agencja pracy tymczasowej Workservice

Wrocław

Opinie o agencja pracy tymczasowej Workservice

marianna 2011-10-26 02:00:27
Ludzie uciekajcie od tej agencji jak najdalej!!! Firma zupełnie beznadziejna, nie wypłacili mi już 3 raz wynagrodzenia na czas, [usunięte przez moderatora] pracowników. Kłamią w żywe oczy. Są aroganccy i niekompetentni. Nie polecam !
Prasa mimośrodowa 2012-07-14 14:37:26
Dodałem opinie również w innym miejscu, ale żeby była bardziej widoczna pozwalam sobie zamieścić ją również tutaj.
Workservice S.A. Z tak liczną reprezentacją zarządu, że klękajcie narody. Wymienię tu tylko kilka nazwisk jakie znaleźć można w internecie: [usunięte przez moderatora] wśród nazwisk obco brzmiących znajdują się takie jak choćby: [usunięte przez moderatora] Członek Zarządu
[usunięte przez moderatora] Członek Rady Nadzorczej.
Firma, której główna siedziba mieści się we Wrocławiu posiada również kilka oddziałów terenowych, między innymi w Łodzi, Warszawie i Poznaniu.
Forma zatrudnienia to zwykle w oparciu o umowę zlecenie, przy czym są to różne firmy zewnętrzne, nie wiem na jakiej zasadzie współpracują.natomiast atmosfera w samym oddziale, cóż...pracujące tam osoby zachowują się tak jakby od tego czy tam są czy nie zależało całe ich życie.
Nasuwa mi się tutaj fragment tekstu Kaczmarskiego z piosenki Postmodernizm, którego ostatni akapit odnosi się do tego co tutaj mam na myśli: \\\\\\\"I nie próbuj nic rozumieć, nie pochodzi mieć od umieć, możesz wierzyć lub nie wierzyć, nic od tego nie zależy\\\\\\\".
\\\"Nie pochodzi mieć od umieć\\\" przytoczyłem dlatego, że jest pewna osoba do której z kilku powodów cytat ten pasuje jak ulał.
Kończąc pozwolę sobie na jeszcze inny cytat: \\\"A Nobel skłonił się jak paź, po ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak pomyślał zaś.... Róbmy swoje!\\\"
paw 2012-07-16 10:26:52
Żadnych problemów z tą agencją nie miałem, wypłaty na czas, tyle co w umowie, umowy o pracę też są, polecam.

Jak bym miał wybierać, to wybrałbym ją czyli coś sprawdzonego
sed 2014-09-28 17:40:03
workservice to naganiacze dla np workservice 24 gmbh z berlina a to juz sa konkretne zlodzieje
od momentu podpisania umowy skazany jesteś praktycznie na samego siebie, jedyna ingerencja koordynatora w twoje życie to okradzenie cie, oszukanie.
Pracowalem dla nich ponad rok podpisujac w miedzy czasie kilka kolejnych umow- przez caly cza nie dostalem zadnej podwyzki, zadnego dodatku a wrecz przeciwnie- ciagle cos nie pasowalo jak nie urlop to chorobowe jak nie dodatki za np nadgodziny to inne sprawy ciagle cos.
koordynatorow mialem chyba z pieciu z czego wiekszosci nawet na oczy nie widzialem a cala opieka polegala na przezucaniu nas z jednej nory do drugiej

SYF TOTALNY OMIJAJCIE ICH SZEROKIM ŁUKIEM
truskawa 2016-04-22 15:56:37
Ja byłam raz tam zatrudniona, siedziba głowna jest w warszawie. jako jedyni chyba maja najwiecej ofert pracy w Polsce i za granicę, koordynatorzy są mili i bardzo pomocni, ja zatrudnienie znalazlam przez nich w necie na goworku znlazlam oferte, umowa podpisana od razu byla.
Zostaw swoją opinię o agencja pracy tymczasowej Workservice - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie agencja pracy tymczasowej Workservice