Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Justa

Na stronie, którą podał w komentarzu przedstawiciel firmy, znalazłam ofertę pracy na stanowisko Magazyniera/Magazynierki. ;p Strasznie dużo benefitów tutaj zapewniają. Ale to jak najbardziej na plus :) Mam jednak pytanko dotyczące dojazdów. Czy wspomniane autobusy miejskie, którymi można dojeżdżać do pracy, są w jakiś sposób dofinansowywane przez pracodawcę? Pytam, bo tak o nich napisano i nie wiem czy to jakiś kolejny profit, czy tylko informacja, czym można dojechać do pracy :D

@Justa

Tylko informacja .

@Justa

Na stanowisku Magazyniera mamy obecnie jeden wakat i rekrutacja jest w toku, dlatego wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania swojego CV - https://www.aplikuj.pl/pracodawca/229/eaton-automotive-systems-sp-z-o-o-/oferty-pracy Autobusy miejskie (linie 10, i 20) są uruchomione specjalnie na potrzeby firm działających w strefie i kursują w godzinach dopasowanych do grafiku pracy. Natomiast koszty biletów nie są pokrywane przez Pracodawcę.

kandydat

Od kilku miesięcy firma szuka Quality Managera, możecie polecić pracę w firmie Eaton na tym stanowisku? Jak długo średnio pracują tu managerowie?

@kandydat

Rekrutacja na stanowisko Quality Managera jest już zamknięta.

Cienisty

Słyszałem że dwóch najlepszych a zarazem najwspanialszych z VA przechodzi na V w celu wsparcia tego działu. Coś więcej w temacie?

Rozżalony
@Cienisty

Jeżeli Ci dwaj z VA przechodzą na V o których myślę to wracam do Eatona. Kilkanaście lat przepracowanych w świetnej firmie i passa moja trwała by dalej gdyby nie Mały i jego zagrania akceptowane przez Szefa. Eaton to wspaniały zakład i jestem w stanie powrócić.

Bebe
@Cienisty

Jak wojownicy z VA radzą sobie na V? (usunięte przez administratora)

Jak dużo osób pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Ok.1100

Dobry kontakt z firmą rekrutującą ale to nie Eaton. Proponowana pensja 3800 brutto + różne dodatki np za trudne warunki pracy. Sama rozmowa ok. najpierw mały test z rysunku technicznego i przyrządów pomiarowych,ale tak naprawde głównie z czytania z zrozumieniem.nawet nie mając styczności z tą tematyką można zrobić na 100%. Kierownik oprowadził po hali. Trochę głośno itp ale Jak dla mnie nie jest tak źle. Wyłapałem drobną nieścisłość. Firma rekrutująca wspominała że tu nie ma nadgodzin bo trudne warunki. W czasie rozmowy była o tym wzmnianka. No nic. Dopytam przy najbliższej okazji...

Poprzednie zajęcia. Test sprawdzający czytanie z zrozumieniem/ wiedza o rysunku technicznym i przyrządach pomiarowych, ale odpowiedzi są w tekście.

Pracownicy

Zakład pracy to nie miejsce indoktrynacji...

Polak

Nie rozumiem kwestii firmy która wywiesza(usunięte przez administratora)bo tego można nie nazwać flagą obok flag państw Polski USA Ukrainy... Mówicie o tolerancji w takim razie jak firma postrzega tolerowanie wyznawców chrześcijaństwa i tolerowanie społeczeństwa Polskiego jeśli pracownicy w święta państwowe udają się do pracy ( mają płatne 100 procent) tak samo jak w święta typu Boże Ciało... Jedyne odstępstwo i wolne w tej firmie to postój i 1 listopada oraz 24 25 i 26 grudzień oraz nowy rok. Mówicie o tolerancji ale zapominacie o tym na codzień gdy pracownik w święta nie święta musi iść do pracy w dodatku gdy w żółte pole nie przyjdzie jest dziwnie spostrzegany przez przełożonych...Na zachodzie czy w USA święto państwowe to jest święto i święte prawo do odpoczynku i rekreacji jednakże u nas ciągła praca bo zaworów mało trzeba uzupełniać magazyny...Coraz więcej ludzi odchodzi z zakładu przez takie spostrzeganie nas jako pracowników. Podwyżki 12-13 procent do stawki z tamtego roku jednakże praca na 4 brygadowce jest znacznie cięższa i wymaga w takim razie większej ilości pieniędzy dla pracownika który się często zrzeka z własnego życia prywatnego... Zacznijmy tolerancję od pracownika i postrzegania jego wartości i godziwych zarobków a później zajmijmy się ideologią LGBT.

Bebok

100%

Franek
@Polak

Wiadomo że 4 brygadówka nie należy do najłatwiejszych. Jest jakiś dodatek za zmianowość? A podwyżki o których wspomniałeś były dla wszystkich? Co roku dają czy tylko teraz przez inflacje?

Robiłem
@Franek

Pamiętam czasy jednego z dyrektorów rządzących. Liczyliśmy na podwyżki a było zdjęcie ze zwyżki.

Nadgodziny
@Polak

Pamiętaj że w dni żółte albo swieta pracodawca nie może cię zmusić do nadgodzin ale jeśli jesteś przestraszony to się zgadzasz dlatego nie rozumiem twojego wywodu...

Witek

Jaka stawka na początek?i czy jest szansa dostania umowy na stałe

@Witek

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Kwestie stawek są uzależnione od stanowisk, na jakie rekrutujemy i jest to zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Po okresie próbnym podpisywana jest umowa na czas określony, następnie na stałe. Zachęcamy do złożenia swojej aplikacji na interesujące Pana stanowisko, a skontaktujemy się i udzielimy najważniejszych informacji. Można wysłać swoje CV na adres rekrtuacja2@eaton.com lub poprzez Aplikuj: https://www.aplikuj.pl/pracodawca/229/eaton-automotive-systems-sp-z-o-o-/oferty-pracy

Witek
@Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Operator produkcji

@Witek

Prosimy o osobisty kontakt poprzez wyżej wymienione drogi.

Niedowiarek

Słyszałem że do Eaton wraca ten który odszedł ponad 2 tygodnie temu do innego zakładu po wielu latach przepracowanych w Eaton. Mówiłem mu chłopie gdzie idziesz i gdzie Ci będzie lepiej jak nie tu ale nie posłuchał i wyszło jak wyszło . Wracaj do nas jeżeli to prawda bo Eaton jest dobrym zakładem pod każdym względem. Jeden z lepszych zakładów w Bielsku Białej uważam. Trochę się pośmieją koledzy i z czasem wszystko się ułoży.

Taak

(usunięte przez administratora) Suuper. Dziękujemy że jesteś z nami.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Niki

Wypłata w Eatonie jest wg. umowy do 10 i zwykle jest 10. Może być wcześniej jeśli to dzień wolny.

@Niki

Ja powiem Ci z własnego doświadczenia, że w moich poprzednich firmach niestety miałem i takie sytuacje, gdzie o kasę się upominałem. Jak już o pieniądzach mowa to napiszesz mi może, ile na start można zarobić? Zdarzył się czasami opóźnienia w wypłatach, czy nic takiego nie miało miejsca? Dobrze będzie się tego dowiedzieć, jak i tak akurat jestem w trakcie szukania roboty.

Bebe
@Michał

Wypłaty zawsze na czas i to jest ważne. Na początek rewelacji nie ma. Są zakłady które lepiej płacą w Bielsku Białej. Zależy gdzie i do kogo trafisz oraz pod jakiego brygadzistę.

Bartek

Chej, jestem tu nowy:) na wstępie mam pytanie. O co chodzi z tymi kolejkami pod czytnikiem? Kolejka jak nad morskie oko :0 a jak człowiek wyjdzie przed szereg i się odbije to ludzie się dziwnie patrzą. Dodam że na wejściu nie zauważyłem takiego zjawiska:)

Bobek
@Bartek

Taka korpo zasada wystraszonych ludzi. Strach się podbić pierwszemu

Aleksander
@Bobek

I co tylko na wyjściu taka kolejka i wszyscy czekają aż inni pobiją karty? Kierownik sprawdza kto pierwszy wyszedł z pracy i dlatego ludzie się nie garną? To jest źle widziane i potem wyciągają konsekwencje czy jak?

@Bartek

Jest nieoficjalna zasada że nie powinno się wychodzić niż dwie minuty po końcu zmiany. Zapewne było przed "czasem"

Liliana
@Radek

Jak 2 minuty po końcu zmiany?Bezsensu...

@Liliana

Gdyby zakład miał ściśle się stosować do kodeksu pracy to stanowisko pracy nikt nie powinien opuszczać przed zakończeniem zmiany czyli np 13:30. Gdyby tak było to pracownicy którzy sie przebierają raczej nie zdążyliby w dwie minuty się przebrać umyć itp. Większość pracowników opuszcza stanowisko przed 13:30 ale nieoficjalnie wszyscy wiedzą że raczej się nie wychodziz budynku przed 13:32. Dziwne wiem.

Chętny

Cześć, chciałem zapytać konkretnie czy bez nadgodzin pracując na 3 zm z jakąś niewielka premia jestem w stanie zarobić 3300 na łapę? I czy normy są do zrobienia czy mało realne. Z góry dziękuję za odpowiedź

@Chętny

Tak.

Chętny

Dziękuję bardzo za odpowiedź

@Chętny

Tak ale w systemie 4 czterobrygadowym w którym obecnie zakład pracuje. Nie wiem czy tak jest wszędzie ale przynajmniej większość pracowników nie ma żadnych norm bo maszyny się raczej i tak nie przyśpieszy a premie produkcyjne są ustalane dla całego wydziału. Np w lutym wydział zaworu nie miał żadnej.

Ciii

Mi się tam dobrze pracowało ???? Niestety nie z własnego wyboru tam nie pracuję ale teraz mam o dużo lepiej min ponad 5k wypłaty i święty spokój ????

Kandydat UR

Witam. W jakim systemie jest praca na dziale UR? Czy konieczne jest średnie wykształcenie czy z zawodowym też można zostać przyjętym? Jaka stawka jest na początek? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Adrzej
@Kandydat UR

Z tego co się orientuje to są dwa wakaty mechanik i elektronik w systemie 4 brygad .Stawka jest negocjowana ale oczywiście według widełek płacowych.

Aktualność
Drodzy Panowie,

Dzisiaj z okazji Dnia Mężczyzny rozdajemy Wam słodkie upominki i raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego :)

Aktualność
Transport

Ostatnio na tablicy ogłoszeń chciałem się wpisać że szukam transportu lecz kartka zniknęła czy jest możliwość by została przywrócona ?

@Transport

Dziękujemy za informację, sprawdziliśmy to i listy dla poszukujących pasażerów do wspólnych dojazdów cały czas są wywieszone przy stołówce. Zapraszamy również do działu personalnego, gdzie zawsze służymy pomocą i sprawdzimy nasze bazy, kto dojeżdża z danej miejscowości :)

Transport
@Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.

Widocznie zerknalem na zła tablice dzięki za info

Transport

Może coś szerzej jakieś argumenty ?

Pierwsze co trzeba zrobić to zlikwidować te związki i utworzyć nowe dla pracowników ,bo te co są w zakładzie i ci co siedzą w zarządzie związków tacy jak brygadziści i kierownicy to oni nigdy nie bedą za pracownikami bo boją się o swoje stanowisko i dlatego mamy jak mamy .I tylko w ten sposób coś by zmieniło a tak to nie ma sensu ciągnąć tej szopki .

Ktoś
@Marek

Marek ty już miałeś swoją szanse na prezesa związków, nie wygrałeś wyborów to już sobie odpuść, po za tym jak nie dostaniesz podwyżki to mówiłeś że się zwalniasz. A myślisz ze jak polowe zmiany siedzisz na palarni to za to należy Ci się podwyżka?

Philo

Podpisuję się pod twoją wypowiedzią dwoma rękami. Byli związkowcy są najgorsi, nic nie zrobili, oprócz szczekania na wszystko i na wszystkich, wiele wymagają od innych, nic od siebie i nawet nie mają odwagi się zwolnić. Na pohybel im. Pozdrawiam.

shark

Cześć, zgadzam się teraz albo nigdy. Fiat wywalczył podwyżki, tak ale 90% załogi jest w związkach. W Eatonie celowo osłabia się związki, bo wiedzą że im więcej pracowników przystąpi tym dla nich trudniej prowadzi się negocjacje. Przychodźcie i się zapisujcie. Pozdrawiam jeszcze niezdecydowanych.

@shark

Ludzi do związków namawiacie a nawet nie macie żadnej karty przetargowej żeby ich przekonać, bo to co związki pokazały w tym roku przy podwyżkach i negocjacjach odnośnie premii świątecznej to jakaś kpina. Z takimi "sukcesami" chcecie żeby inni się przekonali? To nie działa tak że im więcej ludzi tym lepiej, jak się nie potrafi negocjować i sensownie myśleć to i wszyscy pracownicy nic nie zmienią.

Widziałem
@shark

Związki w Eaton bu ha ha... Wiemy jak to wyglądało ostatnie lata. "Walczyli jak lwy" a na koniec zawsze wyszło jak wyszło. Bu ha ha...

@shark

A no i zapomniałem o kolejnej ważnej rzeczy na którą związki pozwoliły. Mianowicie pozwoliliście skrócić postój zakładu o tydzień a należny urlop "wybrać" w innym okresie co nie daję pełnych 2 tyg. urlopu ciągiem dodatkowo dni między świętami są robocze a są to praktycznie jedyne dni kiedy mamy dłuższe wolne dla rodziny i znajomych. Cały rok, praktycznie każde święto i żółte pole było robocze to jeszcze koniec roku musi być (usunięte przez administratora). Nic tylko pogratulować i życzyć takich "sukcesów" nadal

@shark

Wracając do tematu to zapomniałem o kolejnej ważnej kwestii. Pozwoliliście skrócić postój o tydzień a pozostały urlop "wybrać" kiedy indziej tzn. jak kierownik czy brygadzista pozwoli bo oczywiście nie ma ludzi do pracy. Druga sprawa to robota między świętami gdzie powinno być wolne a to jedyny czas kiedy można z rodziną czy znajomymi się spotkać na spokojnie bo poza urlopem to jedyne takie długie wolne. Nie dość że praktycznie każde święto czy żółte pole było robocze to jeszcze to... Pogratulować takich "sukcesów" oby więcej takich nie było.

@Widziałem

Może najwyższy czas założyć nowe zwiazki , skoro te nic nie robią tylko podpisują wszystko co dyrekcja da .

no
@Nowy

to do dzieła. Jest sporo ludzi z Hutchinsona to pomogą.

Stary
@X

Glllllluuuupi tyś a glllllupi nie mają karty przetargowej bo nie mają ludzi tak to właśnie działa jest ilość jest siła przetargowa. Nie inaczej.

Beata
@Stary

serio ludzi nie mają? a ilu mogłoby tak potencjalnie brakować, żeby to przeszło? i tak w sumie się zastanawiam co można zrobić, żeby tych ludzi do siebie po prostu nabrać, pisali o zmianie związku, to wykonalne by było?

@Beata

Ludzi ok 300 osób, ale udają ze to mało. A co do nowych związków to Metalowcy jako drugi związek, oni nie podpisują tak jak nasz wszystkiego udając że negocjacje były trudne .

@Stary

Pochwalcie się jak tam po spotkaniu w sprawie podwyżek :P Macie zaklepane z 15% czy już jest gorzej niż rok temu i spadło poniżej 6 bo nadal macie "za mało" ludzi jak twierdzisz? :D Zdradzę Wam pewną informację tylko nie powiem dokładnie gdzie bo nie wypada ale inne zakłady w okolicy dają od 500 zł wzwyż niezależnie od stawki podstawowej jaką mają pracownicy a mogą liczyć i na więcej.

Raf

W jakim Fiacie masz 90% załogi?Pracuję tam więc bzdury opowiadasz.30%

Transport

Szukam osoby ktora pracuje na zm H lub I w celu wspólnego dojazdu jestem z Starej Wsi proszę o wiadomość

Rozumiem ze "wyplaty" mają byc do 10 ale do jasnej ..... żeby 9 nie bylo, to juz kpina

Franczesko

Nie rozumiem?...o (usunięte przez administratora) ci chodzi? Weź umowę i czytaj ze zrozumieniem jeśli potrafisz. 10 tego każdego miesiąca pozdrawiam.

bb

jaka jest atomsfera w eaton bielsko biała?

Bobek
@bb

Jak w każdym innym zakładzie. Po roku uznasz że zarabiasz za mało bo inflacja pożera twoją wypłatę. Jeśli masz mniej niż 25 lat to jeszcze spoko kaska dla młodego bo wypłata bez podatku.

Łysy
@bb

Atmosfera świetna rzekłbym przewspaniała lub nadprzeciętnie wspaniała . Przyjdź i przekonaj się sam/sama :)

Zostaw merytoryczną opinię o Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 190.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 143, z czego 17 to opinie pozytywne, 30 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.