21:11:37
Jakimi samochodami jeżdżą przedstawiciele ? Z
Róża 2015-02-01 21:57:21
nie polecam
Skoda 2015-02-07 18:51:16
W zeszłym roku była wymiana aut z Yarisek na Skody Fabie combi 2014.
Roman 2015-02-22 15:41:48
Jak pracuje się na sieciach kanału nowoczesnego ? Czy targety są osiągalne ?
leszek 2015-03-07 13:44:44
odradzam
Ilona 2015-04-02 21:08:00
właśnie byłam na rekrutacji,ale dałam sb spokój. Brak profesjonalizmu nawet podczas interview... Pomyłka
12darek12 2015-04-10 19:58:40
JAK MACIE JAKIEŚ PYTANIA TO PISAĆ .....PRACUJĘ W TEJ FIRMIE I ODPOWIEM NA WSZYSTKIE PYTANIA
Kurek 2015-04-11 10:17:14
Kupiłem dziecku Jupika to odpowiedział mi " fujjj - Tatusiu ja tego nie będę pić"
ciocia ola 2015-05-08 12:49:43
Byłam w wielu firmach na rozmowach,ale to co reprezentowały sobą osoby z hoopa to szczyt błazenady.Oni szukają kandydata jak z opisu taniego ogłoszenia,a nie handlowca.Tak się przeprowadzało rekrutację dawno temu z młodymi ochotnikami,a nie z doświadczoną osobą.Nie wiem skąd takie metody,ale dawno tak się nie uśmiałam.
tomy 2015-07-08 23:33:42
fakt niestety firma wyciska jaka cytryny ludzi najnizsza krajowa a ludzi traktuje jak zlodzieji i bande alkoholikow a co do tej ceglu powyzej i ich zastosowan to sie mowi to co cielaki z hr hca uslyszec bo zastosowan i mozna podac jej milion...
cichy 2015-08-31 20:09:49
witam pracowałem jako operator wózka widłowego w grodzisku. NIE POLECAM NIKOMU kierownictwo nieudolne nie widzi nic poza biurem brygadziści i zastępcy zamiast zając sie pracą to śpią w nocy lub siedzą w internecie a ciebie by zagonili na śmierć przepisy maja w głębokim .......tylko jak zebranie jest to cisza wszystko pieknie kierowniczka płacze ze brak ludzi a podejście do człowieka masakra
zniesmaczonu 2015-09-01 15:35:21
czytam ten opis i muszę ze smutkiem powiedzieć PRAWDA.wymuszanie urlopów nadgodzin,pracujące weekendy ,nikt się nie pyta czy pasuje czy chcesz muszisz i tyle a na wypłade po 3 weekendach 1800 :(
ala 2015-09-08 11:57:25
jest ogłoszenie na RKS na lublin - czy ktoś może przybliżyć co się stało z poprzednim? Odszedł bo musiał czy awans? Ilu PH miał , narzędzia, struktura, zadania?
Pracownik 2015-10-01 21:03:52
Do- Ali. Nie wiem skąd się wzięłaś, ale pytanie odnośnie warunków na stanowisko RKS jest tak idiotyczne, że współczuję Ci.

Pzdr for ale
Powaga 2015-11-03 15:23:57
Moi drodzy ta firma pikuje w dół obecnie -8% w stosunku do roku poprzedniego.
Cisną jak cytryny.
zastanowilbym się 5 razy czy warto.
tam są ludzie od wielu lat na stokach po kolesiostwu a to nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem - niestety.
źle podejście do ph , klientów itp.
pozwalniali im niewygodne osoby powymieniali na młodszych (tańszych posłusznych )
Taka firma na przeczekanie poszerzenia cv.

Chico 2015-11-23 11:49:24
Orientuje się ktoś może czy już wyłoniono kandydata ds. wsparcia procesów sprzedaży ?
Saphire 2015-12-09 18:13:23
A czy był ktoś z Was na rekrutacji na asystenta trade marketingu? W ogóle jakie pytania zadają na rekrutacji?
Józek 2016-01-05 14:36:49
znajdzie sie za najniższą krajową ja dziękuje
Yolo 2016-01-05 16:55:49
Ja do pracy nie idę zachwycać się współpracownikami,dobrze jak są jacyś "normalni", palantów nie brakuje nigdzie wiec wiesz,...Bardziej interesuje mnie ile do portfela mi trafi, bo każdy ma swoje wydatki. Jeżeli o płace chodzi to nie sądzę żeby tam najniższą płacili, czasy się na szczęście zmienią i nawet bez doświadczenia i wykształcenia nie chcą za tyle pracować(i nie ma się co dziwić biorąc pod uwagę koszty życia). A to nie jest praca 8h za biurkiem, tylko nieraz po ponad 10h dziennie(o PH mowa), i chyba nikt debilem nie jest żeby za 4-5 zł/h w dzisiejszych czasach pracować, to nie jest praca układania kostki brukowej u małego prywaciarza,tylko w dużej korporacji.
zetka 2016-01-17 18:01:11
Jaka jest wysokość podstawy. Ile można realnie zarobić. Czy plany są osiągalne.
zetka 2016-01-21 18:39:35
Podstawa jest chyba jednakowa dla wszystkich .Jaka kwota brutto.
Niki 2016-03-15 17:41:20
Słabo, bardzo słabo. Pikują w dół, tyle tylko napiszę w tym temacie.
kasrab 2016-04-15 21:23:11
Czesc :) Dostalam wlasnie tel z zaproszeniem na rozmowe rekrutacyjna. Czy mozesz mi powiedziec z ilu etapow sklada sie rekrutacja i jak to wyglada od strony obowiazkow a takze wyplaty ogolnie czy cele sa osiagalne Bede wdziecza za info
kasrab 2016-04-17 23:09:38
Dzięki za info :)
Michał 2016-07-04 22:30:02
Nie polecam ! Szkoda czasu na tą firmę
hoopesymista 2016-07-17 14:12:31
Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany - zmienił się prezes i gdzie się da szuka oszczędności. Wymienia kadrę kierowniczą zatrudniając swoich ludzi z Czech, którzy nie znają polskiego rynku i nawet nie mówią po Polsku. Chcą wprowadzić czeskie standardy, które się nie sprawdzają na tutejszym rynku (m.in.wyprodukowanie Paoli w opakowaniu pet).
Firma mimo, że kupę lat na rynku nie ma strategii rozwoju, brak stałych procedur, często brak komunikacji między biurem/kierownikiem, a ph.
Brak kampanii reklamowych , które by pociągnęły jej produkty w górę. Promocje, które robią w sieciach lokalnych nie są dopracowane, bo klienci nie wiedzą o nich, a przedstawiciele dowiadują się o nich w dniu rozpoczęcia i brak czasu na objeżdżenie klientów i ewentualne zatowarowanie.
Mam wrażenie, że skupiają się na produkcji dla Biedronki (i innych marketów zresztą też), gdzie ceny brutto dla klienta są takie, jak netto w sprzedaży do PSD. Praca ph jest bardzo wymagająca, a zarobki nie adekwatne. Jedyny plus to socjal-bony na Święta, prezenty dla dzieci, kolonie, wyprawki itp.
No i najważniejsze - jest bardzo ciężko zrobić target i zgarnąć premię za prowizję. Mimo, że zrobisz target kwotowy nawet powyżej 100%, to nie dostaniesz premii, bo nie zrobiłeś czegoś tam. A to nie zrobiłeś sprzedaży po wszystkich brendach, a nie miałeś wystarczającej aktywności po klientach, albo zwyczajnie nie wskoczyła Ci jakaś sprzedaż do systemu i musisz to udowadniać sam prosząc o f-ry u klientów.
Jeżeli jednak nie jesteś wymagający i wystarczy Ci zarobek poniżej 2000 netto to możesz próbować. Jak trafisz pod dobrego kierownika to kilka lat popracujesz :)
Klaus 2016-07-17 19:11:38
W firmie mówi się, że zmiany które nowy szef robi to jeszcze nic, bo patrzac na jego ciecia nie wiadomo co jeszcze i kogo utnie.zatrudnia samych czechów bo nikomu nie ufa, a na dodatek traktuje ludzi jak śmieci. Nie wiem czy to dobry moment na wiązanie się z tą firma
hoopesymista 2016-07-18 11:04:58
@Misiek - napisałeś tylko o zmianach - jest to hasło, które było i jest poruszane od szkolenia w marcu...
z resztą się zgadasz? ;)
nie wiem na jakim stanowisku pracujesz, ale lekko to nie idzie raczej widząc ile osób w ciągu 2-3 miesięcy przestało pracować w firmie, a są to osoby na różnych stanowiskach i często z długoletnim stażem, o olbrzymim doświadczeniu.
@ Klaus - tak też sądzę - radzę się wstrzymać z podejmowaniem pracy w tej chwili.
Micozy 2016-07-20 23:33:17
Święte słowa :)
hoopesymista 2016-07-23 11:24:07
Zależy chyba z jakiej części Polski jesteś i jaki teren masz do objeżdżenia. Ewentualnie jaką robotę za Ciebie robią dystrybutorzy.
Z rozmów z różnymi ph wynika, że jednak nie jest tak kolorowo wszędzie, więc zależy gdzie i ile lat pracujesz.
Poza tym nie oszukujmy się - produkty hoop nie rotują na sklepach w takim tempie, żeby co miesiąc robić plan, a z gołą podstawą to zastanawiasz się czy opłaca się wyjeżdżać w ogóle w trasę., a bez wsparcia sprzedaży w postaci gratisów, czy niższych cen to w ogóle nikt nie zrobi chyba planu w wakacje.
hoopesymista 2016-08-16 11:03:24
No jednak jest problem. Za lipiec nikt nie zrobił Targetu :)
JONASZ 2016-08-26 22:04:45
A SŁYSZAŁY COŚDZIEWCZYNY ŻE ŚWIETY WALERY JEST NA WYLOCIE ?
Lolek 2016-09-14 13:56:55
Witam, czy mgóbym się z Tobą jakoś skontaktować? Dostałem propozycję pracy ale mam duży dylemat. Pwoeidzieli, że muszę 20 spotkań dziennie odbyć. SPORO
Lolek 2016-09-14 13:57:06
heniek 2016-09-14 13:59:03
Na ph @lolek? Wiesz to zawsze większa szansa na klientów no i większą premię
Zostaw swoją opinię o Hoop Polska - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hoop Polska