Hydro - Mar

Częstochowa

Opinie o Hydro - Mar

były pracownik 2014-12-31 10:52:03
Firma Hydro-mar Mariusz Matyszczak to kompletne(usunięte przez administratora) Pseudo "SZEF" Mariusz Matyszczak ciągle niezadowolony z pracy (najlepiej pracuj "ZA DARMO" oczywiście "BEZ UMOWY")większa część pracowników pracuje na "CZARNO"! Mobbinguje na każdym kroku, standardowa rozmowa z pracownikiem to: co ty "(usunięte przez administratora) "NIE (usunięte przez administratora)itp. Ucinanie pensji to norma. Firma działa w branży sanitarnej w Częstochowie. Omijać "TO COŚ" z daleka!!!
były pracownik 2014-12-31 10:53:54
Podpisuje się obiema rękami pod w/w wpisem. Ten "śmieć" nie powinien stąpać po ziemi ani oddychać! Dla takich "zer" nie powinno być miejsca w społeczeństwie!!! A jak by tego było mało oszukuję klientów!!!
była klientka 2014-12-31 11:28:44
LUDZIE! Przestrzegam przed firmą Hydro-mar Mariusz Matyszczak z Częstochowy (usługi sanitarne). Ten "Pan" CHAM (bardzo niemiły) jest OSZUSTEM i KŁAMCĄ. Wykonywał w mojej firmie szereg usług instalacyjnych. Zamontował urządzenie niezgodne z ofertą i FV, a zażądał pieniążków jak za urządzenia wydajniejsze (droższe). Przestrzegam wszystkich potencjalnych klientów.
zadowolony klient 2015-04-20 10:32:59
Witam,
dziwią mnie takie opinie o firmie, gdyż jest to jedna z lepszych firm w Częstochowie pod względem wykonania instalacji sanitarnych, a co najważniejszą jedna z najtańszych. Co do powyższych opinii to widać ewidentnie zarówno po nicku jak i godzinie, że pisała je ta sama osoba, czyżby pracownik zwolniony za picie alkoholu w godzinach pracy, przychodzenie do pracy na kacu (lub jeszcze pod wpływem)? Skoro ktoś nie szanuje pracodawcy to on także nie szanuje pracownika i go zwalnia - sytuacja normalna. Proponuję zacząć od siebie i zastanowić się czy jest sens pisać takie bzdury w internecie. Rozumiem, że fakt iż ta osoba jest "incognito" sprawia, że czuje się bezkarnie, ale prędzej czy później karma wróci szczególnie, że wiadomo kto to napisał.
dyminkkko 2016-04-21 14:20:21
faktycznie instalacje sanitarlne to oni robią dobrze i szybko co ważne.
Zostaw swoją opinię o Hydro - Mar - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hydro - Mar