Opinie o Ifm Electronic Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ifm Electronic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ifm Electronic Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ifm Electronic Sp. z o.o. w Katowice

Jack_Pupa

To jest forum o pracodawcach a nie sklepie internetowym. Kupuj ale sie nie zatrudniaj - czyli produkt ok ale od firmy jako pracodawcy trzymaj sie z daleka.

Zielona

Ktoś tutaj ma obsesję na punkcie ifm. Pan Krzysztof się pyta o sklep i stronę, ktoś inny odpowiada nie zatrudniaj się. Ale odnośnie sklepu można spróbować to chyba nic nie kosztuje.

krysz

Strona ma moderatora?

Altdeutschepferdetaxefahrer

Kupuj ale sie nie zatrudniaj

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ifm Electronic Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Hublot

Pozory mylą :)

Adolfo H.

To prawdopodobnie uchodźcy. Mułzumanin tańczy, tańczy, tańczy... Tańczą, tańczą, tańczą, tańczą jego ręce

Wolny Drzem

Ech dzieci, dzieci... Ciemno się robi do domu mamusia woła.

Trybson

Ja sie pisza na walke! Czekam pod pocztą o 18

Maczeta

Wszycy ifm-owcy to jednostrzałowcy! Jak ktoś ma ochote na sparing w Kato to ino się tu wpisać. Mogę być w 30 sekund na Rynku!

ypsylon K

Jakiej rasy to byly malpy? U mnie na klatce pod nr 6 zamieszkaly 2 dziwnie zachowujace sie osobniki. Zastanawiam sie czy zawiadomic straz miejska czy weterynarza

Romuald

KRS są co najmniej 3 na ifm electronic gwoli wyjaśnienia. Mogę założyć kilka firm i być w każdej prezesem.

Goryl

Apropos małp. Dwie małpy zostały skradzione z jednego zoo w Niemczech. Co ciekawe była to parka. Niestety monitoring nie uchwycił sprawców gdyż zoo było dosyć stare i nie posiadało takiego cudeńka.

Przemek

Ojojoj ale sie narobiloooo! 2 numery KRS = 2 firmy. 1 małpa + 1 małpa = 2 małpy

Modry

Ludziska o czym wy piszecie? Że co? Dwie firmy? Przecież w Katowicach oddział jakiś a w Opolu fabryka. Logo to samo nazwa ta sama czyli firma ta sama.

Wiecór

A dostałeś kiedyś ze śląskiej, męskiej ręki w mordę?

Gancarz

Ludziska! To jest temat o ifm electronic - oddział handlowy w Katowicach a nie ifm ecolink - produkcja w Opolu!!! To sa 2 rozne firmy! Wara od Opola. O Katowicach piszcie co chcecie

Belgh

Taaa nadal oglądaj filmy dla dorosłych.

Uzi

:) Tak, jasne

Panna nikt

ifm się dynamicznie rozwija. Nie można mylić firmy z osobami o mentalności 10 latków, wypisujących same bzdury na jakimś forum.

Karol Marks

Pieniądze i benefity dla wysztkich! Po równo!

Zostaw merytoryczną opinię o Ifm Electronic Sp. z o.o. - Katowice

Ifm Electronic Sp. z o.o.
  • Węglowa 7
    40-105 Katowice
  • NIP: 6342531910 KRS: 0000213915

Ifm Electronic Sp. z o.o.