GPF Generalny Partner Finansowy Odszkodowania Sp. j.

Tarnów

Opinie o GPF Generalny Partner Finansowy Odszkodowania Sp. j.

Daga 2015-11-21 14:44:52
Zdecydowanie nie polecam, jedyna osoba która tam zarabia to właściciel, brak wsparcia, odpłatne ulotki i wizytówki - żenada.
Właściciel uważa że to nagroda że dostaje się możliwość współpracy oczywiście umowa u prace czy nawet zlecenie nie wchodzi w grę bo z tym maił by za dużo kłopotów.
Jak już coś zrobicie bo z wypłata kasy też nie jest łatwo.
A umowa o współpracy z zakazem konkurencja który sie wyklucza w swojej treści z przepisami prawa o zakazie konkurencji najlepiej przedstawia jak ta firma jest kompetentna i jaka ma wiedze prawną.
dobrodziej 2016-01-08 14:03:13
Stanowczo odradzam. Firma która nie ma zielonego pojęcia o wycenie szkody i prowadzeniu sprawy. Wszelkie dokumentacje trzeba załatwiać samemu i jeszcze dostarczyć do "firmy". Ja się pytam po co jest pełnomocnictwo skoro nie umieją z niego korzystać. Fakt że prowizje mają małe ale i odszkodowania też niskie. Za częściowy niedowład jednej kończyny u dziecka 7 tyś kwoty bezspornej i wycieczka do sądu po 20 tyś! To jest mniej niż minimum.... Konkurencja zrobiła dogrywkę i wywalczyli stałą rentę i prawie 100 tyś. GPF? Nigdy więcej i nikomu nie polecę.
Życzliwy 2016-03-13 13:44:16
Zupełnie nie zgadzam się z krzywdzącymi opiniami na temat firmy GPF Sp.J. Sam mam bardzo wielu zadowolonych klientów a Ci co piszą negatywnie to zapewne "życzliwa" konkurencja. Odszkodowania wypłacane są bardzo szybko i w kwotach najwyższych z możliwych. A co do umowy, wizytówek, szkoleń czy ulotek to bardzo prosta sprawa. Ci co aktywnie współpracują - wszystko mają bezpłatnie. Widocznie Ci co piszą negatywnie nic nie robili i chcieli aby za nich wszystko robić i za nich płacić. Niech idą na etat, tam będą mieć wszystko "za darmo".
DR 2016-10-23 10:32:42
Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję.
Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży.
Napisz do mnie na maila
agenci.odszkodowania@interia.pl
Zapewniamy pełną dyskrecję.
Zostaw swoją opinię o GPF Generalny Partner Finansowy Odszkodowania Sp. j. - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GPF Generalny Partner Finansowy Odszkodowania Sp. j.