Opinie o Sanitex Sp.z o. o. w Chełm

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Sanitex Sp.z o. o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sanitex Sp.z o. o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanitex Sp.z o. o. w Chełm

Stefan

Wszyscy wiemy, że to dobry pracodawca, można nieźle zarobić o ile pracujemy dobrze i nie szukać przysłowiowej dziury w całym!

... Nowy wpis
@Stefan

Na prawdę, ciekawe - wystarczy podpaść 1 osobie, wstawić się za kimś, kto jest gnębiony psychicznie i fizycznie, a nagle z pensji 3600 ląduje się na 2800 ha ha ha. Emeryci, którzy mają więcej do powiedzenia, i większe układy z prezesem i prezesową, niż sam kierownik budowy. Nie którzy pracują po 7 lat, i na rękę mają po 3200 ha ha ha - to są dobre zarobki, będąc cieślą szalunkowym z wieloletnim stażem i doświadczeniem ha ha ha ciekawe. A jest o wiele wiele więcej tego, co tam się dzieje, Jak ktoś tutaj napisze prawdę, to jest od razu wyśmiewany,

Zdenerr Nowy wpis

Jadna z najgorszych firm z jakimi się spotkałem pracowałem tam 7 lat. A na koniec nie dość że zabrano mi pieniądze z ostatniej wypłaty to jeszcze jak co roku każdy dostaje paczkę na koniec roku na święta to jeden dzień mi brakowało żeby ją dostać to jej nie dostałem. Nie szanują ludzi jeżeli kogoś podkusi żeby tam iść to nie aby do KRZ.

Małgorzata Nowy wpis
@Zdenerr

piszesz ze w firmie jest źle, jednak wytrzymales w niej az 7 lat, jak to jest wiec mozliwe? nie narzekasz jedynie przez ten brak paczki na nią?

Nowy Nowy wpis

Dobre zarobki ???Moim zdaniem dobre zarobki na budowie w naszych czasach to 5000 zł Czyli na tyle mogę liczyć Panie Stefan??

Pracownik fizyczny

Powiem Panowie i Panie tak jakby Pan Prezes Krzysztof przyjrzał się trochę bardziej kierownikom w tej firmie to dziś nie mieli by problemów z brakiem pracowników i pracownicy zarabiali by tam lepsze pieniądze , ale że Pan Prezes ufa bezwarunkowo we wszystko co mu mówią kierownicy (oczywiście nie wszyscy kierownicy) którzy mają w (usunięte przez administratora)pracownika i firmę tylko patrz na swoje portfel.Wiedz Panowie firmę polecam zetelna wypłacalna ale do" R.Zająca" na budowę nie idźcie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Sanitex Sp.z o. o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

@Kadet a jakie miałeś stanowisko? Bo zarobki już 2 lata temu fajne, to pewnie teraz jeszcze lepsze?

Pokrzywdzony

Beznadzieja co za dyletanci Unikajcie jak tylko możecie szkoda czasu na tych partaczy

Kadet

Pracowałem tam 2008 - 2010 jako zbrojarz robiliśmy duży budynek na bluszczowej, i powiem wam że zarabiałem wtedy ok 13 zł na rękę a niektórzy to ponoć i 17 zł mieli ale ile w tym prawdy niewiem, ja miałem umowe na stałe i wychodziło ok 2100 zł - 2300 zł na miesiąc 8,5 godziny dziennie bez sobót a jak były soboty to wiadomo nie płatne, a pamiętam kto nie przyszedł to ucięte było. Ale zarobki na tamte czasy dla takiego gówniarza jak ja były naprawdę dobre, co prawda zapieprz był konkretny ale dotarłem się trochę. Ale potem przyszedł jakiś kryzys i dziadowizna i zaczęli płacić po ok 10 zł na godzinę, więc uciekłem. Teraz tylko wpadłem zobaczyć co się dzieję ale widzę że tragedia. Przecież w biedronce czy lidlu się więcej zarabia kto tam za 2 tyś teraz siedzi? Widzę że 10 lat minęło a wypłaty stoją to za kolejne 10 też będzie tak samo. Dobrze że wyjechałem z tego dziadowskiego kraju, wam też to radzę. (usunięte przez administratora)

Witam, byłem klientem tego dziadostwa deweloper sanitex, do czasu podpisania aktu pięknie , Po pól roku złożyłem usterkę na gwarancji. Po 3 miesiącach spławiania odp; nie uznamy usterki . Sam działam w budownictwie ale takiego hamstwa nie znoszę, tak właśnie te dziady się dorabiają wykorzystać i oszukać

Iwona

@Olej co rozumiesz mówiąc, że wynagrodzenie jest ucinane? Czy chodzi o wysokość dodatkowej premii? Na co konkretnie można liczyć pracując w firmie? Co więcej możesz powiedzieć o samej pracy?

Olej

No to jest koszmar pracowałem tam przez 2 miesiące. Nawet Ukraińcy narzekają. Kasa praktycznie ciągle ucinana. Nawet najniższej w tej brązy nie dostaniesz. We Wrocławiu to ponad 5000 na rękę wyciągnąłem a tu jak na Sybize 2 tys.

Iwona

@Berys mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego co obecnie dzieje się w firmie? Co sprawia, że masz aż taką negatywną opinię na jej temat? Chętnie też dowiemy się jak wygląda Twoja codzienna praca w Sanitex.

Berys

Firma nic nie warta psie pieniądze prezes ucina kasę bo mu się tak podoba kadra kierownicza do niczego szczególnie jeden od którego wszyscy uciekają

jacek

masz racje @kunek, aktualnie nie mają żadnych ofert pracy, ale nie rezygnuj, może po prostu wyślij swoje cv do nich.

alicjaxxx

Odradzam!! mój chłopak pracował tam prawie rok co miesiac mial mniejsza wyplate.. doszlo do tego ze zarabial 1000zl psie pieniadze.. wykorzystuja jak sie da i szukaja glupich.. nie polecam...

mitoman

Widzę, że bardzo nieodpowiednie jest tutaj się pytać o cokolwiek bo nikt za bardzo nei chce opowiedzieć czego tam się mozną spodziewać. Zarobki to chyba najistotniejsza sprawa- tak na prawdę to chciałbym się dowiedzieć jakiś szczegółów. no jakichkolwike. proszę powiedzcie mi cośo tym. z góry dziękuje za informcje o wszystkim.

markus

JA WYGRAŁEM W TOTOLOTKA , PRACUJĘ, MAM WYPŁATĘ NA CZAS , ALE WKURZA MNIE TO ŻE SIĘ NIE MOGĘ SAMOREALIZOWAĆ I MUSICIE TO ZROZUMIEĆ ŻE KAŻDY Z NAS POSIADA NIESAMOWITĄ WIEDZĘ KTÓRĄ MOŻEMY WYKORZYSTAĆ , LECZ TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA SPRAWĄ KIEROWNICTWA "POLITYKI KIEROWNICZEJ" NIE MAMY MOŻLIWOŚCI WYKONYWAĆ DOBRZE I RZETELNIE SWOJEJ PRACY. FIRMA JEST PRĘŻNA ALE SPĘTANA KAJDANAMI. POZDRAWIAM.KAŻDA INFORMACJA NEGATYWNA O TEJ FIRMIE POWINNA BYĆ ZWERYFIKOWANA CO DO ORGANIZACJI PRACY.

OLO

GENERALNIE ZNAM TAM WSZYSTKICH PRACUJE TAM KILKA LAT (OCZYWIŚCIE O DZIEŁO) DOSTAĆ TAM UMOWĘ TO JAK WYGRAĆ W LOTKA !!! ATMOSFERA CAŁKIEM SPOKO PORAŻKA DOJAZDY CAŁE ŻYCIE LUBLIN ALE IDZIE PRZYWYKNĄĆ ZAROBKI 1700-2000 ZŁ SIANO ZAWSZE NA CZAS CHOCIAŻ Z TYM NIE WALĄ W PRĘTA CO DO PANA [usunięte przez moderatora] JAK DO PRACY TYLKO DO NIEGO PRZYNAJMNIEJ PŁACI NAJLEPIEJ ZE WSZYSTKICH A ŻE GNA ROBOTE TO INNA BAJKA A JAK SIE ZATACZACIE O 7 RANO TO SAM BYM WAS CISNĄ

alex

pracuje tam już kilka lat i jestem zadowolony. wszedzie sa umowy o dzieło wiec nie ma co sie dziwic. (usunięte przez administratora) prawda ze robia tandetę, wiem bo widze z jakich materialow korzystaja. wszystko jest zawsze na czas - wyplaty, dowoz do miejsca pracy za darmo, paczki na swieta. polecam atmosfera jest spoko. Ci co sie nie znaja niech sie nie wypowiadaja..

xxxl

A jednak nic sie nie zmienilo ,pracowalem w tej firmie pare lat temu, porazka wielka porazka, nie polecam i wiecej [usunięte przez moderatora] tez juz byl po odwyku, szkoda gadac...

martal

Sanitex jednym slowem poraszka zarobki beznadziejne [usunięte przez moderatora]pracowników jak moga na wyplatach kadra kierownicza poraszka szczegulnie jedem [usunięte przez moderatora]'alkocholik po odwyku kto tam pracowal wie oczym pisze radze omijac tą firme szerokim łukiem wogule robota na beznadziejnym poziomie prowizorka i okropne partactwo .

Zostaw merytoryczną opinię o Sanitex Sp.z o. o. - Chełm

• Jak się pracuje w Sanitex Sp.z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sanitex Sp.z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Sanitex Sp.z o. o.
2.3/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Okszowska 39
    22-100 Chełm