Opinie o "SPAW-MAR" w Mongstad

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie "SPAW-MAR". Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w "SPAW-MAR" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "SPAW-MAR" w Mongstad

Czy "SPAW-MAR" oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Sp Nowy wpis

Spaw mar nie istnieje dzisiaj się urodziłeś

Greg Nowy wpis

Ta firma też ma na koncie mnóstwo spraw sądowych.Także tutaj przedmówcy którzy bardzo źle oceniają firmę mówią prawdę.

Sol

(usunięte przez administratora) ,(usunięte przez administratora)jak najdalej od tego "(usunięte przez administratora)" Pracowałem na elektrowni Kozienice za 168 godz dostałem 1200zł boo reszty pani prezes nie zatwierdziła TRAGEDIA

Grzegorz Nowy wpis
@Sol

Wiesz może, dlaczego reszta należnego Ci wynagrodzenia nie została finalnie wypłacona przez firmę "SPAW-MAR"? Firma miała jakieś zastrzeżenia co do jakości wykonanej przez Ciebie pracy, czy może były zupełnie inne powody takiej decyzji? Przedstaw proszę, jak to dokładnie wyglądało. A może to była tylko jednorazowa sytuacja i firma już dalej normalnie funkcjonuje?

Aneta

@Mario, skąd posiadasz takie informacje? Są to informacje potwierdzone, czy tylko Twoje przypuszczenia, że tak wygląda rozliczenie z pracownikami w firmie "SPAW-MAR"? Możesz napisać coś na temat tego, jak wygląda praca w tej firmie i warunki, które oferuje pracodawca? Opisz, co wiesz na ten temat.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w "SPAW-MAR" się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Mario

W tej firmie pracuje dużo alimenciarzy szefostwo bez wahania wypisuje niskie zarobki do Sądu a w rzeczywistości dostają do ręki

Aneta

@spawacz 100 co sprawia, że tak oceniasz firmę? Czy sytuacja, o której pisali użytkownicy we wcześniejszych opiniach nie uległa zmianie?

spawacz 100

TRAGEDIA !!!!!

klic

To nie firma tylko pseudo firma machloje ,matactwo ,oczekiwanie na pieniadze po 3 miesiące tą firme dawno powinni zamknąć ..nie polecam i omijajcie szerokim łukiem .

sdfv

@pracownik nie rozumiem dlaczego tak piszesz tutaj?

Nie płacą, oszukują, na pieniądze można czekac i parę miesięcy, nie odbierają telefonu w firmie, a pani prezes nie istnieje prawdopodobnie, bo nigdy jej nie ma

przemek

Mnie tez oszukali na 500euro...mialem uzgodnione 15eu a przy rozliczeniu powiedziała księgowa ze 12eu..brak słów,,

Mirek

Jeśli ktoś lubi pracować za darmo,polecam Spaw Mar

Ostatnio jak u nich pracowałem oczekiwałem za pieniędzmi prawie 3 miesiące...firma dla ludzi o silnych nerwach..nie polecam

łukasz

Ludzie uwazajcie na tą firmę i unikajcie jej...nie wypłacają kasy...a jak juz dostaniesz to nie tyle co obiecali...jednym słowem oszusci..

oelbus

Właścicielem firmy jest pseudo-biznesmen z Tarnowa. W 2010 roku szukał bandyty, który przestrzeli nogi konkurentowi z branży. Dostał za to 1 rok i 6 miesięcy bezwzględnego więzienia. To chyba mówi wszystko o standardach panujących firmie. Po źródła wystarczy wpisać w wyszukiwarce tytuł "Szukał bandyty, natrafił na agenta elitarnego wydziału CBŚ".

oszukany

Oszukują na każdym kroku. Tam nie traktuje się ludzi poważnie. Jedynie czego się dorobicie to tylko choroby wrzodowej żołądka. SZCZERZE NIE POLECAM TEJ FIRMY.

oszukany

nigdy prze nigdy nie do tej firmy !!!DNOOOO!!!

monter

Koledzy znacie może poważne firmy z którymi można wyjechać zagranice jako monter rurociągów?

olek

jezeli jestescie juz tak zdesperowani ze bedziecie pracowac charytatywnie to zadajcie umowy a tego wam nie dadza bo placa z najmniejszej krajowej reszte ci dadza na reke tak przynajmniej obiecuja na gebe jezeli pojedziesz za granice pieniedzy nie zobaczysz dopoki nie zajedziesz do tarnowa musisz byc bogatym aby przezyc w tej firmie

spawacz

widze ze negatywne opinie sa caly czas kasowane przez wielka pania prezes ( musi chyba ponad 100 wazyc ) wole jechac do nepalu i pomoc ludzia po trzesieniu i zrobic dobry uczynek niz robic dla tych zlodzieji ktorzy i tak kasy nie placa. ODRADZAM. firma stracona. nie radze nikomu tam isc.

Zostaw merytoryczną opinię o "SPAW-MAR" - Mongstad

"SPAW-MAR"