Sanitex Sp.z o. o.

Chełm

Opinie o Sanitex Sp.z o. o.

Gregor 2009-12-11 18:37
zarobki pod psem lub tyle co kot napłakał
wróbel 2012-01-30 14:55
lipa
martal 2012-03-16 20:45
Sanitex jednym slowem poraszka zarobki beznadziejne [usunięte przez moderatora]pracowników jak moga na wyplatach kadra kierownicza poraszka szczegulnie jedem \[usunięte przez moderatora]\'alkocholik po odwyku kto tam pracowal wie oczym pisze radze omijac tą firme szerokim łukiem wogule robota na beznadziejnym poziomie prowizorka i okropne partactwo .
xxxl 2012-03-29 15:17
A jednak nic sie nie zmienilo ,pracowalem w tej firmie pare lat temu, porazka wielka porazka, nie polecam i wiecej [usunięte przez moderatora] tez juz byl po odwyku, szkoda gadac...
alex 2012-06-06 20:51
pracuje tam już kilka lat i jestem zadowolony. wszedzie sa umowy o dzieło wiec nie ma co sie dziwic. [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda ze robia tandetę, wiem bo widze z jakich materialow korzystaja. wszystko jest zawsze na czas - wyplaty, dowoz do miejsca pracy za darmo, paczki na swieta.
polecam atmosfera jest spoko.
Ci co sie nie znaja niech sie nie wypowiadaja..
OLO 2012-07-10 19:00
GENERALNIE ZNAM TAM WSZYSTKICH PRACUJE TAM KILKA LAT (OCZYWIŚCIE O DZIEŁO) DOSTAĆ TAM UMOWĘ TO JAK WYGRAĆ W LOTKA !!! ATMOSFERA CAŁKIEM SPOKO PORAŻKA DOJAZDY CAŁE ŻYCIE LUBLIN ALE IDZIE PRZYWYKNĄĆ ZAROBKI 1700-2000 ZŁ SIANO ZAWSZE NA CZAS CHOCIAŻ Z TYM NIE WALĄ W PRĘTA CO DO PANA [usunięte przez moderatora] JAK DO PRACY TYLKO DO NIEGO PRZYNAJMNIEJ PŁACI NAJLEPIEJ ZE WSZYSTKICH A ŻE GNA ROBOTE TO INNA BAJKA A JAK SIE ZATACZACIE O 7 RANO TO SAM BYM WAS CISNĄ
markus 2014-05-17 13:06
JA WYGRAŁEM W TOTOLOTKA , PRACUJĘ, MAM WYPŁATĘ NA CZAS , ALE WKURZA MNIE TO ŻE SIĘ NIE MOGĘ SAMOREALIZOWAĆ I MUSICIE TO ZROZUMIEĆ ŻE KAŻDY Z NAS POSIADA NIESAMOWITĄ WIEDZĘ KTÓRĄ MOŻEMY WYKORZYSTAĆ , LECZ TYLKO I WYŁĄCZNIE ZA SPRAWĄ KIEROWNICTWA "POLITYKI KIEROWNICZEJ" NIE MAMY MOŻLIWOŚCI WYKONYWAĆ DOBRZE I RZETELNIE SWOJEJ PRACY. FIRMA JEST PRĘŻNA ALE SPĘTANA KAJDANAMI. POZDRAWIAM.KAŻDA INFORMACJA NEGATYWNA O TEJ FIRMIE POWINNA BYĆ ZWERYFIKOWANA CO DO ORGANIZACJI PRACY.
mitoman 2015-01-21 15:15
Widzę, że bardzo nieodpowiednie jest tutaj się pytać o cokolwiek bo nikt za bardzo nei chce opowiedzieć czego tam się mozną spodziewać. Zarobki to chyba najistotniejsza sprawa- tak na prawdę to chciałbym się dowiedzieć jakiś szczegółów. no jakichkolwike. proszę powiedzcie mi cośo tym. z góry dziękuje za informcje o wszystkim.
alicjaxxx 2015-02-17 15:46
Odradzam!! mój chłopak pracował tam prawie rok co miesiac mial mniejsza wyplate.. doszlo do tego ze zarabial 1000zl psie pieniadze.. wykorzystuja jak sie da i szukaja glupich.. nie polecam...
jacek 2016-05-12 08:45
masz racje @kunek, aktualnie nie mają żadnych ofert pracy, ale nie rezygnuj, może po prostu wyślij swoje cv do nich.
Berys 2017-04-24 20:28
Firma nic nie warta psie pieniądze prezes ucina kasę bo mu się tak podoba kadra kierownicza do niczego szczególnie jeden od którego wszyscy uciekają
Iwona 2017-06-01 15:36
@Berys mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego co obecnie dzieje się w firmie? Co sprawia, że masz aż taką negatywną opinię na jej temat? Chętnie też dowiemy się jak wygląda Twoja codzienna praca w Sanitex.
Olej 2017-08-13 19:48
No to jest koszmar pracowałem tam przez 2 miesiące. Nawet Ukraińcy narzekają. Kasa praktycznie ciągle ucinana. Nawet najniższej w tej brązy nie dostaniesz. We Wrocławiu to ponad 5000 na rękę wyciągnąłem a tu jak na Sybize 2 tys.
Iwona 2017-08-21 09:08
@Olej co rozumiesz mówiąc, że wynagrodzenie jest ucinane? Czy chodzi o wysokość dodatkowej premii? Na co konkretnie można liczyć pracując w firmie? Co więcej możesz powiedzieć o samej pracy?
Zostaw swoją opinię o Sanitex Sp.z o. o. - Chełm
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sanitex Sp.z o. o.