Opinie o F.H.U. Wikper Wiktor Peret w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie F.H.U. Wikper Wiktor Peret. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.H.U. Wikper Wiktor Peret na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Wikper Wiktor Peret w Lublin

Oskar Nowy wpis

Byłem na stażu w Wikperze 5 miesięcy. Zajmowałem się przyjmowaniem faktur, obsługą platformy (usunięte przez administratora) oraz sporządzaniem ofert handlowych dla klientów. Poznałem dużo zakładów produkcyjnych w okolicy. Praca była przyjemna oraz atmosfera w zespole bez zarzutów. Dużo się nauczyłem.

Krystian Nowy wpis

Pracowałem w Wikperze 1,5 roku jako specjalista ds. sprzedaży. Do moich zadań należał kontakt z działem zakupów i utrzymaniem ruchu w zakładach produkcyjnych. Obsługiwałem również platformy Logintrade. Praca była przyjemna ale awarie w zakładach dawały czasem ogrom pracy. Szef nie ingerował kto jak pracuje, chyba że "nie zarobił na siebie" to wtedy podejmował rozmowy. Premie były, ale zawsze mogłyby być większe :D Dużo się nauczyłem. Polecam

Mariana Nowy wpis

Працювала в компанії 6 місяців. Все сподобалось: колеги допомагали в роботі все зрозуміло пояснювали. Компанія чудова, колектив супер!!!!

Krzysztof

Byłem na stażu w firmie przez prawie 2 miesiące. Przyjemna atmosfera mogę polecić

@Krzysztof

To może chociaż Ty opowiesz o tym coś więcej? Jak wyglądał, co konkretnie robiłeś i jak Cię traktowali?

Krzysztof
@Renata

Ogólnie byłem przydzielony do firmy Wikper plus przyjmowałem faktury, zrobiłem kilka ofert sprzedaży, obierałem / nadawałem paczki czasem jakieś zadanie specjalne od szefa. Z chłopakami z plusa super się pracowało chętnie zostałbym dłużej. Ogólnie dobrze spędzone wakacje.

Renata Nowy wpis
@Krzysztof

O no to wygląda w porządku. Ogólnie to wcześniej już to wszystko umiałeś czy jak całe to wdrożenie wyglądało?

Czy po rozmowie w F.H.U. Wikper Wiktor Peret rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pracowałem u nich 5 lat. Zmieniłem branżę całkowicie. Odpowiadałem za magazyn depozytowy w Celsa Ostrowiec. Praca ok, dojazd ok, atmosfera ok. Polecam.

Dorota
@Piotr

Mówisz, że dojazd ok, to były organizowane jakieś transporty zbiorowe, czy jak to wyglądało?

Marianna

Byłam u nich pół roku na stażu. Profesjonalna firma!

@Marianna

A dasz znać ogólnie jak to wyglądało? ;)

Szymon

Przygoda z Wikper była bardzo krótka, musiałem wyjechać do innego miasta. Byłem odpowiedzialny za obsługę platform zakupowych Login Trade. Mega doświadczenie.

@Szymon

Super. A jak oceniasz atmosferę, zarobki były w porządku? Gdyby nie wyprowadzka nadal byś pracował?

Szymon
@Karolina

Atmosfera super. Zostałbym na 100 %

Agnieszka
@Szymon

To chyba zarobki też tam niezłe, jeśli tak uważasz, co? :D Zdradzisz na jakie kwoty można tam liczyć?

Łukasz

Firma wyspecjalizowana w handlu międzynarodowym. Praca polega na kontakcie poprzez email i telefon. Pracowałem tylko rok. Mi bardziej pasuje kontakt bezpośredni z klientem na żywo. Szef dba o atmosferę, organizuje dla ekipy wypady do teatru, rowery, kajaki.

Grażyna
@Łukasz

Trzeba w takim razie dobrze znać język angielski? Czy jeszcze inne języki są konieczne?

Łukasz
@Grażyna

Dobry angielski wystarczy

@Łukasz

A jakieś wyjątkowe języki są może uznawane za atut? Można liczyć wtedy na lepsze wynagrodzenie?

Wojtek K.

Byłem u nich przedstawicielem handlowym przez 5 lat na województwa świętokrzyskie, łódzkie i wielkopolskie. Rozpychaliśmy się na nowych rynkach z automatyką. Dobra firma.

Ewelina

Pracowałam w Wikper. Dużo się u nich nauczyłam, doświadczenie przydało mi się w następnej firmie.

Anomim

Pracowałem w tej firmie. Było wszystko Ok.

K

Ja polecam. Fajni współpracownicy.

Dorota

Witam. Czy mógłby ktoś powiedzieć coś więcej na temat tej firmy? W opiniach pojawiają się głównie bardzo mocne obraźliwe słowa w kierunku pracodawcy i innych członków firmy, ale one nic nie pokazują, co dzieje się w tej firmie... Fajnie byłoby jakby ktoś jaśniej określił sytuację, bo nie wiem czy się przymierzać do składania CV, czy nie...

patka

zmienia jak skarpetki

mario

dla jednookiego rysia i jego przydupasa łukaszka środkowy palec , niech was zwieracze nie pękają od posuwania siebie na wzajem, jesteście tanimi mędami wartymi siebie , tkwicie w byle czym i liżecie wikperetowi zad , a człowiekiem zawsze warto być bo karma istnieje , nie pozdrawiam z państwowej firmy ze służbowego nowego Forda Rangera ;) Mariusz

Andrzej sąsiad

Nie polecam absolutnie !!!

rysiu dypcyngiel

zawsze mu sie jakiś jeleń trafi i jakoś ten zamtuz sie kręci ;)

Kiepski pracodawca. NIE POLECAM!!

Sztuczne Oko

Firma krzak na wsi Grębów

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Wikper Wiktor Peret - Lublin

• Jak się pracuje w F.H.U. Wikper Wiktor Peret?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Wikper Wiktor Peret tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Wikper Wiktor Peret?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H.U. Wikper Wiktor Peret
3.7/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Piaski 87
    39-410 Lublin